Spustanje passata FK- sportske opruge

Spustanje passata FK- sportske opruge

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E ovako,odlucio sam da supustim auto samo sportskim oprugama marke FK ali nemogu da se odlucim da li da uzmem 35-40mm ili 55/40mm...
naravno montirao bi ih na fabricke amortizere,pa me zanima koja bi vasa preporuka bila i ima li neko iskustva sa tim oprugama...
Hvala puno;)
 
35-40mm stavi i sve ce biti ok...Kao i kod mene..A ako uzmes ove od 5.5cm gotov sii..Jer ces zapinjati,jedino bas ako ti je sve cesta,i nema nigdje ceste da ti je neravna,al to je kod nas gotovo nemoguce..to je moje misljene..Jer ja imam upravo te 35-40 na svom passatu..pa znam...evo ti i slika koliko izgleda od poda..Ona zastitna maska..ona ce ti najvise otici..jer je najniza...

http://www.facebook.com/photo.php?pid=30276718&id=1486532556
nemoj ici preko 4cm..;);)
 
Član
Potpisujem, uzmi eibach najbolja opruga za vw grupaciju jer proizvode za sve serijske sport modele... ako koristis auto za svaki dan, a hoces malo da dignes izgled i da pritom dobijes na stabilnost -3 opruga, ako hoces da ti guma bude ispod blatobrana ko svakom pravom rejseru -5
 
Član
Sta fali FK jel brzo odu ili nesto drugo:icon_rolleyes:
@black_devil koliko su dugo vec kod tebe FK?
 
Član
M A R E X je napisao(la):
Sta fali FK jel brzo odu ili nesto drugo:icon_rolleyes:
@black_devil koliko su dugo vec kod tebe FK?

FK kao marka jeste skroz pristupacna cijenom i zato i jeste toliko popularna kod nas, ali kvalitet im nija bas jaca strana. Za sta god sam se uhvatio od FK, brzo sam se razocarao, jedino ova sjedista sto sad imam od njih su mi dobra, ali zato sto sam izbrojao 1000 eur za njih.

Potpisujem ovo za Eibach, ja ih imam na svom autu i extra sam zadovoljan i udobnoscu i drzanjem. Cijene ti je oko 200 eur. Sad ne znam koliko su FK, ali Eibach su sigurno bolje.
 
Član
reklo mi je par ljudi sto su radili sa njima da ne valjaju, a i cuo sam od ljudi sto su imali da su lose, Eibach je kvalitet i prica za sebe ... A kad vec spustas moj ti je savjet eibach, provjeri cijene eibacha pa javi ovdje.. JA sam uzeo kod Damira nove 400km vjerovatno je i za tvoj auto oko 350-400
 
Član
Hvala momci,jos cu razmisliti,ali ako budem uzimao Eibach moracu sacekati tek iducu godinu jer ide zima a trenutno nisam spreman da izdvoim 400 keki za opruge:icon_sad:
 
Član
A polovne,pa to je druga solucia ali koliko mogu biti pouzdane i rjetkos je da neko prodaje polovne opruge za passata 3bg jos karavana,to je prava rijetkost
 
Član
Ma razmisljam nesto mogle bi i ove bez problema,jer u opste ne prelazim puno sa autom,desi se da po dva-tri dana ge ne izvezem iz garaze,jer stari je vozac(cesto nije kod kuce),stara ima sluzbeno a imam jos jedno auto kod kuce(gof dva:D)
:lol::lol:
tako da nevidja se bas cesto na cesti;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top