Spustanje passata FK- sportske opruge

Spustanje passata FK- sportske opruge

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
muha je napisao(la):
bas suprotno , astelujuce amortizere radi Koni , opruge samo su China 1/1 :)

mozel proci KW/Weitec :)

Potpis.

A i ovo sto radi Koni, FK otkupi trecu klasu. Pricao sa covjekom koji radi sa FK za Hrvatsku. Ako on laze, lazem i ja...
Inadce sve sto FK nudi (ili barem velika vecina) je treca klasa drugih proizvodjaca, FK sam ne proizvodi nista.

Po meni je KW jos najbolji.
Na autu imam Eibach, to sam uzeo zato sto je bilo odmah na stanju i nije ni on los, ali KW je po meni za nijansu i bolji.
 
Član
strasno sta se raddi , a bas sam primjetio na oprugama da pise made in germany .
a gevinde fk ima ona klasa sto se krecu oko 350-400 e a imaju i oni od 1000e nebi rek oda su oni treca klasa
 
N

nenad

Ja imam lose iskustvo sa FK oprugama, tj. jaran je uzeo prednje opruge (ja sam mu narucio iz TAXI BAR-a) za Peugeota 106 i auto se nije spustilo ni 1 cm, boga pitaj sta su oni prodali pod FK, znaci samo bacene pare! Ja na autu imam Weitec opruge i prezadovoljan sam :cool:
 
Član
quattro je napisao(la):
strasno sta se raddi , a bas sam primjetio na oprugama da pise made in germany .
a gevinde fk ima ona klasa sto se krecu oko 350-400 e a imaju i oni od 1000e nebi rek oda su oni treca klasa

Zato sam napisao ono "bar velika vecina"
I ja sam kupio sjedista FK, kozna i platio 500 evra komad i za sad sam prezadovoljan, nigdje se nisu poguzvala ili izblijedila, kao sto je slucaj sa onim jeftinijim.

Ali siguran sam da je KW za 1000 evra bolji duplo od FK koji kosta isto toliko.
Mada, to je moje misljenje, nisam vozio ni jedno ni drugo, pa nemam licnih iskustava, ali ono sa cim imam iskustva je smece pravo...bacene pare
 
Član
M A R E X je napisao(la):
bas to,zbunise me totalno:icon_confused:

najbolje da ih odrezem sam(zadva kruga:D)
:smajli23::majstor:

Vidi prijatelju,

To je situacija kao da kupuješ auto :icon_biggrin:

Hoćeš da kupiš auto a imaš lovu za za recimo nekog, šta ja znam, Fiata i ti hoćeš da ga kupiš, a svi ti govore jebo Fiata kupi BMW ili Mercedes to je pravi auto.....znamo mi svi šta valja a šta ne.... brate pružamo se koliko je jorgan dug.... a nije baš dug.....

Znamo mi svi koje opruge valjaju......

A ako na tvoj auto odgovaraju opruge sa limuzine Passata, imam polovne Weitec opruge zelene (neznam koliko spuštaju još su na autu trebao bih provjeriti) sa 4 ALKO gasna amortizera... cijena sitnica samo 200 Eura...;)
 
Član
Ma u pravu si,isto kao da kupujes auto;)
nemogu od limuzine a i 200eura nije malo,

De mi samo reci jesi li placao ugradnju opruga ili je bili gratis kad si kupio,posto neznam kakav je sistem;)
 
Član
M A R E X je napisao(la):
Ma u pravu si,isto kao da kupujes auto;)
nemogu od limuzine a i 200eura nije malo,

De mi samo reci jesi li placao ugradnju opruga ili je bili gratis kad si kupio,posto neznam kakav je sistem;)

Joj drug na passatu ima zajebancije oko prednjih amortizera ... passat ima naprijed 8 lafeta pa nije baš jednostavno zamjeniti opruge, nazad je to čas posla, tako da ne vjerujem da će ti to neko ako kupiš opruge zamjeniti džaba.
Ja sam i za passata i za toleda plaćao po 50 KM zamjenu opruga i to me majstor popazio jer kod njega uvijek radim auto ... inače je skuplje...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top