SPOT i PJESMA "ADRENALIN" AMK VENOM

SPOT i PJESMA "ADRENALIN" AMK VENOM

kad odvuces hajmo reci auto na farbanje i lakirer ne uradi onako kako si mu rekao jel ti on kaze haj ti uradi bolje il kazes da radi ponovo jer nije dobro? ovo je banalan primjer toga sta vi pricati ovde , nebitno za ovu temu nego i za neke ostale samo vam je vadiona haj probaj ti uradi i sl . mozda neko nece da proba jer zna da nije to to pa ceka mozda vise para bolje vrijeme ili sl da bi to bila perfekcija , ja vala nikad nisam u zivotu nista ni pocinjao ako znam da nece ispasti kako treba tako da to nije nikakvo opravdanje ;)
 
sve je to super ima nedostatka ali ide se dalje ;) za sve postoji prvi put a s obzirom na uslove i finasije svaka cast ;)

ono sto je po meni minus u toku voznje izbacenih ruku kroz prozor i pjeva, nije jednostavno stvar koja se uklapa sa ostatkom onog sto se zeli postici ;) i djevojke su to mogle bolje dosta :icon_smile:
 
Član
izgleda da ovdje svi ocekuju nesto n a razini fast and furious,od spota,do muzike
ljudi,ovo je Bosna,mozemo pretpostavit u kakvim uskovima su momci radili,i sa ovo par auta,i momaka koji su htjeli da nesto naprave,je ispalo bolje nego vecina ostalih pokusaja
aane furam rep,tako da mi ni vokal ne lezi bas,al spot,ideja,trud,e to je ono sto treba cijenit
znaci,sagledajuci sve aspekte,i s cinjenicom da je ovo Bosna,ovo je vise nego dobro
tekst mi se ne svidja bas previse,al mozda,dok se naviknem bude bolje
spot je pravo extra,JD sa astrom kad prodje s otvorenim vratima,uh,beton:cool:
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
pjesma mi sve vise i vise ulazi u uho...

samo trebali ste ubaciti i koju scenu po noci... ;)

tako je i meni isto, prvi puta kad sam slusao nije mi bilo nesto specijalno, smetali su mi ovi neki nedostatci da kazem, ali sto je vise slusam sve mi se vise dopada, i sve manje obracam paznju na te neke kikseve:cool::cool:
 
Najbitnije je da su momci ( Rizma i Halcho ) korektni i da shvataju da imaju kapacitet i mogucnost za bolje. Samim tim na ovome se ne zavrsava njihova prica , nastavite i bice bolje. Meni licno vise odgovara vise Rizmin glas i nekako mi se vise uklapa u sve ovo. A sto se tice poredjenja sa nekim gangsta reperima , pa njihovi tekstovi su tri puta losiji od ovog , pogotovo od ovih zvijezda ;)
 
Član
fly_benaglio je napisao(la):
Anais je napisao(la):
badboy je napisao(la):
ocjena moja je 3 :)


nek se ljuti ko god hoce ...



oovo mi veoma slabo za napr. pjesmu brzi od metka i dr.

Oficijelni spot za pjesmu brzi od metka ne postoji :)

slazem se onaj spot je ustvari trailer iz igrice, a koji jos AMK ima pjesmu i spot ????

Ne pratis komentare... momak je mislio na tekst pjesme brzi od metka, a ja sam pomislio na spot...

Meni je ovo ok ispalo, nema sta... cak sam i ucestvovao u ostvarenju...

A druze da si upoznat kao sto nisi, ima jos par klubova koji imaju svoju pjesmu...
 
Član
Koja gotiva, 10 stranica šuplje za obični spot.:D

Što se tiče spota, serite koliko hoćete, meni se sviđa, što Zela kaže, treba i smisliti tekst za nešto tipa ovoga.;)
Svaka čast, momci, sad imate i par konkretnih predloga šta je moglo bolje, šta niste trebali i sa nekim bih se i ja složio.;)
Ako budete nešto slično radili, mojih nekoliko predloga:
Više dobrih cica, više škripe guma, više dima, više gasa, više glupiranja i zezancije,...;)
 

JD.

