SPOT i PJESMA "ADRENALIN" AMK VENOM

SPOT i PJESMA "ADRENALIN" AMK VENOM

Član
Eh da i ovaj celavi nesto kaze. Prvo bi se slozio sa vecinom komentara, pa i onim da su potpuno nepotrebne obadvije ruke kroz prozor, sto sam vec reko Halchi. Najvise se slazem s komentarom da je najlakse kritikovati tudji rad, tad smo svi najpametniji. Pjesma ko pjesma jeste malo peglativna, ali sta ocekivati od ovakve vrste muzike, ako ste operu htjeli slusat brate izvoli youtube, upises Luciano Pavarotti i lagano se zadajes. Sto se tice kvalitete zvuka i produkcije vokala, mislim da sam uradio odlican poso, kao i u montiranju spota, a sto se kadrova tice i Halchinog teksta, nebi da komentarisem jer nije bilo u mojoj moci. Sve u svemu, slozio bi se sa ocjenom 3/5.
 
Početnik
Rizma je napisao(la):
Eh da i ovaj celavi nesto kaze. Boli me neka stvar za komentare. Prvo bi se slozio sa vecinom komentara, pa i onim da su potpuno nepotrebne obadvije ruke kroz prozor, sto sam vec reko Halchi. Najvise se slazem s komentarom da je najlakse kritikovati tudji rad, tad smo svi najpametniji. Pjesma ko pjesma jeste malo peglativna, ali sta ocekivati od ovakvog repa, ne mozemo mi sad zvati nekog da pjeva na refrenu, realno. Sto se tice kvalitete zvuka i produkcije vokala, mislim da sam uradio odlican poso, kao i u montiranju spota, a sto se kadrova tice i Halchinog teksta, nebi da komentarisem jer nije bilo u mojoj moci. Sve u svemu, slozio bi se sa ocjenom 3/5.

Ma da je ocjena 1/5 vi ste barem nesto odradili i pokrenuli,tj >Magnum i ekipa i od mene zato imate naklon do poda,ali bas do poda,jer rijetkost je da se nesto desava tog ili sl tipa u ovoj nam jadnoj drzavi.

Respect od mene imate veliki ;)
 
Al Rizma najjači xD
Znači on radi na tom projektu i daje mu ocjenu 3/5.
Pa ako se tebi ne sviđa toliko da ima ocjenu 5/5, zašto si onda pustio to sve da prođe tako? :)
 
Član
bozepetra je napisao(la):
Al Rizma najjači xD
Znači on radi na tom projektu i daje mu ocjenu 3/5.
Pa ako se tebi ne sviđa toliko da ima ocjenu 5/5, zašto si onda pustio to sve da prođe tako? :)

valjda zato sto ne mogu ispast supak i rec e brate halcho meni ovo nije za 5, iako tebi jeste, pa ja to necu stavit na youtube, djaba smo sve snimali, trosili vrijeme, zivce, gorivo, GUME itd. dodji sebi kume
PS: uvjek moze bolje
 
Rizma je napisao(la):
bozepetra je napisao(la):
Al Rizma najjači xD
Znači on radi na tom projektu i daje mu ocjenu 3/5.
Pa ako se tebi ne sviđa toliko da ima ocjenu 5/5, zašto si onda pustio to sve da prođe tako? :)

valjda zato sto ne mogu ispast supak i rec e brate halcho meni ovo nije za 5, iako tebi jeste, pa ja to necu stavit na youtube, djaba smo sve snimali, trosili vrijeme, zivce, gorivo, GUME itd. dodji sebi kume

Ma mogao si ti reći, ako ste ekipa : "Raja postoji li način da se ovo popravi, hajde..."
I btw. u ovome ste skupa svi, a ne samo ti da se izdvajaš što upravo i radiš. Znači evo spominješ već nekoliko puta da Halcho nije odradio pos'o kako treba. Da si drug, rek'o bi mu i prije. Mada ja ne vidim da nije, ali eto hajde...Nek' ti bude. Shvatili smo poruku. "Halcho je kriv nisam ja." 3/5. Hvala,sjedni.
 
