Sportec SPR1 T80 Porsche 911 Turbo sa 858KS :D

Sportec SPR1 T80 Porsche 911 Turbo sa 858KS :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
erol_brcak je napisao(la):
Brate dragi! Ovo se zove prerada.:icon_eek::icon_eek:

duleprof je napisao(la):
samo 10 primeraka i čiji 3,6 litarski biturbo motor sada raspolaže sa snagom od čak 631kW/858KS i 3 sekunde (do 300 km/h mu treba 18,9 sekundi
Ovo treba istjerati na Nürburgring Nordschleife da vidimo onda vrijeme:icon_twisted:


Hhahahha,smijesan si :D

Sto smijesan, ti si smjesan;), jedna lasta ne cini proljece.
Sto se tice Njemacka vs Japan to je sigurna pobijeda Nijemaca jer Nijemci imaju vise luksuznih marki i sportista i to citavu silu. Japanci ce nesto koprcaju s tim GT-R:lol:
Audi,Merc,BMW, Porsche... ko se s tim moze mjeriti:icon_exclaim:
 
duleprof je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Brate dragi! Ovo se zove prerada.:icon_eek::icon_eek:

duleprof je napisao(la):
samo 10 primeraka i čiji 3,6 litarski biturbo motor sada raspolaže sa snagom od čak 631kW/858KS i 3 sekunde (do 300 km/h mu treba 18,9 sekundi
Ovo treba istjerati na Nürburgring Nordschleife da vidimo onda vrijeme:icon_twisted:


Hhahahha,smijesan si :D

Sto smijesan, ti si smjesan;), jedna lasta ne cini proljece.
Sto se tice Njemacka vs Japan to je sigurna pobijeda Nijemaca jer Nijemci imaju vise luksuznih marki i sportista i to citavu silu. Japanci ce nesto koprcaju s tim GT-R:lol:
Audi,Merc,BMW, Porsche... ko se s tim moze mjeriti:icon_exclaim:




Ja ajd dobro,da dzabe ne pocinjem argumentirat svejedno ces brze-bolje lockat temu :D

Deyo je napisao(la):
duleprof je napisao(la):
Sto smijesan, ti si smjesan;), jedna lasta ne cini proljece.
Sto se tice Njemacka vs Japan to je sigurna pobijeda Nijemaca jer Nijemci imaju vise luksuznih marki i sportista i to citavu silu. Japanci ce nesto koprcaju s tim GT-R:lol:
Audi,Merc,BMW, Porsche... ko se s tim moze mjeriti:icon_exclaim:

Honda, Lexus, Subaru, Nissan :D

Ne spadaju u iste kategorije vozila i ne mogu se porediti po mnogo čemu, a za sve ostalo tu je Nurburgring Nordschleife :)

Huhuhuhuhuh! :D


1. 6:55 Radical SR8
2. 7:22.1 2009 Dodge Viper SRT-10 ACR
3. 7:24.3 Maserati MC12
4. 7:24.7 Pagani Zonda F Clubsport
5. 7:25.3 Ferrari Enzo
6. 7:26.4 2009 Chevrolet Corvette C6 ZR1
7. 7:26.70 Nissan GT-R

:D:D:D :icon_twisted::icon_twisted:

Ako sumnjate u Nurburgring ima jos mnogo staza,you name it !:D
 
sad ce ovdje lock ko da gledam.

Al ajd da i ja ness prokomentarisem, Erol ti navalio na GT-R , ima li Japan sta drugo da poudi , to je auto je predobro a gdje su ostali da konkurisu Evropi ( Njemackoj ) , Japan ima GT-R ,a Evropa ima , od Ferrarija , Porsche-a , Lambo-a , pa do ovih malo manje ekskluzivnih ( SLR , R8 ...... ) , jos mnogo ce kosooki zutokljunci morati napraviti "GT-R"-ova da bi stvorili ono sto evropa danas ima a do tad gdje ce Evropa otici :cool:


btw. eno Zonda ispred GT-R , a ti znas sta pokrece Zondu :icon_twisted:
 
Ne,ne,tema je Japan VS Njemacka,dakle ne citava Europa,jbg ni Japan kao drzava ne mere protiv cijelog kontenta.

I ne znam sto spominjes SLR-a i R8,pa oni ne mogu primirast GTR-u :D:D (znas zasto,zato sto su Njemci :p )
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Ne,ne,tema je Japan VS Njemacka,dakle ne citava Europa,jbg ni Japan kao drzava ne mere protiv cijelog kontenta.

I ne znam sto spominjes SLR-a i R8,pa oni ne mogu primirast GTR-u :D:D (znas zasto,zato sto su Njemci :p )

zonda je ispred gtr-a, a ima mercedesov v12 motor

njemacka(uz taljansku pomoc) 1 - japan 0

cjena zonde je VEEELIKA mana, jer gtr košta samo djelic cjene zonde
njemacka 1 - japan 1

em... zonda je vecim djelom radjena od carbona... japanskog mislim :D

skrenulo se sa teme, ali gtr se sveukupno moze mjeriti sa euro-race automobilima... mada je zonda ljepsa, a i ovaj porsche nije serija
 
toon je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Ne,ne,tema je Japan VS Njemacka,dakle ne citava Europa,jbg ni Japan kao drzava ne mere protiv cijelog kontenta.

I ne znam sto spominjes SLR-a i R8,pa oni ne mogu primirast GTR-u :D:D (znas zasto,zato sto su Njemci :p )

zonda je ispred gtr-a, a ima mercedesov v12 motor

njemacka(uz taljansku pomoc) 1 - japan 0

cjena zonde je VEEELIKA mana, jer gtr košta samo djelic cjene zonde
njemacka 1 - japan 1

em... zonda je vecim djelom radjena od carbona... japanskog mislim :D

skrenulo se sa teme, ali gtr se sveukupno moze mjeriti sa euro-race automobilima... mada je zonda ljepsa, a i ovaj porsche nije serija

Toon gotivm te ,al ne budi smijesan sad.Cuj njemacka (uz talijansku pomoc), valjda italija (uz njemacku pomoc),pa eto navedi mi jednog mercedesa sa tim motorom da ugrozava GTR-a,na stazi je motor jako bitan,ali dzabe i najsavrseniji motor ako se ne zna ustimati ovjes,prijenos,aerodinamika...

Zakljucak je da je GTR auto koje iza sebe ostavlja visestruko puta skuplje automobile,a tu cijenu ne treba zanemariti,s obzirom da za samo 25 000 dolara mozes naruciti switzerov kit koji ti daje dodatnih preko 200 ks.A zamisli sta tek mozes sa dodatnih 200 000 km koliko ti ostane ako si se pored GT2 odlucio za GTR ;) A cijenu zonde da ne spominjem,iako to su totalno razliciti automobili,glupo ih je uopce porediti,osim na stazi :D
 
Član
napisao sam "njemacka uz talijansku pomoc", jer njemci u mercedesu nemogu iskoristiti potencijal tog motora, nemogu prenjet snagu na podlogu...

a ovo za gtr stoji :123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top