Spustanje passata FK- sportske opruge

Spustanje passata FK- sportske opruge

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
M A R E X je napisao(la):
Koliko si ih platio i gdje si uzmao?

platio sam hi tacno 680.-CHF (svicaraca) u svici posto tu zivim i radim,evo ti pogledaj kako to sve izgleda http://www.bhtuning.com/passat-by-frenkie-kako-je-sve-pocelo-t-19782.html
 
Član
kakvih 680 , ja platio montazu i spuru u Quattru ovlastenom servisu u sarajevu 147 KM plus PDV=190 KM... i to su mi sigurno sat ,dva nabili na prazno al nema veze odradili su perfektno
 
Astra je napisao(la):
kakvih 680 , ja platio montazu i spuru u Quattru ovlastenom servisu u sarajevu 147 KM plus PDV=190 KM... i to su mi sigurno sat ,dva nabili na prazno al nema veze odradili su perfektno

vjerujem u sarajevu da te toliko kostalo ja govorim samo cojku kolko me izaslo sve u svici :icon_exclaim:
 
Član
znam prijatelju, a ja njemu govorim koliko je u sarajevu, posto sam vidio da je ohladio kad si mu rekao cijenu :D
 
Član
Imam na svom autu FK naprijed -55 i nazad -40 ,

Zadovoljan sam sa FK, nemam nikakvih problema, samo malo više pazim na onu plastiku ispod motora jer je niža i zdravo.

FK opruge :cool:

vjerujem da isto i Black Devil moze potvrditi ima ih i on,
 
Član
M A R E X je napisao(la):
Neka hvali,ako valja;)
@elmo koliko dugo vec imas FK i kako se ponasa auto u odnosu na fabricke opruge?

Niko ne hvali svog konja, i ja sam htio spustiti svoje auto a nije mi se davala hrpa para za neke zvčnije proizvođače,

Opruge su montirane negdje u aprilu mjesecu ove godine, i auto je leglo baš onako kako sam htio (nema one šupljine između gume i blatobrana), auto je tvrđi što se i očekuje od takvih opruga, ali nije toliko tvrd.

Majstor koji mi je montirao mi kaže "joj stari najebo si koliko će ti auto biti tvrd kako će da skače po rupama", međutim ostao je iznenađen jer smo išli na probnu vožnju posle montiranja i rekao je "pa ovo nije uopšte tako tvrdo.
Definitvno je bolji osjećaj za vožnju jer je auto malo tvrđi, bolje leži kroz krivine drži cestu i nema onog pretjeranog naginjana kroz krivine,

Za ove što pljuju po FK možda su u pravu ..... ALI....

Ono gdje se najviše griješi je sljedeće, ovo su obična putnička auta i nisu TRKAĆA VOZILA, i FK je sasvim dovoljan za ove potrebe nas smrtnika, a što je najvažnije cijena je prihvatljiva,
Taman će čovjek sa passatom kravanom i to dizelom da ide na brdske utrke
Druga stvar taj FK se prodaje u cijeloj EU tako da i on mora imati određenu dozu kvaliteta,
Ono što kažu "lahko je tuđim kurcem gloginje mlatiti" pa je tako lahko ovim našim tunerima govoriti kupi HR, EINBACH ovo ono, kupi gewinde daj 1000 eura, ne daju oni iz svog džepa, da mi se bacala hrpa love kupio bih kakave kvalitetne gewinde, a ovako za neke normalne pare sam dobio željeno!

Drug, ti nećeš na trke , tako da slobodno možeš FK da kupiš, (ovo ti je moje skromno mišljenje)

Pozzz
 
Član
znam ija par ljudi sto su uzeli fk opruge , mislim da su savim ok . vecina fk proizvoda su kineski ali opruge i neke vrste stelujucih amortizera su njemacki bas .
 
Početnik
quattro je napisao(la):
znam ija par ljudi sto su uzeli fk opruge , mislim da su savim ok . vecina fk proizvoda su kineski ali opruge i neke vrste stelujucih amortizera su njemacki bas .


bas suprotno , astelujuce amortizere radi Koni , opruge samo su China 1/1 :)

mozel proci KW/Weitec :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top