SR MOSTAR 2012 - 15. i 16.9.2012

SR MOSTAR 2012 - 15. i 16.9.2012

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

GTC

Član
šta triba upisat u navigaciju da me dovede točno do piste ? hvala :cool:
vidimo se u nedjelju
 
mooamer je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
Eto ekipe i u nedelju aBd

dragone kad krecete brate posto ima dosta raje u nedelju sa mujica pumpe u 7 krece pa da se svi spojimo?:icon_question:

Ih ja tebe davno pitao jel problem da idemo s vana vidim ne odgovaras :icon_smile: Mozemo se svi spojiti ja sam se dogovorio sa Ismetom i Strujom ako ih znas voze sad obojica Astre a Ismet je vozio bjelog HGT-a sa dobrinje a mali struja Kadetta GSI-a sa zilom prije kad su bili pajdasi :D
 

sUx

Član
sad kroz Sarajevo prodje nekoliko auta iz BG ,odose za mostar ...

seat narandzasti,toyota siva il nissan neznam tacno ,kadet gsi, calibra i golf 4 zuta ona djevojka vozi :D
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
mooamer je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
Eto ekipe i u nedelju aBd

dragone kad krecete brate posto ima dosta raje u nedelju sa mujica pumpe u 7 krece pa da se svi spojimo?:icon_question:

Ih ja tebe davno pitao jel problem da idemo s vana vidim ne odgovaras :icon_smile: Mozemo se svi spojiti ja sam se dogovorio sa Ismetom i Strujom ako ih znas voze sad obojica Astre a Ismet je vozio bjelog HGT-a sa dobrinje a mali struja Kadetta GSI-a sa zilom prije kad su bili pajdasi :D
mozda brate nisam vidio kad si pisao,halali,a moze mi smo svi u 7 dole pa et idemo onda svi zajedno sto vise to bolje nije frkica!:lol:
;);)
 
Član
sUx je napisao(la):
sad kroz Sarajevo prodje nekoliko auta iz BG ,odose za mostar ...

seat narandzasti,toyota siva il nissan neznam tacno ,kadet gsi, calibra i golf 4 zuta ona djevojka vozi :D

Toyota je siva, na forumu je. Znaci malo manja ekipa ide, ipak je daleko...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top