SR MOSTAR 2012 - 15. i 16.9.2012

SR MOSTAR 2012 - 15. i 16.9.2012

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Little Dragon je napisao(la):
Liga jesil ti za style zaduzen? Znas li koliko je para takmicenje?

Nisam ovaj put drug... Madzid vodi Styling a mi dB Drag... ;)
kotizacije su 25KM po takmicaru... ;)
 
Legend
i ja sam odlucio da sutra idem aBd ;) ima li kakva ekipica iz sarajeva da se prikljucim :icon_smile:

hafaR_ABF je napisao(la):
ajde svi koji idu iz sarajeva sutra rano ujtru nek kazu gdje da se nadzemo i ukoliko sati pa da idemo svi skupa;)

ja sam kontao u 7 krenuti sa pala
 
I?????
Dali ima kise????

Gdje oprati auto za stlye???



kakav je plan u nedjelju...


p.s moji se misle kada doc u sub ili ned
 
Član
kisa je prestala padat skros prije 5 sati, prije toga je u prolazu bio koji pljusak, sad je nebo vedro vide se zvjezdice :lol::lol::lol: ja mislim ali nisam sig nek neko potvrdi da u blagaju ima praonica, do piste 5 min, a za nedelju je trka, db i style ;)
 
Član
stefan je napisao(la):
i ja sam odlucio da sutra idem aBd ;) ima li kakva ekipica iz sarajeva da se prikljucim :icon_smile:

hafaR_ABF je napisao(la):
ajde svi koji idu iz sarajeva sutra rano ujtru nek kazu gdje da se nadzemo i ukoliko sati pa da idemo svi skupa;)

ja sam kontao u 7 krenuti sa pala



stefo ajde da mi krenemo u 7 da se nadzemo negdje u sa pa da krenemo zajedno
 
punisher je napisao(la):
kisa je prestala padat skros prije 5 sati, prije toga je u prolazu bio koji pljusak, sad je nebo vedro vide se zvjezdice :lol::lol::lol: ja mislim ali nisam sig nek neko potvrdi da u blagaju ima praonica, do piste 5 min, a za nedelju je trka, db i style ;)


kada show pocinje u nedj...
 
Legend
hafaR_ABF je napisao(la):
stefan je napisao(la):
i ja sam odlucio da sutra idem aBd ;) ima li kakva ekipica iz sarajeva da se prikljucim :icon_smile:

hafaR_ABF je napisao(la):
ajde svi koji idu iz sarajeva sutra rano ujtru nek kazu gdje da se nadzemo i ukoliko sati pa da idemo svi skupa;)

ja sam kontao u 7 krenuti sa pala



stefo ajde da mi krenemo u 7 da se nadzemo negdje u sa pa da krenemo zajedno



moze ;) i ja sam se dugo dvoumio kad ici u subotu ili nedelju, ipak sam se odlucio za subotu, trebalo bi biti extra obadva dana
 
Član
hoce li neko ici it tuzle sa autom sutra,,imamo ja i jaran,,auto mi nije registrovano..nije problem z agorivo..ako neko ima nek se javi:icon_question:
 

IGY

Član
folcikagti je napisao(la):
do kada treba doc u nedjelju,,,,,

oce se moc prijaviti za style

pa nije prvi put SR u Mo i opcenito, mislim da su prijave standardno do 10, ako kasnijs javis se da kasnis, tebi od Im do Mo treba max sat vremena, tako da ne vidm razlog za paniku u vremenu, praonicu imas na par km od same piste
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top