SR Živinice 15.08.2010. ( prijava )

SR Živinice 15.08.2010. ( prijava )

Član
RE: SR Živinice 15.08.2010.

auta bez registracije jel mogu vozit,i ako je stavljan drugi motor i mjenjana pogonska osovina a i dalje bez rol bara dal mogu vozit...
ajd neki pravilnik da se stavi....
 
Član
RE: SR Živinice 15.08.2010.

ma svako ko plati moze vozit makar i biciklo... tako je do sad bilo kod bernija :D
 
Član
RE: SR Živinice 15.08.2010.

daki je napisao(la):
delmusa je napisao(la):
ispred amkk del racing gradacac mogu samo reci da dolaze predstavnici naseg kluba
mislim da bi bilo dobro da blagovremeno objavite pravilnik Vase utrke...
nemojte ruzno pricati o ljudima...
gera nije ni upola los, koliko kruze glasine...

Il ti je dao pedešana :) il si smjesan pravo... :lol::lol::lol::lol::lol:

heh... i ti vidis izgleda šta momak napisa... upola nije, za cijelinu nisi ništa rekao :D haha


Sreto prijatelju, samo gas i to je to... kod njega se samo gleda novac, sigurnost je tvoja briga... barem do sada bilo ;)

pozz.
 
Početnik
RE: SR Živinice 15.08.2010.

koja je pocetna klasa, najslabija, na ovoj trci?

trazim da se dopusti kao i kod ostalih organizatora da se pusti uvesti i servisno auto, jer ja alat i sve stvari ne namjeravam drzati na otvorenom, izlozeno kradji ili nekim drugim stvarima
 
Član
RE: SR Živinice 15.08.2010.

delmusa je napisao(la):
ispred amkk del racing gradacac mogu samo reci da dolaze predstavnici naseg kluba
mislim da bi bilo dobro da blagovremeno objavite pravilnik Vase utrke...
nemojte ruzno pricati o ljudima...
gera nije ni upola los, koliko kruze glasine...
"ma nisam ja ni pola tolko los kosto kruze glasine,imam samo jednu nesrecu unistim sve sto dotaknem" :cool:
 
Član
RE: SR Živinice 15.08.2010.

HONEY je napisao(la):
trazim da se dopusti kao i kod ostalih organizatora da se pusti uvesti i servisno auto, jer ja alat i sve stvari ne namjeravam drzati na otvorenom, izlozeno kradji ili nekim drugim stvarima

Slazem se da se moze uvesti jos jedno auto,jer imam sve djelove tendu itd u drugom autu,nadam se da ce se obezbjediti dva mjesta za jednog takmicara... :icon_question:
 

IGY

Član
RE: SR Živinice 15.08.2010.

mislim da je to pomalo glupo, jer sta bi onda npr 100 takmicara a 200 auta malo se zapitajte koliki bi trebao biti park vozaca...
ideja nije losa samo je tesko ostvariva
 
Član
RE: SR Živinice 15.08.2010.

IGY je napisao(la):
mislim da je to pomalo glupo, jer sta bi onda npr 100 takmicara a 200 auta malo se zapitajte koliki bi trebao biti park vozaca...
ideja nije losa samo je tesko ostvariva

Pa neće ući svi sa 2 auta, već oni kojima je to potreba.;)
 

IGY

Član
RE: SR Živinice 15.08.2010.

OggyBoy je napisao(la):
IGY je napisao(la):
mislim da je to pomalo glupo, jer sta bi onda npr 100 takmicara a 200 auta malo se zapitajte koliki bi trebao biti park vozaca...
ideja nije losa samo je tesko ostvariva

Pa neće ući svi sa 2 auta, već oni kojima je to potreba.;)

pa bas o tome i govorim, onima kojima je to stvarno potrebno znacilo bi im, a nekima kojim uopste ne treba DRUGO VOZILO BI PARKIRALI UZ ISPRIKU KAD ON MOZE MOGU I JA
tako da bi sve to bila velika propast....
 
Član
RE: SR Živinice 15.08.2010.

IGY je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
IGY je napisao(la):
mislim da je to pomalo glupo, jer sta bi onda npr 100 takmicara a 200 auta malo se zapitajte koliki bi trebao biti park vozaca...
ideja nije losa samo je tesko ostvariva

Pa neće ući svi sa 2 auta, već oni kojima je to potreba.;)

pa bas o tome i govorim, onima kojima je to stvarno potrebno znacilo bi im, a nekima kojim uopste ne treba DRUGO VOZILO BI PARKIRALI UZ ISPRIKU KAD ON MOZE MOGU I JA
tako da bi sve to bila velika propast....

Ima i tog', ali mislim da će se vidjeti kome je opravdano potrebno drugo vozilo, a kome ne.
 
Član
RE: SR Živinice 15.08.2010.

nevidim razlog zasto se nebi dalo uvesti auto s alatom il nekom opremom ko ima za stajling...
do sada to niko nije zabranjivao,bilo je auta ispred kruga bilo je i unutra na parkingu...

zasto da zjapi prazan parking lijevo od ulaza kad se moze fino parkirati..
ja kako znam da do sada niko nije pravio probleme ko je bio parkiran lijevo od ulaza.....

jel bolje da zjapi unutra parazan parking il da vidis unutra 30-40-50 auta...
ljepse za oko upotpuni se ambijent...

Ev ovako NPR. Ervix ima dosta opreme koju koristi oko auta...
sta ja trebam 10 puta da se vracam izvan kapije i da nosam iz svog auta stvar po stvar.il neko ko nosi kistru alata il slickove,sjedista itd itd....treba dopustiti ulaz auta koja vuku nesto ( otvori gepek vrata pokazi i cao )

zasto se nebi skontalo da se napravi da se clanovima foruma dopusti ulazak unutar kruga na parking...;);)
 
RE: SR Živinice 15.08.2010.

nema dzabe ni kod stare babe....
:D:D:D
bas mi je drago da ce se odrazati napokon nesto....nazalosta mislim da necu ja sa golfom moci doci ali potrudit cu se ipak da doletim malo... :D
 
Top