Spisak radara u BiH

Spisak radara u BiH

Kenno je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
i jos samo da vas upozorim kad prolazite na M17 u okolini Zenice,patrolira crni golf mk5,svaku noc oko 20:00h nekog zaustave na prosirenju u naselju Radakovo,preko dana ih nisam upratio,ali navecer su jako aktivni :123:

Nije crni, nego tamnoplavi petica 2.0 TDI (pišu mu te oznake nazad), tablice su 617-T-613, obično su dvojica u njemu i izgledaju krupno, pogotovo suvozač jer on nosi službenu policijsku uniformu (daju mu se primjetiti bijeli rukavi)...po danu im se vidi displej iznad police gepeka na kojem pišu poruke (stop, policija, slijedi me i sl.), kada nisu na dužnosti taj displej je u gepeku (valjda)...sretniji ga vide na Hifi u Crkvicama dok sipa gorivo, oni malo manje sretni se lično upoznaju sa vozačem i suvozačem:lol:

ok,samo jos da dodam...kad stoje pored ceste i tad snimaju,zato ako vidite da je parkirana pored puta na vasoj strani i "gleda" prema vama...kocite,valjda nece biti kasno :D
 
Član
Kenno je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
i jos samo da vas upozorim kad prolazite na M17 u okolini Zenice,patrolira crni golf mk5,svaku noc oko 20:00h nekog zaustave na prosirenju u naselju Radakovo,preko dana ih nisam upratio,ali navecer su jako aktivni :123:

Nije crni, nego tamnoplavi petica 2.0 TDI (pišu mu te oznake nazad), tablice su 617-T-613, obično su dvojica u njemu i izgledaju krupno, pogotovo suvozač jer on nosi službenu policijsku uniformu (daju mu se primjetiti bijeli rukavi)...po danu im se vidi displej iznad police gepeka na kojem pišu poruke (stop, policija, slijedi me i sl.), kada nisu na dužnosti taj displej je u gepeku (valjda)...sretniji ga vide na Hifi u Crkvicama dok sipa gorivo, oni malo manje sretni se lično upoznaju sa vozačem i suvozačem:lol:
Tu peticu su oni farbali milion puta, prosle godine vracam se iz Sarajeva i stao na Almy-u da havljam kad ide ta petica ode dole prema Doboju, ja nakon desetak minuta krenuo za njima kad vidim skinuli lika u Mravicima kod Dalasa, vrata otvorena izvana crna/tamno plava a unutrasnji lim na vratima crvene boje....U Aprilu prosle godine ta ista petica skinula je kamion dole kod Sija. Kad je bio Kemin koncert u Zetri krenuli mi za SA, posle zepacke petlje stoji octavia i zaustavlja, probali zaustavit iza nas lika mazda 6 amerikanka nije mu radio komplet desni far i lik ne stade na onom pravcu obleti nas mazda nakon minut dva i octavia, i stigose lika gore kod one pilane kad se ide prema Zenici, nzm kakav je motor u tim octaviama al standardna octavia za mazdu 6 je karina, il je lik levat pa usporio il je u njih nesto specijalno ispod haube......Octavije imaju i ovi iz Tesnja, prosle godine dobili....Sto se tice onog radar na Zabljaku, neku vece sam prolazio nisu jos nista postavili, al sam vidio par zandara motaju se po pravcu oko onih rasvjetnih stuba rece mi raja znaju ga tu iza stuba sakrit i oni su maknu i skida iz pravca Tesnja....

2ynmli9.jpg
DOBOJ-KARUSE

1- Prvi ulaz u Doboj iz pravca Tesnja, znaju cesto tu bit sa radarom ili samo kontrola. Ako je radar okrenut je prema semaforu tako da njih skijadu.
2- Autodjelovi, ima lik veliki parking ispred i tu znaju cesto bit u vecernjim satima, mene su jednom skinuli ja se iznenadio nisam ih tu ocekivao, skidaju raju iz pravca Doboja.
3- Autobuska stanica iz pravca Tesnja prema Doboju, posle motela Vila znaju tu bit sa radarom skidaju raju iz pravca Tesnja ne tako cesto ali ako ih ima nakupi se dosta kazni posto ih tu raja ne ocekuje.
4- Motel Vila Karuse, standardno su to skidaju raju iz pravca Doboja ako je radar. Ako je "lijevak" kako to oni zovu skidaju svu raju i pretresaju kako koga ako si sumnjiv uzmu dokumente upisu mozda pretresu ako si uredan puste te to je to.
PS. SVE OVE KONTROLE VRSI PS DOBOJ

29cuts4.jpg
MATUZICI-USORA
1- Makljenovac znaju cesto stajat, redovna kontrola.
2- Matuzici lokacija preko puta Keway radnje vecinom stoje za vikend i skidaju raju sa obe strane, nisam ih vidjao sa radarom.
3- Matuzici prije Ganjgo benzinske, tu stoje danju skidaju kamiondzije i salju na vagu ako ne rade kamiondzije onda redovna kontrola.

