Spisak radara u BiH

Spisak radara u BiH

OggyBoy je napisao(la):
Tamo negdje kod Livna danas popasemo radar. Odmah poslije one neke piste, šta li je već. Sva sreća pa normalni policajci i možeš se dogovoriti, ali ne preporučujem da vozite više od 30 preko ograničenja.;)
:icon_smile:
Cuvaj se...uvijek se vozacima oslacata pista,a murija uvijek na kraju.
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Tamo negdje kod Livna danas popasemo radar. Odmah poslije one neke piste, šta li je već. Sva sreća pa normalni policajci i možeš se dogovoriti, ali ne preporučujem da vozite više od 30 preko ograničenja.;)
:icon_smile:
Cuvaj se...uvijek se vozacima oslacata pista,a murija uvijek na kraju.

Sreća pa nisu bili poslije piste, direkt u zatvor i dozvola za sva vremena.:D :lol:
 
OggyBoy je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Tamo negdje kod Livna danas popasemo radar. Odmah poslije one neke piste, šta li je već. Sva sreća pa normalni policajci i možeš se dogovoriti, ali ne preporučujem da vozite više od 30 preko ograničenja.;)
:icon_smile:
Cuvaj se...uvijek se vozacima oslacata pista,a murija uvijek na kraju.

Sreća pa nisu bili poslije piste, direkt u zatvor i dozvola za sva vremena.:D :lol:

Jednom su mog frenda snimili s dujom vr 250km/h vozio:D
Murijak nije mogao vjerovat:lol::lol:
 
Član
Opet pojacane radarske kontrole Ugljevik-Bijeljina, 3 radara na razlicitim mjestima i civilna bijela cetvorka ;)
 
Član
4 fiksna radara postavljena u Ključu...
prvi u velečevu kod benzinske pumpe , drugi kod šehidskog mezarja, treci izmedju energopetrolove i čavkunovićeve pumpe, cetvrti na velagicima...

nema više brze vožnje :(
 
Mostar=> Ljubuški bjela astra (meni se cini) u Krusevu oko skole i kod restorana Udovice (onaj novi pravac pa gore na vrhu vas doceka) ;)
 
Član
Mjesto Šije, da li postoji radar i da li slika u oba smjera :icon_sad: ? Koliko je ogranicenje? Vozila sam 100 km/h, pa ako postoji radar (a mislim da je blicnulo nesto) koliku kaznu da ocekujem ??? Hvala :icon_smile:
 
Član
neki dan mi govori policajac sad ce dobit blic za onaj tronozac da moze i po noci slikat :icon_mad: mamicu im
 
Legend
jaSam22 je napisao(la):
Mjesto Šije, da li postoji radar i da li slika u oba smjera :icon_sad: ? Koliko je ogranicenje? Vozila sam 100 km/h, pa ako postoji radar (a mislim da je blicnulo nesto) koliku kaznu da ocekujem ??? Hvala :icon_smile:

Postoji radi u oba smjera ogranicenje 50 ili 60 nisam siguran.
 
Član
jaSam22 je napisao(la):
Mjesto Šije, da li postoji radar i da li slika u oba smjera :icon_sad: ? Koliko je ogranicenje? Vozila sam 100 km/h, pa ako postoji radar (a mislim da je blicnulo nesto) koliku kaznu da ocekujem ??? Hvala :icon_smile:

Ogranicenje je 50 km/h.... ocekuj kaznu od 100 do 150 KM i mjesec dana zabranu!!
Meni se to desilo prema Orasju... vozio sam ca.100 km/h a 50 ogranicenje....tek sutra mi stize vozacka :icon_evil:
 
Top