SR Živinice - 10.10.2010

SR Živinice - 10.10.2010

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo neke slike

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1521977683964&set=a.1521976123925.77047.1070240545&pid=1491729&id=1070240545#!/photo.php?fbid=1521982964096&set=a.1521976123925.77047.1070240545&pid=1491761&id=1070240545

sto ga dimi :D
 
Član
fino bilo :icon_smile: samo alkohola malo viska bilo, eto taj belaj, tada smo se mi i pokupili... jedino one "pauze" izmedju i problemi sa semaforom...
 
Član
evo nasih Fotografa :cool:

http://i55.tinypic.com/1zdt5ba.jpg

1zdt5ba.jpg
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
ma jebas tucu ,nego sta nam bi sa Repe ( HONEY ) ja kako se sjecam rekao je napravit zemljotres u Zivinicama,al ga danas niko nije vidio :icon_biggrin:

RE: SR Živinice III 10.10.2010.god.
Informacija:
Roman Jurišić nažalost nije otišao u Živinice da pokaže svu snagu koju posjeduje ali zato je gore Marin Bulčić sa svojom Calibrom.Problem kod Romana su svjećice koje su valjda dotrajale i zbog njih nije mogao testirat a nije ni imao vremena da testira auto sa novim turbom i nitrom i zbog toga ovu trku Roman je ostao u garaži.
Koliko sam po Sijamićevom razgovoru mogao zaključit atmosfera više nego dobra,a ekipa SRCS i Caraudio Team-a je kao i uvijek najveselija.
 
Član
Sto se tice organizacije svaka cast ovoga puta je bilo najbolje do sada organizovano i vidi se napredak ...

Incident kad je izbio ta tuca nismo bili tu, al policija nije radila svoj posao to je ocigledno, oko pola 5 onaj lik kad je hodao sa flasom i prijetio da ce slupat neko auto jos tada je trebalo reagovat,vidio sam da su dolazili i ispitali onog sto je psovao nes sudijama a za ovo posle ne znam bili smo van staze u to vrijeme ...


Steta sto ce incident zasjenit sve eno sto je dobro danas bilo na raceu dobra ekipa, dobar odziv, vrijeme posluzilo, organizatori se isto potrudili da bude sve OK al eto ta tuca zeznu stvar :icon_confused: i odma je upitna dalji razvoj SR i organitacija:icon_rolleyes:
 
ko je imalo pametan vise gore nece otici dok se stvari oko obezbedzenja ne rijesi , drugi race koji su organizovali na oba su bile tuce to nema nigdje
 
Član
ja imam skoro 4GB slika i klipova,mislim da sam snimao sve i jednu trku,ruka mi je otpala drzajuci mobitel. Ubacit cu ja slika dok malo proberem,da ne ide sve u eter:lol::lol:


Suljagicu, Limpi, Mahire i ostali,,HVALA na lijepom druzenju, drago mi je sto smo se upoznali;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top