Spisak radara u BiH

Spisak radara u BiH

Član
Astra_zlo je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
cetvorka sdi,ih,slabooo :) nenade sto si ti usporio,sto nisi gas gas :)

pa mogao je gas gas ali stigne plava koverta na kucnu atresu

a nadam se da ste svi culi novo pravilo ako bjezite pandurima kad te uhvate imaju pravo da te zadrze 72h bez ikakvog razloga i da ti napakuji svega i svacega svasreca pa nisam tu stalno inace nebi mogao sam zaradit za kazne a ovako mjesec dana u godini moze se platiti po neka :lol:

Jest ako te uhvate :D:D:D
 
Član
jao majko mila nisam znao da ima kamera Sarajevo - Podlugovi ja vozio 180kmh cijelom relacijom kakva mene kazna ocekuje
 
Član
Sto se tice brckog mogu detaljno da vam dam spisak radara i u koliko sati su gdje posto kod nas nema tih kamera sto slikaju pa evo ovako ako se budete kretali ovamo da znate kada sta i kako :

Pripadnici Jedinice saobraćajne policije, Policije Brčko Distrikta BIH, vršit će pojačanu kontrolu brzine kretanja vozila u periodu od 12.10.2009. godine do18.10.2009. godine Analitičkim praćenjem stanja bezbjednosti u saobraćaju na području Brčko distrikta BiH,indikativno je da na bezbjednost izuzetno utiču velike brzine kretanja vozila. Policija Brčko distrikta BiH raspolaže sa neobilježenim (civilnim) vozilima koja su opremljenauređajem (kamerom) za snimanje prekršaja u pokretu i savremenim stacionarnimlaserskim radarima, te uređajima za bezbjedno zaustavljanje vozila naputu. Stoga, Jedinicasaobraćajne policije planira vršiti najavljenu kontrolu mjerenja brzinekretanja vozila, posebno u naseljenim mjestima, na sljedećim putnimpravcima:


DAN, DATUM, VRIJEME, MJESTO RADARSKE KONTROLE


PONEDELJAK 12.10.2009. godine

09-13 Marković Polje-Krepšić-Brčko

13-15,30 Grčica-Potočari

17-19 Brod-Malezijski Put-Ulović

21-24 Grčica-Potočari

22-02 Marković Polje-Brčko-Brezovo Polje

UTORAK

13.10.2009 godine

08-11 Brčko-Brezovo Polje-Vršani

10-13 Potočari-Stanovi Ražljevo

16,30-19 Brod-Bukvik-Seonjaci-Cerik

17-20 Brka-Gorni Rahić-Maoča-Prutače

21-01 Marković Polje-Brčko


SRIJEDA

14.10.2009 godine



08-11 Brčko-Gorice-Marković Polje

10-13 Brod-Bukvik-Seonjaci-Cerik

16-19 Brčko-Brezovo Polje-Vršani

20-23 Marković Polje-Brčko-Trnjaci

22-02 Brčko-Potočari-Donje Dubravice


ČETVRTAK

15.10.2009. godine


08,30-11 Brčko-Grbavica-Ulice

13-15,30 Grčica-Omerbegovača

16,30-19 Brčko-Brezovo Polje

21-01 Grčica-Potočari-Miladije

22-01 Gornji Rahić-Maoča-Prutače


PETAK

16.10.2009. godine


09-12 Brčko-Brezovo Polje

10-13 Grčica-Omerbegovača


17-19 Brčko-Grbavica-Marković Polje


21-24 Brod-Ulović Cerik


20-24 Brčko-Brezovo Polje


SUBOTA

17.10.2009. godine


06-10 Gredice-Brčko-Krepšić-Marković Polje


10-13 Brod-Ulović-Cerik- pijaca«Arizona»


16-19 Brka-Gornji Rahić Maoča-Prutače


20-24 Grčica-Potočari


NEDELJA

18.10.2009. godine


06-10Brod-Bukvik-Dubrave-Cerik-pijaca»Arizona»


13-17 Marković Polje-Gorice-Brčko


17-20 Grčica-Potočari-Dubravice


20-24Marković Polje-Gorice-Brčko-Pirometal

Sugerišemo svim učesnicima u saobraćaju, da brzinu kretanja vozila prilagodeuslovima i stanju u saobraćaju i da poštuju saobraćajne propise, kako bizaštitili sebe i druge učesnike u saobraćaju.
 
Član
Nevjerovatno :) i ja sam trazio, ajde da sastavimo detaljan spisak svega i to strpamo u garmin mape pa da svi imaju fino upozorenje kad idu negdje.

Jedino nisam siguran da li garmin podrzava ta vremenska upozorenja odnosno tacke na mapi, koje na primer vaze samo za odredjeni vremenski period a u drugima da ne upozorava na njih, ali hajde to ce se procackat jos :)

Ja cu vjerovatno pocet sam za koji dan da to pravim pa kad stignem okacit cu ovdje fajl koji se sa POI Loader-om ubacuje u garmin navigacije, pa kao obavjesti te da se priblizavas speed kameri :) bar bi tako trebalo :) al probacemo svakako :)
 
Član
Da se razumijemo ovo sto sam postovao se stalno menja na sedmicnom nivou pa cu tako i da postujem ali uglavnom ta mjesta su pretezno gdje se nalazi policija .
 
Član
nova friska
od aerodroma prema lukavici negdje na sredini odprilike (pozarni put aerodroma)
nova kamerica
jbg vidim je sa prozora
pravac puko taman za slikanje
 
G

GoPlay

na otoci postavljena kamera. Iscrtane i izlivene linije (senzori) e sad samo da vidimo gdje ce kameru da bubunu
 
Član
Senzore jucer oko 11h postavljali i prema Rakovici, jedno 1km od Mostarakog raskrsca, e sada jesul za radar ili za bojac prometa to cemo da vidimo :)
 
Top