SR MOSTAR 2012 - 15. i 16.9.2012

SR MOSTAR 2012 - 15. i 16.9.2012

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jedva cekam, trebamo doci u sto vecem broju mozda privucemo neki medi :D da dignemo BiH SR scenu na noge, nadam se da ucestvujem u nedelju!
 
Član
ima li mjesta da se tamo sator razapne da spavamo,posto ja kontam doci u subotu predvece ?
 
Član
memi je napisao(la):
ima li mjesta da se tamo sator razapne da spavamo,posto ja kontam doci u subotu predvece ?

ima mjesta sigurno, samo trebas vidjet s organizatorom gdje je najbolje da se smjestis, da nikom ne smetate i da vama nitko ne smeta, to kad dođete vidite, a bit ce 100 posto jer su livade pored piste ;)
 
Član
ima, ne sekiraj se. Iza parkiranih auta sa obe strane piste je slobodno, ima prostora za 500 satora ako treba :)
 
BHT Ovisnik
ako ima tko iz daljeg s foruma moze spavati kod mene,normalno for free,moze par ili dvojica,ili ako imaju 2 cure jos bolje:D prednost normalno natjecatelji jer njima to vise znaci,ako nema natjecatelja tu je raja s foruma,normalno:icon_biggrin:
 
Član
memi je napisao(la):
e super ma smontirati sator iza auto boksa...ne treba nama 500 kvadrata ;)
sto se tice satora dobit cete prostor gdje se mozete smjestit sa satorom al ne garantujem za spavanje jer je koncert i go go plesacice do kasno u noc he he he
 
Član
Ovi sto su malo dalje, a dolaze na SR u Mostar mogu produziti malo na Bunicu na odmor prije racea :cool: Mozete i tu postavit sator ako vam smeta buka a zelite spavat ;)
Također tu imate blizu interex pa mozete kupit stvarcica za puta :cool:
 
Nadam se da ce se i Sejo uskoro javiti ili neko ispred SRCS vezano za smještaj... najjeftinija varijanta za noćenje je trenutno Blagaj sa cijenom od 10 eura za jednu osobu privatni aranzman, dok u blizini same piste postoji i Hotel koji ce također biti na raspolaganju po povoljnim cijenama ( pregovori u toku)!!
Koliko imam informacije vec ima rezervisanog smjestaja u Blagaju za ova 3 dana a neki takmičari iz Srbije dolaze i 4 dana tako da svi koji zele smjestaj u Blagaju mogu se javit u narednom periodu do popunjavanja mjesta.
Također kao i kolega COL i ja bih pozvao nekoga da spava kod mene ali najvjerovatnije ce biti kod mene cijeli tim SRCS smjesten!!!
 
Član
ma ljudi ne planiram u 22h leci spavati do 8 ujutru nego cisto da imam gdje prebiti 10,15 min ;) prije trke ahaahahahahha ;);)
gdje cu ja spavati vucem pola PIVARE sa sobom ;) hahaahah
 
Član
memi je napisao(la):
ma ljudi ne planiram u 22h leci spavati do 8 ujutru nego cisto da imam gdje prebiti 10,15 min ;) prije trke ahaahahahahha ;);)
gdje cu ja spavati vucem pola PIVARE sa sobom ;) hahaahah

ma brate ja cu tebi u saxu obezbjedit spavanje :DDD,a ovi nek se lome po hotelima i bracnim krevetima.:lol::lol:
 
BHT Ovisnik
sta mislite bi li ja imao ikakve sanse sa 1.9T 200ks
po tvornickim podatcima 7,3 do 100,pise ovamo 400m-15.6,da se probam okusati ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top