SR auto potraznja

SR auto potraznja

Član
ja sam to u njemackoj i kontao raditi i uzet auto gore pa sljedeceg ljeta ga dovest ovamo na trke al neam pojma sta bi bilo najbolje pa sam iz tog razloga napravio temu
 
Član
http://www.pik.ba/artikal/7220990/fiat-coupe-2-0-20v-turbo/
Imam ja auto za tebe :D :D Sve Tip Top stanje auto je za svaki dan a vozi 13.4 street race :icon_smile: To ti je ako ne zelis da se patis samo sjedi mijenjaj ulje i nemoj ga ostavit bez vode i samo pun gas watatatatatatatata :123: :lol:
 
Član
z3k4 je napisao(la):
http://www.pik.ba/artikal/7220990/fiat-coupe-2-0-20v-turbo/
Imam ja auto za tebe :D :D Sve Tip Top stanje auto je za svaki dan a vozi 13.4 street race :icon_smile: To ti je ako ne zelis da se patis samo sjedi mijenjaj ulje i nemoj ga ostavit bez vode i samo pun gas watatatatatatatata :123: :lol:

svaka cast autic je zmaj na kvadrat :cool: iako fiata mrzim vise neg ista :D :D
al evo predhodni post ti pise to ce meni biti za gore i cak vise zanimacija u slobodno vrijeme raditi ga
 
Corsa stara + c20xe + malko nitra i bit ce to mjera da te drzi jedan period . Kasnije nabavis c20let pa to uguras malo cipujes i bit ces opet miran dok te ne popusti :D
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Corsa stara + c20xe + malko nitra i bit ce to mjera da te drzi jedan period . Kasnije nabavis c20let pa to uguras malo cipujes i bit ces opet miran dok te ne popusti :D

to je to i ja mislim ;)
 
Član
I onda kad ti sve to dosadi ubaciš 1.9tdi i osjeti surovu snagu :lol:

Trebaš dobro razradit sve opcije, dosta čitat, šta, kako, gdje i koliko... napravit spisak šta ti treba, spremit keš i krenut u lov na dijelove
 
Član
vec su ti rekli najjeftinija opcija ti je opelov XE motor u corsi ili kocki kadetu,,motor kompletan je oko 600-700km a corsu mozes naci registrovanu do 1000km i da platis nekom da ti ubaci do 200km,,olaksas je max. koliko moze ,,znaci sveukupno te izadje oko 2000-2500 :icon_biggrin:
 
Član
Pozdrav momci,

Nadam se da mi autor teme nece zamjeriti ali mrzi me otvarat novu temu za svako pitanje, imam osjecaj da sa trol :)

I ja imam u planu neki "kit car" sloziti ali ne za SR nego za ispite spretnosti tj ove hoby relije (brcko banovici, os tuzla itd)

Sta nije lose za tu varijantu, naravno da treba biti malo (corsa, polo, ibiza) ali je vazno da ima dobar mjenjac koji se moze preradjivati itd.
Nemam iskustva bas u tome pa nebih da se provaljujem, nekad se prije na auto.ba moglo pitat Daneta, on o tome zna puno, al sad je poludio :D pa ga ne smijem nista pitat odma galami :)
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
I onda kad ti sve to dosadi ubaciš 1.9tdi i osjeti surovu snagu :lol:

Trebaš dobro razradit sve opcije, dosta čitat, šta, kako, gdje i koliko... napravit spisak šta ti treba, spremit keš i krenut u lov na dijelove

ima tata 1.9TDI-ja pa se izivljavam hahahahha
to ce tako i bit tako da projekt nece pocet jos tek tamo od jeseni :icon_smile:

shurda je napisao(la):
vec su ti rekli najjeftinija opcija ti je opelov XE motor u corsi ili kocki kadetu,,motor kompletan je oko 600-700km a corsu mozes naci registrovanu do 1000km i da platis nekom da ti ubaci do 200km,,olaksas je max. koliko moze ,,znaci sveukupno te izadje oko 2000-2500 :icon_biggrin:

