SR MOSTAR 2012 - 15. i 16.9.2012

SR MOSTAR 2012 - 15. i 16.9.2012

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
IGY je napisao(la):
a jesi zapeo za slike :cool:

imas tamo temu meet u Mostaru i imas slikica piste i auta koliko hoces ;)

Jesam jesam Igy ;)
Ništa bez tebe i tvog remek djela :icon_smile:

Nadam se da ćeš mene i mog RC-a hvatati na svakom koraku u vožnji i van nje :icon_smile::icon_smile::icon_smile: ;)
 
Član
Jel se ovo prebaca na naredni vikend???
Nedjelja je super vrijeme, medjutim od subote izgleda nema nista...
 
BHT Ovisnik
opet ce pocet,imam iskustva s vremenom vise nego zoran vakula s prognoze kaok pratim za praonu vec godinama:lol:
tek u subotu ce prestati vjerovatno s malo naoblake,ali bi mogla biti morka pista od petka veceri
 
BHT Ovisnik
http://www.bljesak.info/web/article.aspx?a=9fce9217-8da9-41a7-b011-2c0e2d4c7cb7&c=a76d03e1-6e68-46ef-9626-00aa1c12c7ae
 
pozz iz mostara.

pripreme uvelike u toku..

prognoza najavljuje kisu danas i sutra do predvecer ali sve ide prema planu i nema odgadjanja..

petak oko 20.00 defile i nakon toga party u la cage sa ukupno 5 go-go plesacica iz beograda, banja luke i sarajeva ;)

subota sve po planu na pisti

za nedjelju novina, bit ce i moto race znaci motoristi dobrodosli...

pozz i vidimo se u mostaru

:123: :123:

PS
posto sam nacuo neke dezinformacije, da i ovdje napisem...

klasa 16 i klasa 15 takodjer dobivaju novcanu nagradu iz fonda uplata, kao i dosad..
jedina je razlika sto se od 14 nanize jos i boduje za kup bih..

znaci, price da te klase nece dobiti nagradu NISU TACNE !!
ocekujemo preko 80 takmicara tako da ce i nagrade biti sasvim pristojne ;)

pozz
 
Član
iskreno se nadam da ce vrijeme da posluzi i da ce doci veliki broj takmicara. Konacno se ljudi zadali da naprave nesto kako treba i tacno bi bila steta da vrijeme bude to koje ce usrati sve. Seji i kompaniji vec treba skinuti kapu sto uopste daju sebe za ovako nesto. Puno srece momci, i dobru trku vam zelim;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top