SR MOSTAR 2012 - 15. i 16.9.2012

SR MOSTAR 2012 - 15. i 16.9.2012

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
hvala na podrsci..
kako sam i napisao sve informacije uskoro, kako ne bi duplirali stvari.. vrlo brzo ocekujemo konacne datume i lokacije gdje ce biti moguce organizovati sve trke koje ce se bodovati za prvenstvo i tada ce ici finalna i zvanicna objava.
za sada smo se odlucili da objavimo Ovaj datum koji je vec potvrdjen kao najavu onoga sto slijedi u narednim danima..
:123: :123:
 
Član
Zex je napisao(la):
Ko organizuje, koji merni uredjaji, dajte malo vise podataka.
na pitanje o organizatoru cu ja odgovorit ko me poznaje zna da sam presjednik ak hercegovina mostar al stanje u klubu kao i inace stanje u bih je takvo da se kao klub nismo usudili pravit trku radi gubitaka koje su se znali napravit prosli sezona o sponzorima nema govora niko nece da cuje o tome tako da sam poslije razgovora sa sejom i momcima iz srcs odlucio da se trka odradi o mom privatnom aranzmanu uz podrsku srcs da ipak u bih bude odrzana prava utrka a od vas ocekujemo da se odazovete u sto vecem broju tako da imamo razloga pravit i u ubuduce a ja kao organizator obecavam lijep popratni sadrzaj do duboko u noc a sto se tice klasa u mostaru ce bit od 16 pa nanize a sto se tice prvenstva molim seju da pojasni klase a sto se tice trke u mostaru ocekujemo pomoc i od momaka iz ostalih mostarski klubova ;) ovo su samo ugrubo inf a o detaljima uskoro
 
Član
dohc_16V_Mo. je napisao(la):
Mora se ovo posjetit. GTI FAN dodji malo, nece valjda nista Golfu bit : D Da malo slusamo price o 2.5 16v motorima :D:D
sa interkulerom :icon_biggrin: nebi trebalo sad je tip top za koji dan mu nove gume stavljam i to je jedino sto se vise ima uraditi na ovom autu. Kao sto sam vec napisao za prosli meet samo ako mi klavir padne na glavu necu doci i samo tezak kvar na dohcu (a nece valjda ga biti)moze me sprijeciti da ucestvujem i da se natjecem,.Vidimo se dohc ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top