SR Živinice - 10.10.2010

SR Živinice - 10.10.2010

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
kalkan je napisao(la):
Prvi put sam bio u Živinicama, i zadnji.

Tako se ne rade utrke i okupljanja. Sramota.

http://vimeo.com/15717123

http://vimeo.com/15714730

http://vimeo.com/15713863

Muha, što brži oporavak ti želim ja i svi iz AK Slavonije.

:icon_sad::icon_sad::icon_sad:
sta ce samo strani gosti pomisliti o nama...
 
Član
Eto imate video organizatori, da je ovako nešto bilo u Sarajevu, niko od nas ne bi dozvolio da vama neko ovako lice unakazi
 
Član
eddo je napisao(la):
Bekir_SA je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
Bekir_SA je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
znamo svi ko je,nismo to samo ja i dzeni vidjeli,nego masa ljudi koja se nalazila u tom sranju,a ko je,mislim da to ne treba javno iznositi...

Zasto ne iznosit javno nek svi znaju tko je lik...

a sto bi neko pricao javno,time moze samo ugrozit svoju sigurnost

Cuvajte vi svoje guzice, a bilo vas je previse da bi zaustavili sve ovo... Picke...

bekire uz svo duzno postovanje, muha je probo zaustavit, pa odleti zacas do njeg da vidis na sta cojk lici :icon_sad: ... bilo je jbga naroda koji su vikali da stanu i sve, al dzaba brate ... bez zajebancije ovo od danas nikad se ne ponovilo, ni kod nas, ni nigdje ...

Misli bas sam iznerviran do bola eddo, jedna stvar jai muha smo obisli SR desavanja uzduz i poprijeko balkana, nikad se nesto ovako desilo nije, o Kragujevca do Zagreba... da se jos 20 ljudi umjesalo da zaustavi ovo ni Muha nebi izgledao kako sad izgleda a ni niko od tih 20ljudi sigurno http://vimeo.com/15713863 a ako ovdje pogledas ima ih 3 puta vise nego 20 koji su samo gledali... mislim 20 na 1 smjesno i zalosno... i cim su organizatori vidjeli da prave probleme trebali su reagovati, makar se sve zavrsilo taj cas i trka bila otkazana...nije bitno o kome se radi o Muhi ili Eddi ili Adi ili Davoru ili Mladenu ili sta ja znam u SA ovako nebi moglo da bude jednostavno bi bila reakcija mnogo drugacija... a Picke se odnose na te frajere 20 na 1... da se tko od raje ne uvrijedi...
 
Ja pitah sto niko nije priletio, svima vam zao Muhe a svi ste stajali i gledali , da se ne grijesim ima ljudi koji vjerovatno nisu i vidjeli , ovo govorim za one koji znaju da su bili tu i samo su ispratili skandal pogledom , ne valja vam to ja nisam mangup neki al ako neko udara nase ljude bez razloga brate zna se sta se radi , toliko vas je bilo da ste mogli incident rijesiti bez poslijedica , kad bi ti kretencici vidjeli 30 ljudi da rastavlja mislis da bi udarali tek tako :S
 
Član
razumijem te boga mi, al da si bio tu brate nebi se ni ti umjeso vjeruj mi, jednostavno prizor da ti se krv smrzne majke mi ...
 
Alen_P je napisao(la):
Ti su momci došli sa namjerom da naprave sranje

ma oni svaki put dodju na pistu i razbijaju flase, svaki put mora neko cistit pistu iza njih :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
to treba polit benzinom i zapalit im njihove BMW-ove pa da vidim hocel se vise qurcit :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Početnik
Little Dragon je napisao(la):
Ja pitah sto niko nije priletio, svima vam zao Muhe a svi ste stajali i gledali , da se ne grijesim ima ljudi koji vjerovatno nisu i vidjeli , ovo govorim za one koji znaju da su bili tu i samo su ispratili skandal pogledom , ne valja vam to ja nisam mangup neki al ako neko udara nase ljude bez razloga brate zna se sta se radi , toliko vas je bilo da ste mogli incident rijesiti bez poslijedica , kad bi ti kretencici vidjeli 30 ljudi da rastavlja mislis da bi udarali tek tako :S

brate svaka cast .... ;);)



sto jest jest , mogli ste sprijeciiti il niste imali muda ...


a trenutno neko umire od bolova a neko se fali sigurno jesmo ga namlatitli ccc
 
Član
sramotno je sto se to dogodilo.... race je trebao ispasti medu jacima po natjecateljima koji su dosli.. i na kraju ovakvo sra** zasjeni cijelu utrku i sve..vecina vozaca vise nikada nece doci na taj race.....
 
cera_1.3_12V je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
Ja pitah sto niko nije priletio, svima vam zao Muhe a svi ste stajali i gledali , da se ne grijesim ima ljudi koji vjerovatno nisu i vidjeli , ovo govorim za one koji znaju da su bili tu i samo su ispratili skandal pogledom , ne valja vam to ja nisam mangup neki al ako neko udara nase ljude bez razloga brate zna se sta se radi , toliko vas je bilo da ste mogli incident rijesiti bez poslijedica , kad bi ti kretencici vidjeli 30 ljudi da rastavlja mislis da bi udarali tek tako :S

brate svaka cast .... ;);)



sto jest jest , mogli ste sprijeciiti il niste imali muda ...


a trenutno neko umire od bolova a neko se fali sigurno jesmo ga namlatitli ccc

Ev kile mi je bas ispricao ukratko sta se desilo , situacija jeste teska moglo je biti i mrtvih hvala bogu nije doslo do toga al brate svejedno ja to pogledom ne bi ispratio
 
Član
cera_1.3_12V je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
Ja pitah sto niko nije priletio, svima vam zao Muhe a svi ste stajali i gledali , da se ne grijesim ima ljudi koji vjerovatno nisu i vidjeli , ovo govorim za one koji znaju da su bili tu i samo su ispratili skandal pogledom , ne valja vam to ja nisam mangup neki al ako neko udara nase ljude bez razloga brate zna se sta se radi , toliko vas je bilo da ste mogli incident rijesiti bez poslijedica , kad bi ti kretencici vidjeli 30 ljudi da rastavlja mislis da bi udarali tek tako :S

brate svaka cast .... ;);)



sto jest jest , mogli ste sprijeciiti il niste imali muda ...


a trenutno neko umire od bolova a neko se fali sigurno jesmo ga namlatitli ccc

a nek se hvale ;)

A za sve ove koji pisu da necemo doci u Zivinice nikad vise!!!!
Treba doci u najvecem broju u grupi od 100 ljudi i biti svi zajedno na istom tanjiru sto se kaze ;)
A sad sam shvatio tko su momci, bili su na manifestaciji koju je pravio Piemonte prosle godine ako se ne varam i tad su bili i pijani i mnogo bahati...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top