Član
^^ šta vam je ljudi ba ... boli koga briga jel meni za 5 ili 4,3 spot/pjesma... a i ko da je Rizma mogao da utiče na bilo šta osim na mixanje spota i naravno svoj dio ... moj tekst moj način repanja, tako sam radio i radiću. Na vama je da ocjenjujete od 1 do 5 ... šta ima Rizma, ja ili Omar da ocjenjujemo...

Mnogi ljudi ne shvataju koliko je u biti bilo teško napraviti ovako nešto. Od tog mog teksta, do spota na kraju krajeva. Izbor je bio jako mali. Krenuvši od statista treba auta ideja itd. Kad je trebalo da se pomogne realizacija većina je šutila, a sad kad se od NEČEGA napravilo NEŠTO ... svi moglo je ovako moglo je onako.

PODRŽI PROJEKAT PA PRIČAJ NEŠTO !

Hajde bilo ko od vas nek sjedne nek napiše neki tekst, bilo kakav, cijeniću ga... Tekstove ovakvog tipa NIKAD nisam pisao, pišem neke real life tekstove totalno drugačije tematike, ali eto uradio sam takvo kakvo je, o nekim tekstovima kvalitetnim pričate, u tuning tekst, šta sam trebo metafore, wordplaye, dobule rhymesove ubaciti ?! Molim one koje se ne razumiju u sami koncept pisanja tekstova da ne pričaju gluposti o rimama koje su tanke... Treba jednostavno i konkretno reć šta hoćeš i to je to.
 
Član
mozda je pojedincima krivo sto i oni nisu ucestovali i nije ih se nista pitalo pa mogu traziti mane,samo mogu reci probajte nesto snimiti napraviti pa cete vidjeti koliko treba truda da se napravi nista a kamo li za ovaj spot u kojem ima dosta truda.
 
ovo je pametnije pod katanac inace ce da se pretvori u standardnu raspravu,,,,,

na ovakve stvari mislim da su kompetentni komentarisati samo ljudi koji su istu ili slicnu stvar napravili, pa eto cak i oni koji su pokusali napraviti,,,,,,, svaki drugi komentar je suvisan sem respekta, ma makar spot bio totalna kriza ;););)
 
Little Dragon je napisao(la):
Ogulite naljepnice kad vidite policiju zbog ovog "Murija nek ga pusi" da ga vi ne popusite sa 2 glave kazne za vrijedzanje :lol:

....cujem da su nabavili neke SDI-eve
al to je mala maca za VENOM GTI-eve hehehehe

ovako prvo da se zahvalim svima koji su komentarisali i pozitvnim i negativnim kritikama jer vjerujem da je svaka kritika tu u cilju unaprijedjenja ;)
i da odgovorim na par stvari... da na foru je serbian rapa jer sam ja tako htio ne mogu iskreno bosanskih mahalskih rapera....
sa budzetom koji smo imali i ljudima koji su mogli doci jer mnogi rade i nemaju vremena smo napravili najbolje sto smo mogli, i vjerujem da je ispalo pa na vasoj rang listi makar 4+ ;) pjesma udje u uho jako brzo znam po ljudima kod kojih se vrti u autu :) u svakom slucaju ovo je dobra reklama,,, ovdje nije bilo divljanja nigdje gdje bi to moglo ugroziti neciju sigurnost...vjerujem da ce se pjesma vrtiti i kod vas u autima, ima prejeben bass to ce se svidjet brperima sigurno ;) ja sam zadovoljan i drago mi je sto se ovoliko ljudi oglasilo tu vidim vec uspjeh ovog spota a i pjesme hvala svima jos jednom...

p.s. I <3 HATERS
 

wkd

Član
Rizma respekt...
Dakle momak se javio nakon mnooogo negativnih komentara o spotu, priznao da je moglo bolje i papci ga napadnu zato sto je potvrdio misljenje istih... svasta :icon_eek:

AMK Venom nek je sretno u daljim radovima, puno srece i da vas ljubimci slusaju.
Spot mi se ne svidja, previse furacki, salje ruznu sliku... al opet, respekt - probali ste...
sretno u nastavku ;)
 
