SR Živinice - 10.10.2010

SR Živinice - 10.10.2010

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Može li neko dati informaciju kako je Muha to nas ja mislim sve interesuje nebih da se momku nesto dogodi sto niko nikom ne želi...
 
Isuvise alkohola na ovom raceu rekao bih...Organizacija odlicna, ali alkohol uvijek ucini svoje...Bilo je dosta usijanih glava...I ovo masovno okupljanje pokazuje nasu nekulturu, nemogucnost samokontrole, seljakluk, primitivizam i sl. No dobro, sta je tu je..Svaka cast organizatorima stvarno su opravdali svoje tvrdnje!
 
kao sto neko napisao ovo samo pokazuje nasu kulturu......

ja da se pitam, svim organizatorim SR za ubuduce bi polao dopis i ovakvima koji izazivaju incidente zabranio prilazak SR, pa i kao gledatelju.....

veoma jadno, steta, ali kod nas se ne zna drugacije....
 
Član
jbg tako to ide ti mene ja tebe mi vas i uvjek u krug...
zato je najbolje da se takvi konflikti izbjegavaju jer uvjek netko izvuce deblji kraj.
neznam zasto je izbila tuča ali poznavajuc muhu i to da je lik full ozbiljan i korektan nebi bas reko da je on zapoceo njesra
ali cekajmo detaljne informacije sta je bilo i kako
 
Legend
zen3dom je napisao(la):
kao sto neko napisao ovo samo pokazuje nasu kulturu......

ja da se pitam, svim organizatorim SR za ubuduce bi polao dopis i ovakvima koji izazivaju incidente zabranio prilazak SR, pa i kao gledatelju.....

veoma jadno, steta, ali kod nas se ne zna drugacije....

Slazem se, to treba uraditi cak na fb mozes nac i fotku pa i to poslat;)
 
bmwscaner je napisao(la):
jbg tako to ide ti mene ja tebe mi vas i uvjek u krug...
zato je najbolje da se takvi konflikti izbjegavaju jer uvjek netko izvuce deblji kraj.
neznam zasto je izbila tuča ali poznavajuc muhu i to da je lik full ozbiljan i korektan nebi bas reko da je on zapoceo njesra
ali cekajmo detaljne informacije sta je bilo i kako

Potpis ovo za Muhu ozbiljan i OK momak

Muha se vraća za Sarajevo i samo mi je rekao PUUUUN Burazeru
heah
 
Muhu takodje poznajem licno! Jako korektan, ozbiljan i posten covjek. Ali treba se kloniti usijanih glava kojih je na sve strane..Svako na svakoga rezi...
 
Član
ma bilo je svasta...ja ovu tucu nisam vidio neznam ni ja kako..al et...

ugl. odsad kad krenem na street race teleskop nosim sa sobom pa nek se kosti lome....

zao mi je muhe...neznam ga uzivo ali na forumu je korektan i ozbiljan...
 
Član
Svasta, bas idiotizam:icon_mad: da je neko drugi ja bi mislio bezvez mozda je i trazio batine al da je muha trazio belaj sumnjam. Toliko o nasoj kulturi spremnosti napredovanja SR scene i drugih auto sportova kad covjek moze pozlatit organizaciju i dodje VO i to sve satare
 
Član
Gtr_R35 je napisao(la):
alkohol uvijek zajebe stvar..pa cak i Street rajcove :icon_confused::icon_mad:

Ma baš? Evo na našoj zadnjoj utrci u subotu veče svi smo bili pijani uključujući i voditelja i vozače i gledaoce i ni jednog jedinog incidenta. Pitam se zašto.

Ovo je samo potvrda onoga što ja govorim ima 5 godina. Korida na kvadrat.

Potvrda je nažalost OPET stigla. :icon_eek:
 
Član
Organizacija po prvi put perfektna i besprijekorna sve lijepo do jednom a zbog koga, sve zbog pojedinih glupana i seljaka, ovo je samo iskazivanje kulture i seljakluka pa ljudi moji nismo dosli na RACE da se udaramo nego da se druzimo i uzivamo....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top