imam ja corsu B finu ocuvanu :D (opel bez hrdje nekako mi cudno al desava se) tako da sad bas kontam jos jednu uzeti sebi ubacit c20let motor u njega i nekakav turbo, cipovanje, mapiranje dalje neznam ni sam sta bi haha sad pitanje je koliko mogu snage izvuci iz tog motora a i mjenjac me brine jer obicni ako ostavim satra cu ga u 24h moje :123: :D

leon1p je napisao(la):
Pozdrav momci,

Nadam se da mi autor teme nece zamjeriti ali mrzi me otvarat novu temu za svako pitanje, imam osjecaj da sa trol :)

I ja imam u planu neki "kit car" sloziti ali ne za SR nego za ispite spretnosti tj ove hoby relije (brcko banovici, os tuzla itd)

Sta nije lose za tu varijantu, naravno da treba biti malo (corsa, polo, ibiza) ali je vazno da ima dobar mjenjac koji se moze preradjivati itd.
Nemam iskustva bas u tome pa nebih da se provaljujem, nekad se prije na auto.ba moglo pitat Daneta, on o tome zna puno, al sad je poludio :D pa ga ne smijem nista pitat odma galami :)

Nikad ja ne zamjeram na ovakvim stvarima ;) eto a ako sta o ovom znas napisi da poducavamo jedni druge haha
 
Legend
@grozdin

ako si zainteresovan imam kola prava za tebe za namjenu koju zelis, i ako stvarno trazis da kupis a neubijas dosadu na netu, javi se na PM ;)
 
Član
daki je napisao(la):
@grozdin

ako si zainteresovan imam kola prava za tebe za namjenu koju zelis, i ako stvarno trazis da kupis a neubijas dosadu na netu, javi se na PM ;)

ovd auto uzimat necu jer nemam vremena za to dok ne odem

ekrem_ je napisao(la):
da napravis u njemackoj auto za sr uz budzet od 2500€ , jedino da vozi 17 plus :)

5000km sam spreman za auto izdvojit a za djelove cemo vidjeti ima do ljeta vremena da se skupi koja para :lol:
 
Član
shurda je napisao(la):
vec su ti rekli najjeftinija opcija ti je opelov XE motor u corsi ili kocki kadetu,,motor kompletan je oko 600-700km a corsu mozes naci registrovanu do 1000km i da platis nekom da ti ubaci do 200km,,olaksas je max. koliko moze ,,znaci sveukupno te izadje oko 2000-2500 :icon_biggrin:


ko to ima da bi ubacio za 200 (300-500) motor ... ja imam svakakvih nekih ideja ali nesto sumnjam da ce iko to ljudski ubaciti, a sam nemam ni mjesta ni aparature da slazem to sve ... jest da sam ja imao ideju u lupo da vr6 ubacim ... moguce vec dosta ljudi je radilo...
 
leon1p je napisao(la):
shurda je napisao(la):
vec su ti rekli najjeftinija opcija ti je opelov XE motor u corsi ili kocki kadetu,,motor kompletan je oko 600-700km a corsu mozes naci registrovanu do 1000km i da platis nekom da ti ubaci do 200km,,olaksas je max. koliko moze ,,znaci sveukupno te izadje oko 2000-2500 :icon_biggrin:


ko to ima da bi ubacio za 200 (300-500) motor ... ja imam svakakvih nekih ideja ali nesto sumnjam da ce iko to ljudski ubaciti, a sam nemam ni mjesta ni aparature da slazem to sve ... jest da sam ja imao ideju u lupo da vr6 ubacim ... moguce vec dosta ljudi je radilo...

pa nece mu ovlasteni servis to radit pa da naplate 1000KM, svaki normalan majstor ce naplatit plafon 300KM da spakuje motor, mjenjac i instalaciju
 
Top