SR MOSTAR 2012 - 15. i 16.9.2012

SR MOSTAR 2012 - 15. i 16.9.2012

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Tješi se ti samo:lol: JARGO sada vuče na sva četri,pa me zeza hoće da ide poprijeko,ali ne sikiraj se napraviće i tebi nešto jaran nisi ti meni svako.
IGY imam jedan klip Jargo vs Seat vr6 rwd, nije za javnost, da vidiš kako je to bilo nekad:lol::123:;)
 

IGY

Član
jargo je napisao(la):
Tješi se ti samo:lol: JARGO sada vuče na sva četri,pa me zeza hoće da ide poprijeko,ali ne sikiraj se napraviće i tebi nešto jaran nisi ti meni svako.
IGY imam jedan klip Jargo vs Seat vr6 rwd, nije za javnost, da vidiš kako je to bilo nekad:lol::123:;)

znaci klip je 18+ :cool:
 
Član
sokre g60 je napisao(la):
Zex je napisao(la):
Ko organizuje, koji merni uredjaji, dajte malo vise podataka.
na pitanje o organizatoru cu ja odgovorit ko me poznaje zna da sam presjednik ak hercegovina mostar al stanje u klubu kao i inace stanje u bih je takvo da se kao klub nismo usudili pravit trku radi gubitaka koje su se znali napravit prosli sezona o sponzorima nema govora niko nece da cuje o tome tako da sam poslije razgovora sa sejom i momcima iz srcs odlucio da se trka odradi o mom privatnom aranzmanu uz podrsku srcs da ipak u bih bude odrzana prava utrka a od vas ocekujemo da se odazovete u sto vecem broju tako da imamo razloga pravit i u ubuduce a ja kao organizator obecavam lijep popratni sadrzaj do duboko u noc a sto se tice klasa u mostaru ce bit od 16 pa nanize a sto se tice prvenstva molim seju da pojasni klase a sto se tice trke u mostaru ocekujemo pomoc i od momaka iz ostalih mostarski klubova ;) ovo su samo ugrubo inf a o detaljima uskoro
malo vise informacija u vezi stret race sa zadovoljstvom mogu objavit da su se mostarski autoklubovi odazvali mom pozivi i ukljucili u organizaciju ovog sad vec mogu reci ovog istinskog spetakla decki su prihvatili sve zadatke i mogu reci da od ove trke ocekujemo najvise za ljubitelje stylinga mogu reci da ce se odrzat a glavnu rjec ce vodit decki iz ak mo street styl ovom prilikom molim samira da pojasni sve o stylingu kao i db drag takodje mogu reci da momci iz ak burnout su takodje u organizaciji kao i decki iz ak hercegovina isto tako iz mostara ocekujemo preko 30 prijavljenih vozila iz mostarskih klubova :lol: imamo najavljenih vozila iz amk nitro ak hercegovina ak burnout ak mo street styl kao i dosta pojedinaca iz mostara i sire ljubitelje lijepih djevojaka najavljujem sex car wasch kao i nastup go go plesacica tijekom koncerta koji ce se odrzat prvog dana tj 15 og navecer na samoj pisti dakle brzina ljepotice dobra mjuza kao i potoci piva i brdo cevapa nas ocekuje pa navalite :lol:



sokre g60 je napisao(la):
sokre g60 je napisao(la):
Zex je napisao(la):
Ko organizuje, koji merni uredjaji, dajte malo vise podataka.
na pitanje o organizatoru cu ja odgovorit ko me poznaje zna da sam presjednik ak hercegovina mostar al stanje u klubu kao i inace stanje u bih je takvo da se kao klub nismo usudili pravit trku radi gubitaka koje su se znali napravit prosli sezona o sponzorima nema govora niko nece da cuje o tome tako da sam poslije razgovora sa sejom i momcima iz srcs odlucio da se trka odradi o mom privatnom aranzmanu uz podrsku srcs da ipak u bih bude odrzana prava utrka a od vas ocekujemo da se odazovete u sto vecem broju tako da imamo razloga pravit i u ubuduce a ja kao organizator obecavam lijep popratni sadrzaj do duboko u noc a sto se tice klasa u mostaru ce bit od 16 pa nanize a sto se tice prvenstva molim seju da pojasni klase a sto se tice trke u mostaru ocekujemo pomoc i od momaka iz ostalih mostarski klubova ;) ovo su samo ugrubo inf a o detaljima uskoro
malo vise informacija u vezi stret race sa zadovoljstvom mogu objavit da su se mostarski autoklubovi odazvali mom pozivi i ukljucili u organizaciju ovog sad vec mogu reci ovog istinskog spetakla decki su prihvatili sve zadatke i mogu reci da od ove trke ocekujemo najvise za ljubitelje stylinga mogu reci da ce se odrzat a glavnu rjec ce vodit decki iz AK mo street styl ovom prilikom molim samira da pojasni sve o stylingu kao i db drag takodje mogu reci da momci iz AK burnout su takodje u organizaciji kao i decki iz AK hercegovina isto tako iz mostara ocekujemo preko 30 prijavljenih vozila iz mostarskih klubova :lol: imamo najavljenih vozila iz AMK nitro AK hercegovina AK burnout AK mo street styl kao i dosta pojedinaca iz mostara i sire ZA ljubitelje lijepih djevojaka najavljujem sex car wasch kao i nastup go go plesacica tijekom koncerta koji ce se odrzat prvog dana tj 15 og navecer na samoj pisti dakle brzina ljepotice dobra mjuza kao i potoci piva i brdo cevapa nas ocekuje pa navalite :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top