spuštanje vozila - potrebni savjeti

spuštanje vozila - potrebni savjeti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pozzz,

Razmišljao sam o spuštanju svog Toleda 1.9 TDI 110 KS 2000 godina, pa me interesuje nekoliko stvari.

1. S obzirom da nemam namjeru ići na trke i sl. koliko je optimalno da se auto spusti, tako da ne bih zapinjao za svaku izbočinu?

2. ne bih želio da dobijem osjećaj da se vozim u zaprežnim kolima tj. ne bih zelio da auto bude pretvrdo zbog ovih naših cesta, kako riješiti taj problem.

3. treba li mjenjati amortizere?

4. dali mi odgovaraju opruge od golfa 4 s obzirom da je ovjes sličan ako ne isti?
5. cijene opruga za moje auto?

Ako ima kakvih savjeta dobrodošli su..........

Hvala .........
 
Član
Pozz...

1. Za tvoje potrebe dovoljne su opruge -30 mm

2. Izborom kvalitetnih opruga (preporucujem H&R ili Eibach, ni KW nije los)

3. Spustanje oprugama do 30 mm ne zahtijeva promjenu amortizera. Mozda ce im neznatno skratiti vijek trajanja, ali to je zanemarivo

4. Ne bih znao...najbolje da odes u nekakvu prodavnicu autodijelova i provjeris kataloske brojeve

5. Cijena kompleta varira od auta do auta, ali mislim da bi trebalo da se krece oko 150 eura za tvoj auto

Eto ... nadam se da sam bar malo pomogao ;)
 
Legend
Ja bi ti predlozio opciju koju sam ja izabrao kako krajnju... jer sam se u ovih par godina na mjenjao i amortizera i opruga...
Dosao sam do zakljuzka da mi trebaju amortizeri za svakodnevnu upotreba, da su doboljno tvrdi za put, a u isto vrijeme i dovoljno ugodni... al da opet mogu manevrisati sa njima, spustanje i sl...

2r4o9qq.jpg


Montirao sam ih prije nekih mjesec dana i prezadovoljan sam...

Toliko od mene... sretno kako god da odlucis... ;)
 
Član
i ja sam u istoj dilemi samo do sad nisam nasao na pozitivno iskustvo za FK , to je ono sto sam citao po netu i u razgovoru sa ljudima koji to imaju na autu
 
Član
Ja sam se odusevio Apexom, sad kad dodju plinski vidit cemo kako ce se ponasati...

Ali mislim to sto ti trazis da je sasvim oke uzet opruge -30 sto ti Topa rece, i mjera je ;)
 
Član
Liga je napisao(la):
Ja bi ti predlozio opciju koju sam ja izabrao kako krajnju... jer sam se u ovih par godina na mjenjao i amortizera i opruga...
Dosao sam do zakljuzka da mi trebaju amortizeri za svakodnevnu upotreba, da su doboljno tvrdi za put, a u isto vrijeme i dovoljno ugodni... al da opet mogu manevrisati sa njima, spustanje i sl...

2r4o9qq.jpg


Montirao sam ih prije nekih mjesec dana i prezadovoljan sam...

Toliko od mene... sretno kako god da odlucis... ;)

Hvala prijatelju na savjetu....molim akomožeš da mi kažeš koliko košta taj set gewindi koji si kupio ?
 
Član
Pa onda bolje dodati jos 100 Eura pa uzeti KW gewinde, koje su vrh. Zna se sta je KW u autosportu :icon_biggrin:
 
Član
Jbg Liga odmah gewinde,koji k će čovjeku gewinde,ne misli ga kucat skroz u pod pa da izvaljuje toliko para.Mislim da amortizere ne moraš mijenjati dok uzimaš opruge do -40mm a sve preko je obavezno.
 
Član
joj lijepa dvica...opruge 50 KM sve 4...sorry na off

ma najbolje je jarane da odes do nekog shopa i pitas za cijenu... ;)
 
Početnik
KW za tyaj auto 1000 EUR V1, V1 basic je 800 EUR....

ako ces samo opruge Weitec je cca 150 EUR za 30/30 mm down
 
Član
Schumi je napisao(la):
Jbg Liga odmah gewinde,koji k će čovjeku gewinde,ne misli ga kucat skroz u pod pa da izvaljuje toliko para.Mislim da amortizere ne moraš mijenjati dok uzimaš opruge do -40mm a sve preko je obavezno.

Mišljenja su podijeljenja oko ove situacije vezano za zamjenu amortizera, neko kaže do 40 mm netreba se mijenjati, a neko kaže kraće opruge odmah i amortizeri drugi :icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top