Sportec SPR1 T80 Porsche 911 Turbo sa 858KS :D

Sportec SPR1 T80 Porsche 911 Turbo sa 858KS :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Honda NSX-R

i574955_untitled.JPG


A koliko ono ks,daa,280 ks :D

Nije najbrzi japanac,ali dokazuje japansku nadmoc u "kako sa 280ks oderat rasnog talijana sa 560ks" :icon_twisted:


EDIT: I da,nemojte se odmah hvatat za ovo slower than Audi tt 2.0 tfsi ,pise lijepo da je staza bila very wet u vrijeme testiranja NSX-a.Eh et,samo da ukazem na to ;)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Honda NSX-R

i574955_untitled.JPG


A koliko ono ks,daa,280 ks :D

Nije najbrzi japanac,ali dokazuje japansku nadmoc u "kako sa 280ks oderat rasnog talijana sa 560ks" :icon_twisted:


EDIT: I da,nemojte se odmah hvatat za ovo slower than Audi tt 2.0 tfsi ,pise lijepo da je staza bila very wet u vrijeme testiranja NSX-a.Eh et,samo da ukazem na to ;)
Ha ha 2.0 TFSI , jebiga nije uvijek suncano vecim dijelom godine pada kisa i vlazno je. Quattro power
 
hahah,pazi to je TOP GEAR testiranje,znaci nisu u isto vrijme bili na stazi nsx i audi,nego je svaki ponaosob testiran,dakle dok je audi vozio bilo je suho,a kad je nsx vozen taj dan je bilo ne malo nego very wet.;)

Nego znao sam da ces ti omdah to komentirat,a ovo gdje honda dere 300 ks jace auto,to nista jel?

Ajd dobro.

Najbolje ba da lockas,to je najlakse,jel da Dule?:D

I kaki boziji quattro power,jesi cuo kad za attesa e-ts :icon_twisted:
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
hahah,pazi to je TOP GEAR testiranje,znaci nisu u isto vrijme bili na stazi nsx i audi,nego je svaki ponaosob testiran,dakle dok je audi vozio bilo je suho,a kad je nsx vozen taj dan je bilo ne malo nego very wet.;)

Nego znao sam da ces ti omdah to komentirat,a ovo gdje honda dere 300 ks jace auto,to nista jel?

Ajd dobro.

Najbolje ba da lockas,to je najlakse,jel da Dule?:D
Sto se tice lock znas da ja to ne radim niti nesto clanove protjerujem samo u slucaju kada je to stvarno potrebno. Sto se tice mojih mod prava ja ih stvarno samo upotrebljavam kada je to potrebno. Novitete i vijesti nepristrasno postavljam i sve marke su zastupljene bez obzira. Postavio sam prvi temu kada je GT-R navodno postavio to vrijeme s njihovim vozacem i kontrolisanim uslovima...
Lock je bio na temu jer se blatilo i pisale gluposti o Autu koje je legenda , redni 5-ak s 450 bHp i to godine kada Japanci nisu znali sastaviti auto...

evo jos malo info o GT-R
Our GT-R is down. No, the trans axle hasn't gone kapow, the front tires have. Check it out; both are corded on the inside edge of the tread. A Nissan engineer tells me he's surprised they lasted this long. "If they keep the suspension in the performance alignment settings, as you obviously have, most customers will get between 12,000-15,000 miles out of the first set of tires,"
 
Pa eto niko nije rodjen naucen,ok europa se prije emacipovala pa sta sad.zato japan sad rastura,zar je bitno toliko kakvi su prije bili,valjda je vazna sadasnjost,znas da ne treba ziviti na staroj slavi :D Jos je sramota za europu da mladja industrija drzi korak/ide dalje u nekim podrucjima

I sta pricas,audi quattro S1 ako na njega mislis se poceo proizvoditi (za grupu B,dakle ne radi se cak ni o cestovnom autu) 84. i ti kazes da japanci tad nisu auto znali napaviti.E pa ovaj NSX kojeg gore spominjem se zapravo radi o autu konceptualno nastalom 89.,a prvi nacrti su krenuli upravo 84.
Stoga...ja!:icon_rolleyes:

i ko je blatio po quattro,ja koliko se sjecam da sam bas njega izdvojio,a ono da se ne bi poklonio je bila samo podjebancija,jos se sjecam da sam stavio mister greena :D

duleprof je napisao(la):
evo jos malo info o GT-R
Our GT-R is down. No, the trans axle hasn't gone kapow, the front tires have. Check it out; both are corded on the inside edge of the tread. A Nissan engineer tells me he's surprised they lasted this long. "If they keep the suspension in the performance alignment settings, as you obviously have, most customers will get between 12,000-15,000 miles out of the first set of tires,"

Pa sta sad? Ako sam dobro razumio (mozda nisam) jeste da je problem u (prednjim) gumama koje su dotrajale nakon (vise od) 12-15k milja i to AKO je ovjes podesen u racing (performance) modu.Sta je tu cudno jbg ?
I opet ne znamo ni kakvi su ti ljudjaci vlasnici.Daj ba dule citav thread,nemioj samo tako izvlaciti iz konteksta.
I jake mi mane,poderale se gume,woow:icon_rolleyes:

Daj nam link na to

 
Početnik
daj ba ludi ste sa tim nekim "japancima" koje mozete vidjeti samo na slikama i u novinama... u svoje ljudi gledajte i ono sto vi imate, a ne u ono sto je realno moguche za jedno 20 godina, al da nejedes.
 
