Spisak radara u BiH

Spisak radara u BiH

Član
Jel se obnovio ovaj PDF sa novim koje su ljudi dodali ili da ja REZIMIRAM :D

Deyo je napisao(la):
menjic je napisao(la):
A deyo jel taj metasystem prodavnica ili sta, i dal to covjek prodaje i moze li se pogledati negdje ?

Ja mislim da radi ali lako je probati, uzmes tel i slikas :)

Ma momak ima servis, ugrađuje alarme (metasystem), čipuje i tako oko elektronike... Ma kad gledaš sa strane slabo vidiš golim okom (prelamanje svijetlosti), još kad blic okine, stvori se refleksija od tablice i to i ništa se ne vidi ;)
Anee sa foruma radi sa njim.
I deyo gde se nalazi ovaj ?
 
Član
Deyo je napisao(la):
menjic je napisao(la):
A deyo jel taj metasystem prodavnica ili sta, i dal to covjek prodaje i moze li se pogledati negdje ?

Ja mislim da radi ali lako je probati, uzmes tel i slikas :)

Ma momak ima servis, ugrađuje alarme (metasystem), čipuje i tako oko elektronike... Ma kad gledaš sa strane slabo vidiš golim okom (prelamanje svijetlosti), još kad blic okine, stvori se refleksija od tablice i to i ništa se ne vidi ;)
Anee sa foruma radi sa njim.

Nisam znao da itko radi to ovdje ali sam gledo na CSI-miami to je kao leća i nemogu se skontati table nikako osim ako si direktno iza auta a ako je imalo sa strane mutno bude! pozz ;)
 
Član
isao na more u makarsku-tucepi i na putu iz travnika sreo 3 kamere, jedna u travniku, druga na kupresu(naprevljen kruzni tok na pola magistrale i odma poslije krznog toka ogranicenje 50 ima kamerica,ja vozio 73-74 neznam jeli me uslikala) i kod tomislavgrada na magistrali prije isto kruznog toka sto ima ondje..:cool:
 
Član
Ja sam cuo da nemaju dovoljno kamera jos nisu nabavili sve pa ponekad premjeste a ona kutija i sve ostane tu kao da ima kamera, sad koliko je vjerovati to ne znam.

A drugo da ce da povecaju limit na 10 preko ogranicenja, jer su sada valjda slikale cak i na 1 preko pa im je to previse posla izgleda :):):)
 
Član
ja mislim da svaka kamerica-radar koja nema onu kao antenu na kutiji da je prazna da je postavljena il samo za ukras il ceka da legne u nju kamerica i da proradi..
 
Član
menjic je napisao(la):
Ja sam cuo da nemaju dovoljno kamera jos nisu nabavili sve pa ponekad premjeste a ona kutija i sve ostane tu kao da ima kamera, sad koliko je vjerovati to ne znam.

A drugo da ce da povecaju limit na 10 preko ogranicenja, jer su sada valjda slikale cak i na 1 preko pa im je to previse posla izgleda :):):)

Tako je, ima puno vise kucista nego kamera unutra, al ce uskoro da bude vise :)

Ja koliko znam ni jedna kamera ne reaguje na 1 preko ogranicenja nego se raspon krece od najmanje 17 do 20 preko ogranicenja, a samo zbog praga tolerancije koji je oko 7-10% za tvoj mjerni uredjaj, tj pokazivac brzine kao i za njihov mjerac ;)

elmir je napisao(la):
ja mislim da svaka kamerica-radar koja nema onu kao antenu na kutiji da je prazna da je postavljena il samo za ukras il ceka da legne u nju kamerica i da proradi..

Ta koja ima antenu ima solarno napajanje i te obicno nemju senzora na cesti nego slikaju kao i onaj radar sto cika policajac drzi kad te "upuca" :icon_smile:
 
Član
sinoc se vozim od coca cole u sarajevu prema konjicu u koloni i poslje jedno 3-4 km samo na mene stroknu nesto crveno a vozio 55km/h pa dal ima tu ikakva kamera i koliko je ogranicenje jel zna netko???:icon_question:[/u]
 
elmir je napisao(la):
ja mislim da svaka kamerica-radar koja nema onu kao antenu na kutiji da je prazna da je postavljena il samo za ukras il ceka da legne u nju kamerica i da proradi..

one sto nemaju one tzv. oblatne bijele one su na principu memory sticka u sebe snimaju i onda kroz tri dana se prazne dolazi sluzbenik i vadi snimke a sa oblatnom tj onom antenom to je wirless antena i te se kamere mogu koristit za 24 satni nadzor jer imaju wirless prenos podataka
 
Član
hahahaaaaaaaaa dvadesetak kamera u celoj državi:cool::cool::cool::cool::cool::icon_eek:

pretpostavljam da je ovo tek početak;)
 
Legend
golf g60 je napisao(la):
sinoc se vozim od coca cole u sarajevu prema konjicu u koloni i poslje jedno 3-4 km samo na mene stroknu nesto crveno a vozio 55km/h pa dal ima tu ikakva kamera i koliko je ogranicenje jel zna netko???:icon_question:[/u]

to je kamera u binjezevu
ogranicenje je 50, znaci nije slikala tebe vec nekog ili ispred ili iza ;)
 
Član
i mene je ta upucala, u 3h ujutro ja vozio oko 70 kad nesto odjednom obasja jbt. reko gotovo je sad. i kad sam se vraco, pljuno sam je mamu joj
 
Član
B203R je napisao(la):
http://www.phantomplate.com/

Jedna flasa Spreja je dovoljna za 6 tablica.

kad vidim od nekoga, kupujem i ja jer, nisi svjestan koliko sam proizvoda vidio na internetu koji se prodaju i koji mogu 'zaštititi' oznake na tablici od kamere ALI, ispod svakog od njih sam pročitao po najmanje 20 komentara sa negativnim naglaskom na djelotvornost proizvoda

najsigurnije je voziti po propisima (ali najtež-naravno)
 
Top