SR Živinice - 10.10.2010

SR Živinice - 10.10.2010

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
treba ovo prebaciti u temu popularizacije SR-a na nasim prostorima, samo ovo fali i RODEO POCINJE, sljedeci race (ako ga bude) motam se zicom oko struka kad me neko "zbode" da me ne moze rasporiti:):):)

...zapjevam kad silazim iz sela u grad...
"dubioza kolektiv"
 
Član
muha nije nista zapoceo, vec lik koji je stalno s muhom tu... muha je samo uletio da rastavi i na kraju izvuko naj deblji moguci kraj...
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
Gtr_R35 je napisao(la):
alkohol uvijek zajebe stvar..pa cak i Street rajcove :icon_confused::icon_mad:

Ma baš? Evo na našoj zadnjoj utrci u subotu veče svi smo bili pijani uključujući i voditelja i vozače i gledaoce i ni jednog jedinog incidenta. Pitam se zašto.

Ovo je samo potvrda onoga što ja govorim ima 5 godina. Korida na kvadrat.

Potvrda je nažalost OPET stigla. :icon_eek:

pa nije bash uvijek...all 90%.... uvijek neko kad dodje sa strane hoce da bude faca ..


TREBA POKUSAT ZABRANIT ALKOHOL :D:D
 
Član
alkohol je nas prijatelj, nemojte alkohol kriviti :D


zmayich ima pravo... ovim quotom od dubioze ;)
 
Član
tuca sve zajebala,rasulo se vise od 60 % posjetioca poslije incidenta,zalosno sta alkohol radi:icon_sad:
 
mislim da je momak zakacio jednog od ovih pijanica,i momak se fino izvinio i ovaj ga lupio valjda i tako je to pocelo,momka su tukli nekih 10-15 ljudi,i tada su prisli muha i sejo i pokusali pomoci momku,tj. oni se nisu tukli ali su pokusali da izoluju momka i da smire rulju usijanu..u tom pkusaju su u dva tri navrata pokusali napasti i seju ali je on dizajuci ruke uvis pokazivao da nezeli tucu,medjutim muha je sklanjao momka i onda je jedan prisao njemu prijetio i povukao za jaknu i udario ga dva puta,u tom trenutku se muha okrenuo i pokusao otici(da izbjegne tucu neizglednu protiv nekih 20ljudi) i pogodila ga je flasa.primio je cini mi se jos jedan udarac i otisao je..neznam sta se dalje desilo ovo je ono sto sam ja vidio(mozda sam koji detalj izostavio,ali vjerujte da mi je bilo sokantno kako alkohol moze da nekome pokvari dan ili sezonu...)
moje misljenje je da treba sankcionisati ucesnike u tuci(mislim na crne ovce)i zabraniti im ucesce na takmicenjima...ovo je velika steta jer nisam nikada bio na boljem SR-u i svaka cast organizaciji,steta sto smo na ovim prostorima jos u kamenom dobu...sad znam sto nam odugovlace vize :lol:
 
N

nenad

Pustite se vise mahalanja, jeste vidjeli kako ide CALIBRA, strasno!!!
 
ako ima ko kontakt sa muhom nek nam se javi da vidimo kako nam je muhilica prosla..
a ovaj komentar Goce mi je trn u oku....za ovu koridu..pa mislim da je jedan dio propusten na ovom SR-u a to da se nesmije paliti rostilj i da se trebalo pojacati obezbjedjenje.tj ovi "razbijaci su se napalili uz rostil i pivu,a da je bio makar parkiran jedan autic policije sve bi bilo drugacije...
smijesno zvuci ali je tako...cim se vidi da bi situacija mogla da se zaostri odma je treba sankcionisati,a ne prolaziti pokraj pijanih i usijanih glava i moliti boga da sta nebude...
 
a vi ste svi samo stajali i gledali? ne moze drzava ni napredovati ako ljudi samo stoje i nista ne pricaju sigurno je bilo i 20tak ljudi iz Sarajeva koji su mogli prici i pomoci da se situacija smiri :S
 
Član
procitao sam samo prvu stranicu, nije me iznenadilo uopste,evo sad sam dosao kuci, otisao sam nakon sto sam viido da onaj neki pijani CICA jebe mater onom nekom sudiji i zove ga ko biva da ga izudara, AHHAHAHAHA, znao sam da nemirise uopste na dobro pa sam otisao, a to je bilo nekih 16:30, tamam..
 
Član
ma jebas tucu ,nego sta nam bi sa Repe ( HONEY ) ja kako se sjecam rekao je napravit zemljotres u Zivinicama,al ga danas niko nije vidio :icon_biggrin:
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
ako ima ko kontakt sa muhom nek nam se javi da vidimo kako nam je muhilica prosla..
a ovaj komentar Goce mi je trn u oku....za ovu koridu..pa mislim da je jedan dio propusten na ovom SR-u a to da se nesmije paliti rostilj i da se trebalo pojacati obezbjedjenje.tj ovi "razbijaci su se napalili uz rostil i pivu,a da je bio makar parkiran jedan autic policije sve bi bilo drugacije...
smijesno zvuci ali je tako...cim se vidi da bi situacija mogla da se zaostri odma je treba sankcionisati,a ne prolaziti pokraj pijanih i usijanih glava i moliti boga da sta nebude...

Sve je to dio (ne)organizacije prijatelju, sve.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top