SR MOSTAR 2012 - 15. i 16.9.2012

SR MOSTAR 2012 - 15. i 16.9.2012

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
aBd dolazim ;) samo nisam siguran da cu moci u subotu doci mada mi je zao posto ce u subotu biti dosta bolje i vise raje,
ali moze i u nedelju valjda ce biti naroda ;)
 
Član
stefan je napisao(la):
aBd dolazim ;) samo nisam siguran da cu moci u subotu doci mada mi je zao posto ce u subotu biti dosta bolje i vise raje,
ali moze i u nedelju valjda ce biti naroda ;)

Ne znam zasto mislis da ce u subotu biti vise raje nego u nedelju,
dosta ljudi radi subotom a nedeljom samo semafori rade...
 
Legend
s1ck je napisao(la):
stefan je napisao(la):
aBd dolazim ;) samo nisam siguran da cu moci u subotu doci mada mi je zao posto ce u subotu biti dosta bolje i vise raje,
ali moze i u nedelju valjda ce biti naroda ;)

Ne znam zasto mislis da ce u subotu biti vise raje nego u nedelju,
dosta ljudi radi subotom a nedeljom samo semafori rade...

prosli put je dosta raje vozilo u subotu a nedelju nisu ;)

uglavnom vidimo se dole bilo u subotu ili nedelju :icon_smile:
 
Član
stefan je napisao(la):
s1ck je napisao(la):
stefan je napisao(la):
aBd dolazim ;) samo nisam siguran da cu moci u subotu doci mada mi je zao posto ce u subotu biti dosta bolje i vise raje,
ali moze i u nedelju valjda ce biti naroda ;)

Ne znam zasto mislis da ce u subotu biti vise raje nego u nedelju,
dosta ljudi radi subotom a nedeljom samo semafori rade...

prosli put je dosta raje vozilo u subotu a nedelju nisu ;)

uglavnom vidimo se dole bilo u subotu ili nedelju :icon_smile:

stefane druze nas par u nedelju krece oko 7 sati sa pumpe braca mujic na stupu pa ako si za mozes se prikljucit.pozz
 
Legend
mooamer je napisao(la):
stefan je napisao(la):
s1ck je napisao(la):
stefan je napisao(la):
aBd dolazim ;) samo nisam siguran da cu moci u subotu doci mada mi je zao posto ce u subotu biti dosta bolje i vise raje,
ali moze i u nedelju valjda ce biti naroda ;)

Ne znam zasto mislis da ce u subotu biti vise raje nego u nedelju,
dosta ljudi radi subotom a nedeljom samo semafori rade...

prosli put je dosta raje vozilo u subotu a nedelju nisu ;)

uglavnom vidimo se dole bilo u subotu ili nedelju :icon_smile:

stefane druze nas par u nedelju krece oko 7 sati sa pumpe braca mujic na stupu pa ako si za mozes se prikljucit.pozz

vazi drug mozes mi poslati proj na PM ;)
 
Član
Sejo druže, kontao sam u petak kad vi išli dole, ali promijena plana idem u subotu rano... sad mi ti trebaš ili neko iz organizacije zadužen za parking mijesta na pisti i prostor za "kamp", mada neće biti šatora vjerojatno...

Dolazimo mi iz Opel Tima BiH, imamo 2 učesnika pa ćemo doći sa 10tak auta da se malo izroštiljamo i navijamo :)

Treba mi 10tak parking mijesta na pisti (ili uz samu pistu) i neko mijesto za tendu, sto, roštilj i sl... tu ćemo ostati 2 dana. Nemora biti blizu starta, samo da smo odmah uz auta zbog rasvijete, muzike, logistike...

Pa ako neko iz organizacije može to obezbijedit neka javi da znamo, da ne idemo na Bunu zbog učesnika.

Hvala unaprijed, pozdrav.
 
novosti za party dobrodoslice u mostaru 14.9.2012 od 21.00 !!

fast and furious se ne bi postidjeli hostesa i go-go plesacica koje ce zabavljati goste u klubu La Cage u Mostaru.

ne zaboravite.. DEFILE krece u 20.00 ispred kluba La Cage ..

jos malo i pocinje najludji vikend u godini u BiH ;)

adresa kluba:
Kralja Tomislava bb, Mostar
izgled:
http://www.bhclubbing.com/club-info,7,la-cage


osim toga..
prostor na stazi bit ce ogranicen ali potrudit cemo se da udovoljimo svim zahtjevima koji nam se postave u onoj mjeri koliko je to moguce..
konkretno prostor za kampovanje u dijelu predvidjenom za publiku u najvecoj mjeri zavisi od broja posjetitelja, ali mislim da nekih 20-ak kvadrata nece biti problem. jedino sto to nece moci biti blizu starta..
prostor za kampovanje u parku vozaca za takmicare bit ce obezbijedjen ..
od sutra pocinju pripreme piste pa ce biti i koja slika..
ono sto mozete ocekivati je pokosenih, izravnanih, ociscenih i od zbunja rijesenih 30-ak metara sa obije strane piste tako da ce biti dovoljno prostora za kampovanje..
sve vanredne zahtjeve mozete slati na pp i stavite broj telefona i do petka popodne javit cu vam se svima ili putem pp ili telefonom za dogovr..

pozz i vidimo se u mostaru

:123: :123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top