Član
lijepo je vidjeti da ima normalnih ljudi koji shvataju poentu, a ljudima koji ocjenjuju ovaj spot kao da je u njega ulozeno 10.000 EUR mogu samo reci da mi je zao ako ste ostali razocarani :)

da znate koliko je ovo sve spontano ispalo, sa minimalnim budzetom, sa jednim kamermanom i ovom ekipom, ja sam licno iznenadjen kako je dobro ispalo, ali to samo pokazuje da se trudom i zalaganjem moze sve. Rizma je odlicno slozio sam spot, odlicne scene i kadrovi, izvukao je najbolje sto je mogao iz snimljenog materijala.

sto se tice same pjesme, momci se trude, sta vi mislite da je lako sjesti i napisati pjesmu, pogotovo za tematiku auta i toga, mladi su a mi sad treba da ih usporedjujemo sa nekim ljudima koji se bave ovim 10 godina i sa masinerijom koja stoji iza njih iza svake pjesme i spota... i nemojte tako ozbiljno shvatati tekst pjesme i sve sto je u njemu receno, pa to je zajebancija ljudi. svi se mi smijemo na viceve o plavusama recimo pa to ne znaci da ih mrzimo :lol: isto tako i za policiju, pa to je globalna zajebancija...

neko vam je dobro napisao da malo skontate o cemu se to inace repuje u svijetu... eto 50 Cent i ekipa imaju neke realne tekstove :lol: pa svi mi vrtimo u autima te pjesme ciji tekstovi kad se malo analiziraju imaju i deset puta manje smisla nego ovaj...

naravno da uvijek moze bolje, bolja auta bolje scene bolje cure, ali pola vas ovdje ne bi prstom makli da ste bili pozvani da pomognete i ucestvujete, bilo bi vam ofirno ili sta ja znam
da se malo bolje svi medjusobno pazimo umjesto supljeg komentarisanja, bilo bi nam svima bolje... sto se mene tice ova ekipa kad god bude nesto trebala ja cu im izaci u susret, ako ce im moje auto uljepsati spot ili bilo sta drugo

da ne bi bilo zabune, ja sam samo dovukao auto na snimanje, nisam ucestvovao ni u kom drugom segmentu, ali morao sam napisati par stvari jer su ovdje mnogi izgubili kompas :)

pozdrav svima
 

187

Član
JD. je napisao(la):
lijepo je vidjeti da ima normalnih ljudi koji shvataju poentu, a ljudima koji ocjenjuju ovaj spot kao da je u njega ulozeno 10.000 EUR mogu samo reci da mi je zao ako ste ostali razocarani :)

da znate koliko je ovo sve spontano ispalo, sa minimalnim budzetom, sa jednim kamermanom i ovom ekipom, ja sam licno iznenadjen kako je dobro ispalo, ali to samo pokazuje da se trudom i zalaganjem moze sve. Rizma je odlicno slozio sam spot, odlicne scene i kadrovi, izvukao je najbolje sto je mogao iz snimljenog materijala.

sto se tice same pjesme, momci se trude, sta vi mislite da je lako sjesti i napisati pjesmu, pogotovo za tematiku auta i toga, mladi su a mi sad treba da ih usporedjujemo sa nekim ljudima koji se bave ovim 10 godina i sa masinerijom koja stoji iza njih iza svake pjesme i spota... i nemojte tako ozbiljno shvatati tekst pjesme i sve sto je u njemu receno, pa to je zajebancija ljudi. svi se mi smijemo na viceve o plavusama recimo pa to ne znaci da ih mrzimo :lol: isto tako i za policiju, pa to je globalna zajebancija...

neko vam je dobro napisao da malo skontate o cemu se to inace repuje u svijetu... eto 50 Cent i ekipa imaju neke realne tekstove :lol: pa svi mi vrtimo u autima te pjesme ciji tekstovi kad se malo analiziraju imaju i deset puta manje smisla nego ovaj...

naravno da uvijek moze bolje, bolja auta bolje scene bolje cure, ali pola vas ovdje ne bi prstom makli da ste bili pozvani da pomognete i ucestvujete, bilo bi vam ofirno ili sta ja znam
da se malo bolje svi medjusobno pazimo umjesto supljeg komentarisanja, bilo bi nam svima bolje... sto se mene tice ova ekipa kad god bude nesto trebala ja cu im izaci u susret, ako ce im moje auto uljepsati spot ili bilo sta drugo

da ne bi bilo zabune, ja sam samo dovukao auto na snimanje, nisam ucestvovao ni u kom drugom segmentu, ali morao sam napisati par stvari jer su ovdje mnogi izgubili kompas :)

pozdrav svima

ma pusti ba suplje price, krivo im...;)

iskreno da imam kakve felge (da mi auto na nesta lici a ne da kvarim spot :p) i da sam znao znao da se snima pitao bih bil mogao ucestvovati u snimanju spota.. Bila bi mi cast..
 
Top