Spisak radara u BiH

Spisak radara u BiH

Član
salchin je napisao(la):
4 fiksna radara postavljena u Ključu...
prvi u velečevu kod benzinske pumpe , drugi kod šehidskog mezarja, treci izmedju energopetrolove i čavkunovićeve pumpe, cetvrti na velagicima...

nema više brze vožnje :(

Krenuo u nedelju ka Kladuši naveće. Danas popodne se vračao. Usput sam na jedno 5-6 mjesta uočio stubove(priprema za radar) i stopice na asfltu. Ono što me blago nasekiralo je kamera u petrovcu od raskrsnice ka bihaću. Mislim da sam kraj nje jedno 80 - 90 prošao.
Ljudi oprez.
 
Član
Sanski Most


Znaci Sanski Most - Prijedor kad se ide prema PD na ulazu u naselje Pobrijeze ...

Sanski Most- Kljuc na onom tranzitu negdje je postavljena cini mi se naselje Caplje i Tomina ...


Ovo su samo informacije koje sam procitao na net-u jer nisam u gradu ... Ako ko ima kakve tacnije info ovi iz Kljuca ili Prijedora nek napisu , a ja cu napisati tacno kad dodjem u Sanski Most

rinaldo je napisao(la):





Evo Rinaldo je bio brzi
 
Član
Kad se ide od Ključa prva je u Tomini prije benzinske pumpe, na pravcu kod firme gdje se prodaje gradjevinski materijal, a druga kad se silazi od Čaplja prema Sanskom Mostu kod raskrsnice, 200m prije bazena (50 ograničenje)..
 
Član
salchin je napisao(la):
Kad se ide od Ključa prva je u Tomini prije benzinske pumpe, na pravcu kod firme gdje se prodaje gradjevinski materijal, a druga kad se silazi od Čaplja prema Sanskom Mostu kod raskrsnice, 200m prije bazena (50 ograničenje)..


kod one raskrsnice gdje pise ono Zlatna dolina i to jel ?


Jebo ga vi kljucani mogli bi se mi i upoznati :D
 
Član
Bihać , ulica BEDEM , obilaznica od FIS-a prema K.Bolnici , Jablanska kod ABBE , Kostele na izlazu kod skretanja za srbljane
 
rinaldo je napisao(la):
Bihać , ulica BEDEM , obilaznica od FIS-a prema K.Bolnici , Jablanska kod ABBE , Kostele na izlazu kod skretanja za srbljane

druze,sad si znaci najglasniji kroz moju mahalu heheheh...... :lol:

:123:
 

LSD

Član
roki_actros je napisao(la):
To sada neki novi hit, mogu "brisati" ako te snime?

raspitaj se za banjaluckog presretaca...da vidis scene i kamere i snimanja/brisanja.
ako ti ja budem pricao neces mi vjerovati :D

crna/plava octavia
 
Član
badboy je napisao(la):
salchin je napisao(la):
Kad se ide od Ključa prva je u Tomini prije benzinske pumpe, na pravcu kod firme gdje se prodaje gradjevinski materijal, a druga kad se silazi od Čaplja prema Sanskom Mostu kod raskrsnice, 200m prije bazena (50 ograničenje)..


kod one raskrsnice gdje pise ono Zlatna dolina i to jel ?


Jebo ga vi kljucani mogli bi se mi i upoznati :D

Ona prva raskrsnica odmah poslije mosta,desno se skreće u Čaplje a lijevo je stari put za Čaplje,okrenut je da gleda prema mostu dole,i ima jedan kod autobuske stanice u Pobrižu taj nisam vidio čuo sam da je tu.

U Sanskom Mostu ima policijski golf 4 zeleni,četvora vrata,neznam tačno tablice prvo slovo je T a ono u sredini K ;)
 
neznam jeli iko postao za radarsku kontrolu sa dabraca prema jajcu.cesto odnosno svaki dan radarska kontrola bude namontirana tu.tacnije na skretanju za baljvine.vidi se kad se ide iz jajca prema b.l. ali se nevidi kad se ide iz b.l.eto cuvajte se.ja sam uhvacen prosle sedmice. :icon_confused:
 
Član
radi li ona kamera u kacunima tamo,vitez-kiseljak,prekoputa orman pumpe? okrenuta prema vitezu? ja sam s kombijem prolijetao 80-tak, a mislim da je 50 ogranicenje,nije nikad nista doslo,nit sam vidio da okine...jel samo onako stoji il?
 
Član
neke opštine imaju samo jedan radar a onih kućišta na postolju bude na više lokacija pa ga samo šetaju,neznaš nikad
kad je unutra...
 
Član
Nevjerovatno koliko su kamera posadili okolo. Neki dan se vracao preko Bihaca do Sa, od granicnog prelaza Izacic do Sa - 11 kamera sam prebrojao usput. Vise covjek gleda okolne bandere i ima li kakva kamera, nego gdje vozi. Katastrofa... :icon_evil:
 
Član
U nasoj ondosno Zapadno-Hercegovackoj opcini je takav raspored. 1 je radrar a stupovi su postavljeni u Širokom, Grudama, Ljubuskom i Posusju. Pa stalno seta. Jucer i prekjucer je bio kod nas u Širokom, tocnije naselje Dobric. Ne znam jesu li ga premjestili danas.
 
Ovo sto tice brisanja, kako kaze jedan policajac "Sa pravim ljudima se mozemo oko svega dogovoriti":lol::lol:

Nego, sad je i Brcko dobio te neke *ebacke radare, posade ga u kakav kanal i odu piju kafu:lol::lol: Moj drug uletio, 31 preko, 100 marcica i mjesec dana pjesaka:lol::lol: Kazu taj dan su za neki kratak period 180 prekrsaja zabiljezili:lol:

otac ih je*o ludi . .:lol::lol:
 
Top