SPOT i PJESMA "ADRENALIN" AMK VENOM

SPOT i PJESMA "ADRENALIN" AMK VENOM

Član
Anais je napisao(la):
fly_benaglio je napisao(la):
Anais je napisao(la):
badboy je napisao(la):
ocjena moja je 3 :)


nek se ljuti ko god hoce ...



oovo mi veoma slabo za napr. pjesmu brzi od metka i dr.

Oficijelni spot za pjesmu brzi od metka ne postoji :)

slazem se onaj spot je ustvari trailer iz igrice, a koji jos AMK ima pjesmu i spot ????

Ne pratis komentare... momak je mislio na tekst pjesme brzi od metka, a ja sam pomislio na spot...

Meni je ovo ok ispalo, nema sta... cak sam i ucestvovao u ostvarenju...

A druze da si upoznat kao sto nisi, ima jos par klubova koji imaju svoju pjesmu...

AMK Carbon Saraj'vo :) ;)


Meni se svidja i pjesma i spot, svaka cast Omaru i ostaloj ekipi a definitvno JD-eva Astra mi je mnogo uljepsala ovaj spot pogotovo scena sa 2:23 :D
 
Član
vrlo dobro momci. :icon_biggrin: svaka čast na trudu.
a pjesma, samo da je za nijansu brža. prespora je za ozbiljno drajvanje. :123:
fale još noćni snimci (da se fino vide zenoni) i koje potezanje i video bi bio odličan.
ali kako dušu izvadiše peticama crvenim, svaka im čas'. :D
a plavušice-karleušice su mnogo inertne, moglo je to puno bolje. :icon_biggrin:

p.s. MagNum zimus može komotno da lipom zgrće snijeg. :cool:
 
Član
kratko jasno LOŠA KOPIJA

opširno

- ćelo sa repom može proć

- ovaj drugi em što nema flowa em se malo furači na susjede tačka

- trebe wtf na pijaci za štandom djeluju zainteresovanije

- nemam više volje ....

pissss
 
Citao sam prethodne postove i sad pisem svoj utisak.

Ideja je prva liga i prvi dojam odlicno. Kao sto obicno biva zadali ste lekciju i sad ako neko moze neka napravi neki bolji spot i tekst pjesme na podruciju BiH.
Cinjenicno stanje - pola ove raje na forumu zna samo naljepnicu na auto nalijepiti i 24 h visiti po forumu i tipkati ovo valja ovo ne ( a trud, idjea i ostalo se zanemari ) a ne vidjeti da je poenta u druzenju i zabavi i razmjeni iskustava.

Sretno i sve najbolje u daljem radu.;)
 
;) sam volio bi da se malo vise cuju zvukovi remusa,pogotovo kad mk4 zategnutom rucnom proklizava,koja snimka po noci fali,kao sto rekose,onace svidjela mi se.LP:cool:
 
Član
svaka vam cast, jedva sam cekao da vidim konacan spot, omare tebi cestitke, a i petica ti je predobra, zadnji put kad sam je vidio je bilo onda kad smo poslovali i tad je bila ogromna NULA naprema sad.. cestitke za klub i za pjesmu:cool::cool::cool::cool:
 
Član
Dobro hoće li meni netko objasniti ko je ustvari AMK Venom?! To je neki klub koji je već postojao pa ga preimenovali šta li? Članovi? Namjere? Mislim osim snimanja spotova :lol:

Druga stvar, automobili u spotu odlični, tom crvenom Golfu skidam kapu na zalaganju ovi ostali Šminkeri nisu zanimljivi :D

Ideja 5/5 realizacija 4/5 tekstovi isto bih dao 3icu ali recimo 3/50. "Imam 4 auspuha volim parne brojeve" o come on :icon_eek:
 
Top