SR auto potraznja

SR auto potraznja

Član
GreenDevil je napisao(la):
leon1p je napisao(la):
shurda je napisao(la):
vec su ti rekli najjeftinija opcija ti je opelov XE motor u corsi ili kocki kadetu,,motor kompletan je oko 600-700km a corsu mozes naci registrovanu do 1000km i da platis nekom da ti ubaci do 200km,,olaksas je max. koliko moze ,,znaci sveukupno te izadje oko 2000-2500 :icon_biggrin:


ko to ima da bi ubacio za 200 (300-500) motor ... ja imam svakakvih nekih ideja ali nesto sumnjam da ce iko to ljudski ubaciti, a sam nemam ni mjesta ni aparature da slazem to sve ... jest da sam ja imao ideju u lupo da vr6 ubacim ... moguce vec dosta ljudi je radilo...

pa nece mu ovlasteni servis to radit pa da naplate 1000KM, svaki normalan majstor ce naplatit plafon 300KM da spakuje motor, mjenjac i instalaciju

pa de mi preporuku ko
 
Član
Bolan de da ti ja prodam auto od 11 sec :icon_smile: , nema ulaganja , sjedi i odvezi klasu 11 ..

http://www.bhtuning.com/p-golf-mk1-1-8-turbo-420-ps-t-66833.html
 
Član
badboy je napisao(la):
Imas u missanu opelov motor iz calibre 2.0 sa 150 KS ... 450 KM ;)

znam buraz za ovaj motor al u za 7 dana ode u njemacku tako da nemam sad vremena da to radim ako mognem ista gore uradit uradit cu ako ne bom vidjecemo sta bude

leon1p je napisao(la):
shurda je napisao(la):
vec su ti rekli najjeftinija opcija ti je opelov XE motor u corsi ili kocki kadetu,,motor kompletan je oko 600-700km a corsu mozes naci registrovanu do 1000km i da platis nekom da ti ubaci do 200km,,olaksas je max. koliko moze ,,znaci sveukupno te izadje oko 2000-2500 :icon_biggrin:


ko to ima da bi ubacio za 200 (300-500) motor ... ja imam svakakvih nekih ideja ali nesto sumnjam da ce iko to ljudski ubaciti, a sam nemam ni mjesta ni aparature da slazem to sve ... jest da sam ja imao ideju u lupo da vr6 ubacim ... moguce vec dosta ljudi je radilo...

:cool:;)


leon1p je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
leon1p je napisao(la):
shurda je napisao(la):
vec su ti rekli najjeftinija opcija ti je opelov XE motor u corsi ili kocki kadetu,,motor kompletan je oko 600-700km a corsu mozes naci registrovanu do 1000km i da platis nekom da ti ubaci do 200km,,olaksas je max. koliko moze ,,znaci sveukupno te izadje oko 2000-2500 :icon_biggrin:


ko to ima da bi ubacio za 200 (300-500) motor ... ja imam svakakvih nekih ideja ali nesto sumnjam da ce iko to ljudski ubaciti, a sam nemam ni mjesta ni aparature da slazem to sve ... jest da sam ja imao ideju u lupo da vr6 ubacim ... moguce vec dosta ljudi je radilo...

pa nece mu ovlasteni servis to radit pa da naplate 1000KM, svaki normalan majstor ce naplatit plafon 300KM da spakuje motor, mjenjac i instalaciju

pa de mi preporuku ko

ja imam covjeka koji bi to uradio i za 100 km meni u s.mostu al za sad ce projekt da ceka :icon_evil:

rinaldo je napisao(la):
Bolan de da ti ja prodam auto od 11 sec :icon_smile: , nema ulaganja , sjedi i odvezi klasu 11 ..

http://www.bhtuning.com/p-golf-mk1-1-8-turbo-420-ps-t-66833.html

nedavno sam citav projekt gledao svaka cast ;) al za sad ce jos da ceka
 
Član
http://www.pik.ba/artikal/7225594/nissan-silvia-1-8-turbo-rs12-mark-ii/

Uzmeš ovo moje i za još 3000 KM ulaganja će da leti.
:cool:
 
Član
ako si ozbiljan javi se na tel 063590237 sreto,ima brdo opcija motora i sasija na stanju a sve se moze odradit na jednom mjestu;)
 
Top