SR auto potraznja

SR auto potraznja

Član
ja mislim da je prikladno mjesto za ovu temu
planiram sebi uradit neko auto za SR
kakve prijedloge imate koje auto uzeti normalnije cijene (starije)
a da ima potencijala za snagu...
 
Član
za te pare i to godište slaba vajda a da je moćna neka mašina :icon_rolleyes:

Možda neka seat ibiza 1.8T ak se može naći al računaj i za doradu da ti treba toliko para
Audi a3 1.8T quattro to ima potencijala al prelazi budžet samo auto bez dorada
 
Član
ok nismo se mozda bas ni razumjeli auto moze bit i 43-ce godiste nebitno je koliko je staro nebi samo novije
stanje takodje nije toliko bitno
samo da ima potencijala da se moze izvuci iz njega dobra kolicina snage
za prerade sam spreman da izdvojim neku vecu sumu

zlajaaa je napisao(la):
funky je napisao(la):
ma samo gNojf dvica i kakav turbo u njemu, sta ce ti vise :cool:

Ni to ne možeš za 5000, a da sve bude tip top :)

ne mora da bude bas u nekom stanju samo da ga ne guram u garazu hahahahaha


adi187 je napisao(la):
za te pare i to godište slaba vajda a da je moćna neka mašina :icon_rolleyes:

Možda neka seat ibiza 1.8T ak se može naći al računaj i za doradu da ti treba toliko para
Audi a3 1.8T quattro to ima potencijala al prelazi budžet samo auto bez dorada

:cool:
 
Ljubitelj sam Honde i Japanskih automobila, ali za nase uslove i nase trziste Opel, c20xe da li u Kocki ili Suzi ili Corsi.
Ulazi u okvir tog budzeta.
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Ljubitelj sam Honde i Japanskih automobila, ali za nase uslove i nase trziste Opel, c20xe da li u Kocki ili Suzi ili Corsi.
Ulazi u okvir tog budzeta.

;) necu ja to jos pocinjat dok sam ovdje tek u njemackoj tako da imam malo vremena eh sad me zanima taj motor c20xe koliko on moze podnijeti dorade
u Corsi B nebi bio los ipak imam jednu vec samo sa 1.4 benzin
 
To moras nekog Opelovca ispitat, veliki je broj njih na 402, pa nece bit problem za informacije i dijelove, sugestije i pomoc.

Ja samo znam da Zlatko Edjed aka Lega OS vozi 13.4 u Suzi sa tim motorom, koliko znam ne radi se ni o kakvim ekstremnim preradama, bar sto se motora tice.
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
To moras nekog Opelovca ispitat, veliki je broj njih na 402, pa nece bit problem za informacije i dijelove, sugestije i pomoc.

Ja samo znam da Zlatko Edjed aka Lega OS vozi 13.4 u Suzi sa tim motorom, koliko znam ne radi se ni o kakvim ekstremnim preradama, bar sto se motora tice.

aha ok uglavno hvala ;)
 
Super Moderator
Kad vec zivis tamo, uzmes neko auto na tim tablama i dovuces ovamo i na prikolici ga vozis od SR-a do SR-a.. tu se moze jeftinih auta naci a da imaju potencijala

nesto ovako

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/audi-a4-avant-1-8-t-quattro-tauschmotor-h%C3%BCfingen/177897993.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=14&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.modelDescription=quattro&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=109&minPowerAsArray=KW&maxFirstRegistrationDate=2000-12-31&negativeFeatures=EXPORT

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/audi-a4-avant-1-8-t-quattro-grafing-b-m%C3%BCnchen/162332768.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=14&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.modelDescription=quattro&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=109&minPowerAsArray=KW&maxFirstRegistrationDate=2000-12-31&negativeFeatures=EXPORT

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/audi-a4-1-8-t-quattro-limo-leder-klima-t%C3%BCv-10-13-osterhofen/179932372.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=14&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.modelDescription=quattro&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=109&minPowerAsArray=KW&maxFirstRegistrationDate=2000-12-31&negativeFeatures=EXPORT
 
Član
bitno je da nađeš neko auto da je malo tipa golf1 i da nađeš npr neki turbo benzinac, 1.8T iz golfa 4, a3, octavije, bore... i sve to složiš u ovo manje auto ( ovjes, kočnice, motor)... Sve je power to weight ratio.. Znači što lakše auto, brže će ići... Ali to košta jebiga, baci okvirno na papir koliko ti treba puta 2 i dobićeš konačnu cifru
 
Top