Erole Erole koji si ti lik :icon_biggrin:

staza staza staza , oces ti mozda na more kad krenes ici stazom ili autoputem , na stazi profesionalci izvlace maximum iz auta , kakve koristi ti imas ( ako budes nekad imao GTR ) sto je on postigao dobro vrijeme ne ringu kad ti neces ni 70% tih mogucnosti isprobati , gdje je udobnost , komfor , uzivanje u voznji , kad nakon 5-6 sati voznje izadjes iz auta ko da si ustao iz kreveta , sad ces reci tu je Lexus , a svi znamo sta je Lexus i cije ideje i dizajn krade i da nijedan japanac nema IME ;)
 
Član
Ja bih zabranio na forumu svima što nisu sjeli u ništa preko 250bhp da daju ovakve komentare i da se ovako prepucavaju.

GTR je kult, al Erol neki dan si mi napisao koliko loše poznaješ auta tako da se na tvoje komentare više ne obazirem.
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
nijedan japanac nema IME ;)

GTR nije kopija niceg, a to da nijedan japanac nema ime... sjetimo se hachiroku-a, auto-legenda...

A posto je ovo tuning forum, postoji i rjesenje za konkurenciju:

karoserija - rx7
motor - toyota 2jz ili novi 1jz + t40 turbo
mjenjac - nisan r34
= agilnost rx7 + snaga preko 600ks

nije da pljujem ili mrzim njemacke automobile, ali je glupo pljuvati po japancima ako su dokazali da se mogu nositi, a i biti bolji od konkurencije.
 
BaXRS4 je napisao(la):
Ja bih zabranio na forumu svima što nisu sjeli u ništa preko 250bhp da daju ovakve komentare i da se ovako prepucavaju.

GTR je kult, al Erol neki dan si mi napisao koliko loše poznaješ auta tako da se na tvoje komentare više ne obazirem.

hahhah,koji si ti lik!

ja rekao da se ne bi poklonio S i RS modelima i ja sad lose poznajem auta,o maj gad,ovo je komedija.:lol:


A za ovo prvo,nemam komentara

I da sjedio sam i vozio crx od 150ks koji je brz koliko i 3,0 tdi u a4,jer ipak japan zna iskoristiti svoje konje na pravi nacin:icon_twisted:


Vernes_AMG je napisao(la):
Erole Erole koji si ti lik :icon_biggrin:

staza staza staza , oces ti mozda na more kad krenes ici stazom ili autoputem , na stazi profesionalci izvlace maximum iz auta , kakve koristi ti imas ( ako budes nekad imao GTR ) sto je on postigao dobro vrijeme ne ringu kad ti neces ni 70% tih mogucnosti isprobati , gdje je udobnost , komfor , uzivanje u voznji , kad nakon 5-6 sati voznje izadjes iz auta ko da si ustao iz kreveta , sad ces reci tu je Lexus , a svi znamo sta je Lexus i cije ideje i dizajn krade i da nijedan japanac nema IME ;)

Pa jel pricamo ovdje o tome sta bih i kako bih ja vozio ili pricamo koje auto je brze od drugog,normalno da cu kao mjerilo uzet stazu,a ne odlazak na more.
Drugo udobnost i luksuz me apsolutno ni sekunde ne zanimaju (mozda kad budem imao 50 godina hoce),bas zato ne preferiram mercedes,bentley,rolls i te fazone,ne da ih ne preferiram nego sam totalno 'ladan prema tim markama,ok ,super su,kvalitet,udobni,aviJon od auta ali na tom svom polju,kad je u pitanju staza odnosno brzina/performanse mercedes out!

Ni jedan japanc nema ime,oh kako ste smijesni matero bozija,bjezi ba sa vama se ne da raspravljat,ja vam dam neke nepobitne cinjenice i kad nemate odgovor na to odmah ili se mijenja tema (kao ti sto je sad promijeni) ili se pljuje po toj osobi (kao bax po meni) ili se lock-a tema.

Pitas me imal sta osim GTR-aja ti navedem NSX-a koji na stazi (da,na stazi,tu se testira ko je brzi,a ovo je tuning forum,ne luksuz forum) dere 300 ks jace auto i odmah se usutite.

I jebo vas vise kakav je japan prije bio i da li ima ime ili neme,japan SAD rastura,in your face.:icon_twisted:

I love JDM :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top