SR Živinice 15.08.2010. ( prijava )

SR Živinice 15.08.2010. ( prijava )

ma dajte, sta pretjerujete, parking je pred samim ulazom u krug gdje se odrzava trka. svake godine se tu parkira i nikakvih problema nisam cuo da je bilo..
 

IGY

Član
Death_beat je napisao(la):
ma dajte, sta pretjerujete, parking je pred samim ulazom u krug gdje se odrzava trka. svake godine se tu parkira i nikakvih problema nisam cuo da je bilo..

pa parkiraj se ti fino tu, ja ne zelim ;)
 
Član
Ma igy tebe znaju, mislim da ce te pustiti i unutra :icon_biggrin: Ne mozes svakog pustit unutra, vazda bude nalozenih likova koji pocnu onda divljat kroz raju, a nek neko sranje napravi jedan od tih likova, organizator ce naj*ati, jer ga je pustio unutra - on je odgovoran za dogadjanja unutra - i to je to.
 
Član
ee doci cu i ja vala malo na ciljuge,stajleri cuvajte se :D

da vidimo to ocjenjivanje po kvaliteti radova itd..
 
Član
Mali su tehnicki problemi oko stranice i online prijava, problemi se otklanjaju.

Hvala na strpljenju.
 
ma ja sto se tice ulaza stock auta mogu vani da budu njima nista nece tj ne moze biti a ovako auta malo pri zemlji i sa nekom opremom bi trebala uci mislim da to ne bi ttrebao biti problem jer nema bas toliko auta
 
Član
RE: SR Živinice 15.08.2010.

[/size]
IGY je napisao(la):
opet nije odgovoreno na pitanje da li cu moci (ne samo ja nego i ostali) uci na pistu sa autom ako nisam takmicar
kratko i jednostavno ne znam sto je tesko odgovoriti na to pitanje, nemam se namjeru takmiciti niti imam brz auto za trku, a nemam vremena da slazem nesto za dB tako da bi dosao kao gledaoc a auto mi se ne ostavlja tamo negdje....

šta je pista za tebe? dio kasarne koji je namjenjen za "402 m" ili preostala unutrašnjost kasarne?
na ovo prvo nećeš moći ako ne voziš utrku a na ovo drugo tj. dio kasarne u unutrašnjosti rezervisan za parking pa naravno da možeš, i ti i bilo ko drugi

ima li neko da je nekada bio na trci u Živinicama a da u ovoj temi nije postavio pitanje ili pitanja???

pa ljudi moji, nevjerovatni ste, sve i svašta pitate a sve znate, to znam i ja da vi znate odgovore na VAŠA pitanja??? čemu to???
 
Top