SR MOSTAR 2012 - 15. i 16.9.2012

SR MOSTAR 2012 - 15. i 16.9.2012

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Skrabo je napisao(la):
Zanima me.Silna raja iz Mostara i okoline ako nece da se takmice gdje ce parkirati auta i to ostalo :cool:
Neki bi na styling izasli.Koja je cijena ucestvovanja na stylingu :icon_question:

Ti ko da si sa druge planete a ne iz Mostara... nije valjda moguće da nisi do sada ni jedan jedini SR bio na pisti pa postavljaš takva pitanja ?

Ulaziš na glavni ulaz, kažeš da si takmičar, momci iz organizacije te lijepo upute i to je sva priča... naravno platiš učešće, mislim da je 25 za stajl, barem je prije bilo uvijek u pola cijene od SRa...
 
Član
antrax je napisao(la):
Skrabo je napisao(la):
Zanima me.Silna raja iz Mostara i okoline ako nece da se takmice gdje ce parkirati auta i to ostalo :cool:
Neki bi na styling izasli.Koja je cijena ucestvovanja na stylingu :icon_question:

Ti ko da si sa druge planete a ne iz Mostara... nije valjda moguće da nisi do sada ni jedan jedini SR bio na pisti pa postavljaš takva pitanja ?

Ulaziš na glavni ulaz, kažeš da si takmičar, momci iz organizacije te lijepo upute i to je sva priča... naravno platiš učešće, mislim da je 25 za stajl, barem je prije bilo uvijek u pola cijene od SRa...

Ma pitam jer misli mda se nesto promijenilo.Sta ja znam ;)
 
parking ce biti obezbijedjen i na pisti (2 KM - dan) i pored piste (besplatno) i bit ce obiljezeno..
svi posjetitelji koji se nece takmiciti ne moraju brinuti za parking.
vas je samo da dodjete i osoblje ce vas uputiti dalje..


inace, u narednih dan dva dalje informacije vezane za trku u mostaru.. malo bilo guzve oko osijeka pa nismo nista pisali ali sada sav fokus samo na mostar..
bit ce zestoko !

:123: :123:

pozz
 
Uhhh...što se načita od prve do zadnje stranice !!!
Mogu Vam reći svaka čast momci ! Pičite punom parom ;)
Ako Bog da inšalla vidimo se na do sada nevidjenom spektaklu u Mostaru 15-16.09 :)

Za organizatore jedno pitanjce ! Da li imate neke slike priprema same piste da vidimo kako to sve izgleda ?

U svakom slučaju velika 10 za sve do sada što se tiče info. ;)

Sretno organizatoru i svim učesnicima u Mostaru ;)
 
Član
gdje je pravilnik? Šta sve smijem skinuti sa auta i zašto prozori moraju biti zatvoreni?
dali se za probijanje klase računa samo utrka ili i vrijeme reakcije
ako odvozim 15.90 i vrijeme reakcije 0.5 sec jesam li probio ili ne?
 
Član
BlackT je napisao(la):
gdje je pravilnik? Šta sve smijem skinuti sa auta i zašto prozori moraju biti zatvoreni?
dali se za probijanje klase računa samo utrka ili i vrijeme reakcije
ako odvozim 15.90 i vrijeme reakcije 0.5 sec jesam li probio ili ne?
racuna se reakcija ali samo onaj deo preko 0.5 sek npr ako je reakcija 0.65 onda se na vreme auta dodaje 0.15 s.
 
Član
15.900+0.650=16.050 Total time koji se gleda
15.900 vreme auta od kad je startovao do prolaska kroz cilja.
0.650 reakcija od kad se upali poslednje zuto do pomeranja auta sa startne linije (senzora)
0.500 je idelna reakcija jer toliko vremena treba od poslednjeg zutog do paljenja zelenog...
16.050 je vreme od Paljenja zelenog do prolaska auta kroz cilj (ono sto se gleda u trci)
 
evo kolege su odgovorili za mjerenje kako radi a jos jednom za sve,
pravilnik i sve ostale informacije imate na
www.402.ba

pozz
 
Hoce li se moci kao i prije pred kraj piste parkirati raja koja se ne takmici ili je sad sve zauzeto za takmicare a ostala auta se negdje drugo parkiraju?
 
Član
Pise ti dragone, ko se ne takmici a hoce da parkira na pistu, 2 KM cijeli dan. U suprotnom idi na travu :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top