SR Živinice 15.08.2010. ( prijava )

SR Živinice 15.08.2010. ( prijava )

IGY

Član
RE: SR Živinice 15.08.2010.

GocaS6 je napisao(la):
Ova tema je dobra, natjecatelji i gledaoci pričaju sami sa sobom :lol:

vala bas tako, nema sta organizacija je bas na nivou :lol::lol::lol:

Resa vidis da sam postavio par pitanja a na samo jedno smo dobili odgovor...
sve mi mirise na to da mozda cak necu ni doci, osim ako ne nadzem neki pametniji nacin da potrosim nedelju
necu se takmiciti a auto mi se ne ostavlja tamo negdje..... a vidim organizatori nemaju odgovor na to pitanje tako da....
 
Član
RE: SR Živinice 15.08.2010.

ako bude SR mi cemo se lako za dB dogovorit...najvaznija stvar je da muha termlab ne zaboravi... :icon_biggrin:
 
RE: SR Živinice 15.08.2010.

Ma ebo ovo bolje da nam svi dodjete u Sarajevo da bacimo rostilj i raspalimo jedan dB lagano s Muhicem :cool:
 
Član
RE: SR Živinice 15.08.2010.

Hoce li moci proci kroz kapiju malo bolja auta? Ne bih da dodjem i ostavim ga tamo negdje u sumi..

??
 

JD.

Član
RE: SR Živinice 15.08.2010.

fakat ima li ikog iz organizacije da je registrovan na ovom forumu ?

ne kontam onda sto se uopste i stavljala najava utrke ako ne mozemo dobiti nikakve informacije
 

IGY

Član
RE: SR Živinice 15.08.2010.

fakat hoce li biti ista od ovoga ili je ovo malo zakasnila prvoaprilska sala :lol::lol::lol:
 
Član
RE: SR Živinice 15.08.2010.

Little Dragon je napisao(la):
Ma ebo ovo bolje da nam svi dodjete u Sarajevo da bacimo rostilj i raspalimo jedan dB lagano s Muhicem :cool:

Cika Muha ce biti u Zivinicama

MrShadow je napisao(la):
Hoce li moci proci kroz kapiju malo bolja auta? Ne bih da dodjem i ostavim ga tamo negdje u sumi..

??

Kao i uvijek. Ucesnici ulaze sa autima.

IGY je napisao(la):
fakat hoce li biti ista od ovoga ili je ovo malo zakasnila prvoaprilska sala :lol::lol::lol:

J*bo ga ti Igy, ne bi se niko ovako salio. Bice naravno. SR i Db u organizaciji Racing teama i Muhe i Auto Media Group-e.

Ne kontam sta nije jasno, sve je receno i sve je kao sto je i UVIJEK... nista novo nije. Ponasate se kao da prvi put idete na SR Zivinice??
Ima SR i Db Cup. Pravila su vec recena. I Muha je naveo pravila i RT.

Samo treba da dodjete.;)
 

IGY

Član
RE: SR Živinice 15.08.2010.

opet nije odgovoreno na pitanje da li cu moci (ne samo ja nego i ostali) uci na pistu sa autom ako nisam takmicar
kratko i jednostavno ne znam sto je tesko odgovoriti na to pitanje, nemam se namjeru takmiciti niti imam brz auto za trku, a nemam vremena da slazem nesto za dB tako da bi dosao kao gledaoc a auto mi se ne ostavlja tamo negdje....
 
RE: SR Živinice 15.08.2010.

ja mislim da cemo moci doci do piste jer je tako uvjek bilo zato sto nema nekih ograda ili barijera...naravno bit cemo toliko kulturni da se necemo gurati ispred takmicara,ali nebi trebalo biti problema jer je pista dosta duga i ima dovoljno prostora za sve ;)
 
Član
RE: SR Živinice 15.08.2010.

IGY je napisao(la):
opet nije odgovoreno na pitanje da li cu moci (ne samo ja nego i ostali) uci na pistu sa autom ako nisam takmicar
kratko i jednostavno ne znam sto je tesko odgovoriti na to pitanje, nemam se namjeru takmiciti niti imam brz auto za trku, a nemam vremena da slazem nesto za dB tako da bi dosao kao gledaoc a auto mi se ne ostavlja tamo negdje....

Igy, vec je odgovoreno na to pitanje... btw, nisam se ni ja takmicio, i uvijek sam ostavljao auto TAMO negdje, i nikad se zalio na to. Nema izuzetaka.
Samo takmicari i njihova servisna auta.
 
Član
RE: SR Živinice 15.08.2010.

Radije bih platio 50 km učešće i ušao na pistu mada ne mislim potezati, nego ostavio auto "tamo negdje"
 
Član
RE: SR Živinice 15.08.2010.

Ma steta je to i prije se dogovarala ekipa sa organizacijom da udje par auta pa se parkiraju u kruku ali ono malo dalje ali da su tu :icon_smile:
Msm takmicicu se i nije mi frka tako da VIDIMO SE
 
Top