SR MOSTAR 2012 - 15. i 16.9.2012

SR MOSTAR 2012 - 15. i 16.9.2012

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Koliko sam gledao po netu o vremenskim prognozama i koliko im treba vjerovat najavili su kao sto rekose 25+ temperature aa od ponedeljka ponovo ce poceti 30+ ugl vidimo se u nedelju aBd ii da trazio sam na 402.ba na stranici i na fb 402.. nisam mogao da upratim koliko ce kostati koatizacija za Db drag..?? ;)
 
Član
D_cash je napisao(la):
Koliko sam gledao po netu o vremenskim prognozama i koliko im treba vjerovat najavili su kao sto rekose 25+ temperature aa od ponedeljka ponovo ce poceti 30+ ugl vidimo se u nedelju aBd ii da trazio sam na 402.ba na stranici i na fb 402.. nisam mogao da upratim koliko ce kostati koatizacija za Db drag..?? ;)

25KM ti je koatizacija za db kao sto je uvijek kad radi AMK Carbon taj dio eventa ;)
 
Član
ajde svi koji idu iz sarajeva sutra rano ujtru nek kazu gdje da se nadzemo i ukoliko sati pa da idemo svi skupa;)
 
Član
Ja u pola 9 čekam jednu ekipu iz Sarajeva u Konjicu,onda kupimo Antraxa u Jablanici i pičimo dole,taman na vrijeme. :icon_smile:
 
Legend
hafaR_ABF je napisao(la):
pa ukolko ce te vi liga

Ne znam jos tacno, mi trebamo dole biti ranije radi ozvucenja za dB Drag i naravno, prije takmicara...
i samo laganini, mi smo ti penzioneri... nama je cilj da stignemo kad tad... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top