Spisak radara u BiH

Spisak radara u BiH

Član
.nOKe je napisao(la):
golf g60 je napisao(la):
sinoc se vozim od coca cole u sarajevu prema konjicu u koloni i poslje jedno 3-4 km samo na mene stroknu nesto crveno a vozio 55km/h pa dal ima tu ikakva kamera i koliko je ogranicenje jel zna netko???:icon_question:[/u]

to je kamera u binjezevu
ogranicenje je 50, znaci nije slikala tebe vec nekog ili ispred ili iza ;)

ok hvala,ma ja sam vec pripremio sve da kad dodje saljem zalbu jer imam taho listic na kojem fino sara brzinu i vidi se koliko isao...
sijecam se da je kolona iz suprotnog smjera taman naisla pa valjda je tamo nekog..
 
Član
damko je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
damko je napisao(la):
vladica85 je napisao(la):
ima li sta za Bijeljinu??:icon_question:

ima bijeli Golf IV operise na putu TZ - Bijeljina

dizel krsh pretpostavljam,da stajem ili da nastavim a?
nisam primjetio sta je....tip je mene obisao na nekih 110km ja isao oko 100km/h laganini..kad cetvorka i mene i njega i njega klapi jedno 200m nize...pustili ga da vidi a on po gasu hahah ...ja mislim da je tdi..ma ti mozes samo gas:icon_smile:

ajd da i ja prozborim koju na ovu teme posto taj deo puta znam kao svoj dzep da da tim putem operise bijela IV ali nije tdi vec sdi i najvise operisu na relaciji od izlaska iz Hasa do izlaska iz priboja prema Tuzli a najcesce su Ugljeviku ili tacnije na termo elektrani toliko od mene valjda ce ovo nekom biti korisno
 
N

nenad

Astra_zlo je napisao(la):
damko je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
damko je napisao(la):
vladica85 je napisao(la):
ima li sta za Bijeljinu??:icon_question:

ima bijeli Golf IV operise na putu TZ - Bijeljina

dizel krsh pretpostavljam,da stajem ili da nastavim a?
nisam primjetio sta je....tip je mene obisao na nekih 110km ja isao oko 100km/h laganini..kad cetvorka i mene i njega i njega klapi jedno 200m nize...pustili ga da vidi a on po gasu hahah ...ja mislim da je tdi..ma ti mozes samo gas:icon_smile:

ajd da i ja prozborim koju na ovu teme posto taj deo puta znam kao svoj dzep da da tim putem operise bijela IV ali nije tdi vec sdi i najvise operisu na relaciji od izlaska iz Hasa do izlaska iz priboja prema Tuzli a najcesce su Ugljeviku ili tacnije na termo elektrani toliko od mene valjda ce ovo nekom biti korisno

Ja se prije par dana vracam iz BG, i vozim iza nekog Pasata sa DE tablama, mozda 100km/h kad vidim izlijece sa strane bijela cetvorka i gas za nama, ja usporim i vidim da su u uniformama i prestigose mene i zaustavise tog dijasporasa! Nisam znao da "ordiniraju" na toj relaciji!
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
cetvorka sdi,ih,slabooo :) nenade sto si ti usporio,sto nisi gas gas :)

pa mogao je gas gas ali stigne plava koverta na kucnu atresu

a nadam se da ste svi culi novo pravilo ako bjezite pandurima kad te uhvate imaju pravo da te zadrze 72h bez ikakvog razloga i da ti napakuji svega i svacega svasreca pa nisam tu stalno inace nebi mogao sam zaradit za kazne a ovako mjesec dana u godini moze se platiti po neka :lol:
 
LudoA je napisao(la):
OffTopicharite...
Dajte konkretno slikajte te kamere vise, ove do sad sto imam fino sam sortirao, fale mi SAMO jos slike iz:

EVO OD JA SA PUTA M17 RELACIJA ZENICA-ZEPCE (ne znam jeste li i ovu registrovali)...
 
Član
suca_tragac je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
Ne sjecam se da sam ovu vidio, nesto novo?!

...ma kakvi novo, tu je ima 2 godine jer toliko dugo ja prolazim tim putem u sedmici 2x...

ima jedna relativno nova,
NALAZI SE NA RASKRSNICI-NA SEMAFORU VITEZ-FIS
nedavno sam je vidio i mislim da je ograničenje 40 km/h
Hoće li mi neko od vas sada poslati kompletan spisak radara koje smo do sada zabilježili?:icon_smile:
 
Član
Upozorenje: Juce je postavljena kamera na raskrsnici u Lukavici kod foto Vasica koja slika za crveno svjetlo i isto tako mjeri brzinu vozila pa eto vozaci da znate.........

http://i047.radikal.ru/0910/e2/52562a035bff.jpg
 
Član
Jesi ti siguran da je ovo kamera i za brzinu??

Losa ti je slika, ovakvih po Sarajevu ima kamara, al te sluze samo za nadzor saobracaja...
 
EVO OD JA SA PUTA M17 RELACIJA ZENICA-ZEPCE (ne znam jeste li i ovu registrovali)...
[/quote]

koliko ja vidim ovo je kamera u vraci i tacnija je relacija Zenica-Vranduk :icon_rolleyes:
 
Član
Luka01 je napisao(la):
Upozorenje: Juce je postavljena kamera na raskrsnici u Lukavici kod foto Vasica koja slika za crveno svjetlo i isto tako mjeri brzinu vozila pa eto vozaci da znate.........

http://i047.radikal.ru/0910/e2/52562a035bff.jpg

ni ja ne vjerujem da je ovo za brzinu
 
Član
Ne znam stvarno,meni jaran maloprije posla ovo i rece da je za crveno i brzinu,ali ja sumjnam posto i meni izgleda mala za to....
 
Top