spuštanje vozila - potrebni savjeti

spuštanje vozila - potrebni savjeti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
elmo je napisao(la):
mtopic je napisao(la):
Damir_ je napisao(la):
... da se radi i najkvalitetnijoj robi koja se trenutno moze naci u Njemackoj, ...

FK je najkvalitetnija roba sto se Moze naci u Njemackoj??? :icon_rolleyes:

Drug

Ovaj citat se ne odnosi na FK i na opruge koje sam kupio, naručio sam još nekih sitnica i ova gore tvrdnja se odnosila na te sitnice.

Pardon ... nisam dobro razumio ... ;)
 
Početnik
FK kvalitet i udobnost se u putu nisu sreli, znam jer sam radio sa njima i mogu reci samo da su jeftini i to im je adut sve ostalo .... imaju drugi brendovi
KW, Eibach, HR ....
 
Član
FK je dobar za spustit auto i sportski dozivljaj( jer su tvrdi u pm ), moje iskustvo

ali zato jeftina alternativa za ostale :icon_smile:
 
Član
muha je napisao(la):
FK kvalitet i udobnost se u putu nisu sreli, znam jer sam radio sa njima i mogu reci samo da su jeftini i to im je adut sve ostalo .... imaju drugi brendovi
KW, Eibach, HR ....

Radi o tome da je covjek dobio FK podvozje koje njemu treba i koje ce posluziti njemu

Za one pare nije mogao kupiti ni jednu oprugu od H&R a kamoli i amortiere i opruge

covjek je uzimao jos nekih stvari, sitnica, i to podvozje izmedju ostalog, i nije niko lud, svi mi znamo da ima bolje od boljeg ali svako pokusava da izvuce sto bolji odnos ulozenog i dobivenog

sad mu jos trebate napisati da mu auto Seat Toledo nije najbolji, bolji mu je SL mercedes, sve neki filozofi

kod mene je npr renault laguna 2a i ne trebate mi pisati da ima i boljih auta, znam ja to vec
 
Član
Drug,

Ma uopšte nije bitno,

Naravno da uvijek ima bolje od boljeg, da sam imao više love kupio bih kao prvo bolji i skuplji auto, pa onda i bolje i skuplje podvozje :icon_smile:,

Ali kako para uvijek fali, podvozje je odlično a i Toledo, :icon_smile:

Ispraši Toledo pokoji puta ove skupe vozilice i tatine sinove, ostavi ih u oblaku crnog dima :icon_biggrin:

:123:;)

toon je napisao(la):
FK je dobar za spustit auto i sportski dozivljaj( jer su tvrdi u pm ), moje iskustvo

ali zato jeftina alternativa za ostale :icon_smile:

Pa iskreno oko te tvrdoće se baš i ne bih složio, nije to uopšte toliko tvrdo koliko raja priča, bar ne kod mene.

Ja sam zadovoljan, ;)
 
Član
elmo je napisao(la):
Drug,

Ma uopšte nije bitno,

Naravno da uvijek ima bolje od boljeg, da sam imao više love kupio bih kao prvo bolji i skuplji auto, pa onda i bolje i skuplje podvozje :icon_smile:,

Ali kako para uvijek fali, podvozje je odlično a i Toledo, :icon_smile:

Ispraši Toledo pokoji puta ove skupe vozilice i tatine sinove, ostavi ih u oblaku crnog dima :icon_biggrin:

:123:;)

toon je napisao(la):
FK je dobar za spustit auto i sportski dozivljaj( jer su tvrdi u pm ), moje iskustvo

ali zato jeftina alternativa za ostale :icon_smile:

Pa iskreno oko te tvrdoće se baš i ne bih složio, nije to uopšte toliko tvrdo koliko raja priča, bar ne kod mene.

Ja sam zadovoljan, ;)



Ma za autocestu nije tvrdo, ali preko bilo kakve izbocine :icon_eek: ovako oci iskoce, znam jer ih stari imao na e36
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top