Član
text ima fula teskih, rime su jako rijetke refren moze proci mada ste trebali onom celavom momku dati da odrepa bar veci dio jer ima dosta bolji glas i skldniji je za rep, spot je extra odradjen

u svakom slucaju respect jer ste napravili nesto drugacije
 
veliki korak za AMK VENOM,naravno oformiti klub napraviti pjesmu i na to sve spot nije lako.Zato vam veliki + dajem i cestitam.
A ono drugo sto cu rec je stvar ukusa,kom se svidja nacin izvodjenja jednog i drugog repera.Iskreno i meni je onaj drugi decko bolje odradio svoj posao izvodjenja ali sta je tu je.Buducnost je pred drugim pa neka se nekako nadju ;)

sve u svemu Sretno AMK VENOM :123:
 
Član
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
....cujem da su nabavili neke SDI-eve
al to je mala maca za VENOM GTI-eve hehehehe

ovako prvo da se zahvalim svima koji su komentarisali i pozitvnim i negativnim kritikama jer vjerujem da je svaka kritika tu u cilju unaprijedjenja ;)
i da odgovorim na par stvari... da na foru je serbian rapa jer sam ja tako htio ne mogu iskreno bosanskih mahalskih rapera....
sa budzetom koji smo imali i ljudima koji su mogli doci jer mnogi rade i nemaju vremena smo napravili najbolje sto smo mogli, i vjerujem da je ispalo pa na vasoj rang listi makar 4+ ;) pjesma udje u uho jako brzo znam po ljudima kod kojih se vrti u autu :) u svakom slucaju ovo je dobra reklama,,, ovdje nije bilo divljanja nigdje gdje bi to moglo ugroziti neciju sigurnost...vjerujem da ce se pjesma vrtiti i kod vas u autima, ima prejeben bass to ce se svidjet brperima sigurno ;) ja sam zadovoljan i drago mi je sto se ovoliko ljudi oglasilo tu vidim vec uspjeh ovog spota a i pjesme hvala svima jos jednom...

p.s. I <3 HATERS
Svaka cast na ovom postu ;) Covjek je stavio spot na forum a forum sluzi za rasprave pa tako negativne i pozitivne komentare,idu mi na zivce oni koji placu i na najmanji negativan komentar o necemu na forumu jer bez toga forum nebi imao smisla ;)
 
Član
ljudi meni je ovo extra sipalo, treba i sagledati u kojim mogucnostima je radjen, i scime je radjen...od mene sve pohvale i samo tako naprijed...pjesma mi je skroz uredu, muzika je strasna, a onaj momak sa crvenom peticom nek ide n alijecenje sta gume baci u zrak :cool::cool::cool:

samo vam jedno fali, negdje na sredini spota, samo cisti zvuk nekog auteka u blokadi i onda onaj lijepi zvuk BOV-a :cool:

Uglavnom, od mene gledano u globalu 4/5 :cool::cool::cool:

P.S Za ove sto kazu da su rijeci peglanje, samo jedno pitanje...ne vidim da se ljudi bune i u vezi americki repera koji samo seru o svojim pajdasima, cetvrti, lovi, kurvama i drogi pa opet pjesme su slusane i spotovi gledani po cijelom svijetu...cine vam se boljim samo zato sto je na engleskom :cool:

Usput ovo je spot za predstavljanje kluba, a ne spot neke grupe ili samostalnog izvodjaca ;)
 
wkd je napisao(la):
Rizma respekt...
Dakle momak se javio nakon mnooogo negativnih komentara o spotu, priznao da je moglo bolje i papci ga napadnu zato sto je potvrdio misljenje istih... svasta :icon_eek:

AMK Venom nek je sretno u daljim radovima, puno srece i da vas ljubimci slusaju.
Spot mi se ne svidja, previse furacki, salje ruznu sliku... al opet, respekt - probali ste...
sretno u nastavku ;)

Svaka njemu čast na tome, treba i kritiku. :icon_smile:
Pročitao si moje postove između redova. :icon_eek:
Samo rekoh da ako je mislio da nije za 5, trebao je reagovati. I da ne treba krivicu na druge svaljivati, jer ekipa je to. Nije pojedinačno. Ako je poz. komentar treba da budu zadovoljni kao ekipa ako je neg. isto tako. Najlakše se raspasti kad neko kritikuje, i kao djeca postupiti tužakanjem: "Aj nisam ja on je....".
:cool:

P.S: Što si mućko kolu? :icon_rolleyes:
 
Top