SPOT i PJESMA "ADRENALIN" AMK VENOM

SPOT i PJESMA "ADRENALIN" AMK VENOM

spot jako dobar ;) samo jeste li ovom momku kupili nove gume covjek sve spalio za snimanje spota hahahhahaha :lol: :lol: :lol:
 
Član
Heh.. super ste momci, nije lose ispalo ;) Samo po mom misljenju ste trebali Merca vise iskoristit za drift koji je Golf radio, ali sve u svemu super..
 
Član
meni je ovaj celavi sasvim ok, ali ovaj sto pjeva vecinu, nije mi nikako za ovog, nije lose odradjeno, ali moglo je bolje, da se snimalo malo profesionalnije, recimo neke fiksirane kamere na auta itd...
 
Član
odavno se nisam smijao ovako
auta ok,likovi koji repuju smijesno,trebe jos smjesnije,ovo neko divljanje satro isto tako smijesno...da se jos onaj prevrnuo sa crvenom peticom kad je trebao onda bi video bio potpuni humor
ovako ne znam sta je ovo,loziona za nfs sofercine il slicno

:smajli21:
 
N

nenad

Bolje da ste napravili neki promotivni video bez ovih "repera" (oni su katastrofalni kao i pjesma), ostavilo bi puno bolji i ozbiljniji dojam.
U svakom slucaju, sretno u nastavku.
 
Po mom misljenju ovo je smjesno_Ovo nije ni r od Rep-a iskreno sto kazu bolje da je bilo samo auta bez muzike. Sretno u nastavku
 
Ostaviti beat , izbaciti ovog sto repa vecinu vremena a ovaj celavi malo tekst da sredi , trebama dati kantu vode i bilo bi doooosta bolje , ali svaka cast na trudu i ideji ;)
 
Ogulite naljepnice kad vidite policiju zbog ovog "Murija nek ga pusi" da ga vi ne popusite sa 2 glave kazne za vrijedzanje :lol:
 
Početnik
Meni se jos uvijek svidja :D

Ali najsmjesnije mi je sto vecina kritikuje a niko ama bas NIKO od njih se nije potrudio da napravi slicno,i zato koliko toliko treba imati postovanja prema ovome jer su se ljudi i potrudili i Bogami uspjeli nesto :)
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
Meni se jos uvijek svidja :D

Ali najsmjesnije mi je sto vecina kritikuje a niko ama bas NIKO od njih se nije potrudio da napravi slicno,i zato koliko toliko treba imati postovanja prema ovome jer su se ljudi i potrudili i Bogami uspjeli nesto :)

Najlakse je kritikovati tudji rad, tad smo svi pametni...ne valja ovo ne valja ono :icon_evil:
Sve pohvale za samu ideju i ulozeni trud. ;)
 
Član
Spot je fino upakovan, prati tekst pjesme. Efekti su dosta dobro uradjeni. ;)

Neki na forumu ocigledno ocekuju profesionalan spot od par desetina hiljada KM. Ovo tako nije ni zamisljeno niti je odradjeno, ovo je amaterski spot i pjesma, odnosno ideja par clanova da naprave nesto novo na nasoj sceni. U skladu sa mogucnostima je nabavljena kamera, snimljene scene i na kraju dodani efekti i montaza. Kada pogledate tako ovo je uradjeno perfektno da bolje ne moze biti

Download link za one kojima se svidja pjesma je u opisu na YouTube-u

(kvalitet 320kbps)
 
Top