SPOT i PJESMA "ADRENALIN" AMK VENOM

SPOT i PJESMA "ADRENALIN" AMK VENOM

hvala svima jos jednom na podrsci, da vam najavim odma do ovo nije sve sto vas ocekuje od ovog tima ;)


GocaS6 je napisao(la):
Dobro hoće li meni netko objasniti ko je ustvari AMK Venom?! To je neki klub koji je već postojao pa ga preimenovali šta li? Članovi? Namjere? Mislim osim snimanja spotova :lol:

Druga stvar, automobili u spotu odlični, tom crvenom Golfu skidam kapu na zalaganju ovi ostali Šminkeri nisu zanimljivi :D

Ideja 5/5 realizacija 4/5 tekstovi isto bih dao 3icu ali recimo 3/50. "Imam 4 auspuha volim parne brojeve" o come on :icon_eek:

AMK VENOM je novi amk koji se skupio prije godinu dana osnovao sam ga ja s 2 prijatelja, ukratko, nakon toga dosli smo do registracije, nakon koje ce biti stranica i sve informacije o tome ko smo i sta smo ;) strpljenja molim :)
 
Anais je napisao(la):
fly_benaglio je napisao(la):
Anais je napisao(la):
badboy je napisao(la):
ocjena moja je 3 :)


nek se ljuti ko god hoce ...



oovo mi veoma slabo za napr. pjesmu brzi od metka i dr.

Oficijelni spot za pjesmu brzi od metka ne postoji :)

slazem se onaj spot je ustvari trailer iz igrice, a koji jos AMK ima pjesmu i spot ????

Ne pratis komentare... momak je mislio na tekst pjesme brzi od metka, a ja sam pomislio na spot...

Meni je ovo ok ispalo, nema sta... cak sam i ucestvovao u ostvarenju...

A druze da si upoznat kao sto nisi, ima jos par klubova koji imaju svoju pjesmu...

ja sam napisao za spot jer je tako pisalo, imal potrebe da citiram ??? a sad ko je na sta mislio ,stvarno ne znam,
 
Član
MA LJUDIMA SVAKA CAST, SPOT JE EXTRA, MOMCI SU EXTRA KLUB IM JE EXTRA

SAMO NAPRIJED I ZELIM VAM STO VISHE USPJEHA I AKOBOGDA PEHARA ;););););););):123:
 
Početnik
Nisam mogao da citam sve negdje sam do 5 str. zalosno je to kako ljubomorni ljudi pljuju momke koji su se potrudili da nesto naprave i ispalo je dobro, vrtim pjesmu zadnja dva daana na mobili , na kompu , sa starim u auta( samo sa starim stara ne voli rep) :D

Sve u svemu od mene ocjena 5. Halcho je mogao 4-5 rima popraviti , ali sve u svemu ovo je perfekcija , pjesma je zarazna , a najvise mi se svidjaju Beat pjesme i Omarov Golfac ! ;)
 
Član
sad smo ja i golfanaticars slusali kod mene u autu pjesmu, vec sam prije rekao, sto je vise slusam sve mi se vise svidja, muzika odlicna:cool::cool::cool:
 
ArminM je napisao(la):
sad smo ja i golfanaticars slusali kod mene u autu pjesmu, vec sam prije rekao, sto je vise slusam sve mi se vise svidja, muzika odlicna:cool::cool::cool:

e bas htio sad napisat :icon_biggrin: pjesma je predobra :icon_smile: sto se tice beat i produkcije stvarno je pjesma ok i s obrazom da pojacas i da kuliras:cool:

nadam se da ce sljedeca stvar bit pravo jaka ;)
 
Član
Svaka čast. Ništa nije svaršeno, ali svaka čast, za pjesmu, spot, aute, tekst, rime, i sav trud koji je uložen u ovo.

Svi oni koji imaju neke negativne komentare neka naprave nešto slično da komentarišemo ;)

Samo još da kažem za ovo što neki govore kakvu poruku šalje spot i tako to...

Zar je bitno kakvu poruku šalje, svi mi radimo neke stvari na cesti koje ne bi smjeli, šta sad trebam reći što se nije čovjek vezao dok je snimao spot?!

Pa trebali su naći neke penzionere da odvoze krug po naselju i stave naslov "adrenalin"? :lol:
 
Član
svaka cast na pjesmi, vidi se da je mnogo truda ulozeno :cool: a kome se ne svidja ne mora ni gledati ni slusati :icon_biggrin:
 
hvala svima jos jednom ;), samo jedno obavjestenje za sve one koji su pokazali zainteresovanost za nas klub a i ostale ... dobio sam informaciju da cu do petka imati rjesenje o registraciji pa molim da se strpite, kontaktirat cu vas cim prije :)
 
Top