Spisak radara u BiH

Spisak radara u BiH

Član
dobar ;) .... ja sam cuo da ce morati po nekom evropskom zakonu svaki radar da bude oznacen na nekih 100m saobracajnim znakom...
 
Član
rodjak mi prekuce prica kako je vidio da lika zaustavlja drotovski "civilni" caddy jer je prosao kroz crveno. nisam znao da i njih ima... :icon_biggrin:
 
Član
emir_89 je napisao(la):
rodjak mi prekuce prica kako je vidio da lika zaustavlja drotovski "civilni" caddy jer je prosao kroz crveno. nisam znao da i njih ima... :icon_biggrin:
Uvukli su nam se medju redove ima ih svakakvih;)
 
Član
Ljudi ko ide magistalnim putom M18 Bijeljina - Ugljevik - Banj Brdo neka obrati paznju jer znaju biti 3 patrole na putu, sada im je neka akcija za brzinu (za lijekova im trebalo), jedna je obicno mamac, dok druge dvije stoje sa radarima u malom razmaku i hvataju unakrst, plus i bijela "civilna" cetvorka patrolira tom dionicom, zato 59km/h i lagano :lol::123:.
 
Član
raymo je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
rodjak mi prekuce prica kako je vidio da lika zaustavlja drotovski "civilni" caddy jer je prosao kroz crveno. nisam znao da i njih ima... :icon_biggrin:
Uvukli su nam se medju redove ima ih svakakvih;)

a tesko ih i upratit, svaki vw moze biti "sumnjiv", haha... jedino nezz imaju li talijana u redovima ? a jos malo pa ce imat i "cunerske" vozilice, sa bht naljepnicom... ici magistralom i palit 4, krenes se potezat, pa onda lagano lizalce izbace :D
 
Mene su u Jablanici zaustavili u civilnom autu, god III... ja normala idem, vidim prije semafora na prosirenju parkirano auto, kontam ko se parkirao onde, kad izadje policajac iz auta i izbaci ono svoje lizalce :lol: kontam, otkud se on stvori :icon_eek: izgleda da su poceli i civilna auta koristiti :icon_mad: inace tu bude patrola uvijek u poslijepodnevnim satima, na semaforu ;)
 
Član
Klapila me kamera u Hadzicima kad sam se vracao s mora,ogranicene 60 ja vozio 88,nisam ni znao da tamo ima kamera!Neiskusno pravo:lol: Kolika me kazna ceka?Gdje je postavljena kamera na Pofalicima,ako ko zna,da mi napise?
 
Član
Cuj nisi znao, ta kamera tu stoji 100 godina :D

A kod Pofalica, vjerovatno mislis na onu kod Ekonomske skole, znaci kad ides od Ilidze ka centru, prvi semafor nakon sto prodjes hotel Bristol, tu imas kameru. Znaci onaj semafor sto regulise izlazak na raskrsnicu. Uz tu kameru, imas i onu kod ulaza u marsalku (ta je postavljena u smjeru ka gradu).
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Cuj nisi znao, ta kamera tu stoji 100 godina :D

A kod Pofalica, vjerovatno mislis na onu kod Ekonomske skole, znaci kad ides od Ilidze ka centru, prvi semafor nakon sto prodjes hotel Bristol, tu imas kameru. Znaci onaj semafor sto regulise izlazak na raskrsnicu. Uz tu kameru, imas i onu kod ulaza u marsalku (ta je postavljena u smjeru ka gradu).

Hvala drug ;)
 
Član
Opet pojacanje radarske kontrole magistralni put Bijeljina - Ugljevik - Banj Brdo, po 3 patrole, a dvije stoje u razmaku od 1-2km i hvataju unakrst ;)
 
Član
u zitomislicima u petak radar traffipatrol xr montiran na robocam,dakle na sjedistu stoji radar oni kraj auta stoje i vjerovatno pricaju svoje pricice,ufatim ti ja njeg ide 220 itd..a radar slika li slika :D

isti imaju u olovu
 
Član
Tamo negdje kod Livna danas popasemo radar. Odmah poslije one neke piste, šta li je već. Sva sreća pa normalni policajci i možeš se dogovoriti, ali ne preporučujem da vozite više od 30 preko ograničenja.;)
 
Top