KONTROLU NA MATUZICIMA VRSI PS DOBOJ-JUG, KONTROLU NA MAKLJENOVCU VRSI PS USORA

ddjktw.jpg
ALIBEGOVCI-ZABLJAK
1- Alibegovci redovna kontrola, skidaju i sa sve 3 strane, Alibegovci, Sivsa, Tesanjka.
2- Zabljak-Rsoulje kontrola+radar, kontrolu vrse iskljucivo iz pravca Zenice, radar moze biti bilo gdje od Kanticeve benzinske do Tesnjake i obrnuto mjesta ima, tako da pazite tih par KM da ne bi otisla vozacka.

KONTROLU NA ALIBEGOVCIMA I ZABLJKAU VRSI PS USORA, KONTROLU TESNJKA I ROSULJE VRSI PS TESANJ ILI JELAH ZAVISI DAL JE RADAR ILI REDOVNA KONTROLA.
 
Član
saledoboj je napisao(la):
Postavljena kamera na Zabljaku u blizini motela split, ogranicenje 50 nemoj neko da se zajebava pa pocera pravca ima dovoljno do Rosulja 150 ko iz picke nabit......:123::123::123:
cesto idem tuda uh to je bas nisko 50km na sat vidim svi polako nesto znaci to je od motela split prema doboju i okrenuta;)
 
Član
Mirsado je napisao(la):
A znali tko gdje s ta kamera u Vilsonovom nalazi ???

Zato Cobra radar detektor 14 kanalni i makar mirnije vozis a vjeruj i opreznije.

ja sam upoznat s onom patrolom na vilsu, a sad da je neka postavljena... to nisam cuo :icon_question:
 
Član
raymo je napisao(la):
saledoboj je napisao(la):
Postavljena kamera na Zabljaku u blizini motela split, ogranicenje 50 nemoj neko da se zajebava pa pocera pravca ima dovoljno do Rosulja 150 ko iz picke nabit......:123::123::123:
cesto idem tuda uh to je bas nisko 50km na sat vidim svi polako nesto znaci to je od motela split prema doboju i okrenuta;)
Ako je prema Doboju, bude posle motela Split a fata dole do kraja pravca do raskrsnice na Tesanjci. Znaju bit i gore prije Ilminog otpada na Rosuljama ima tu kao neka autobuska stanica. Vecinom ti skidaju iz pravca Tesnja, ako odozgo skidaju budu tacno preko puta motela Split. Nemoj se tuda zajebavat, naseljeno je mjesto i dosta je raje nastradlo zato su alergicni na brzinu, ove ostale stvari i mogu proc mala je sansa da te zaustave ako je sve uredu na autu..
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
U Čapljinu je stigla i civilna Škoda Felicija bijele boje, koristi radar na tronožcu koji izgleda kao fotoaparat sa velikim objektivom još nisam ukapirao koji je model i vrsta..
Nešto tipa MULTANOVE :/
A standardno su Astre bijele civilne sa PROVidom unutra.

Karavan, 1.6 55kw :icon_question: :D Ja sam iz Mostara do Srebrenika isprinto sebi sa bihamka lokacije radara, pisalo je da će biti u Dolovu u 17h, bili su tu i oko 19h. Haman je pravilo da nema pravila o vremenu kad dolaze/ odlaze :D Kakva vi imate iskustva sa tim?
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
U Čapljinu je stigla i civilna Škoda Felicija bijele boje, koristi radar na tronožcu koji izgleda kao fotoaparat sa velikim objektivom još nisam ukapirao koji je model i vrsta..
Nešto tipa MULTANOVE :/
A standardno su Astre bijele civilne sa PROVidom unutra.

Karavan, 1.6 55kw :icon_question: :D Ja sam iz Mostara do Srebrenika isprinto sebi sa bihamka lokacije radara, pisalo je da će biti u Dolovu u 17h, bili su tu i oko 19h. Haman je pravilo da nema pravila o vremenu kad dolaze/ odlaze :D Kakva vi imate iskustva sa tim?

I ovdje postoji spisak gdje se koji i kada nalazi, samo od prvog dana to nema veze sa stvarnim životom, radari su nasumični kako ih volja, nema pravila ni upozorenja. Ja sam non stop na cesti.
 
Član
saledoboj je napisao(la):
Kenno je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
i jos samo da vas upozorim kad prolazite na M17 u okolini Zenice,patrolira crni golf mk5,svaku noc oko 20:00h nekog zaustave na prosirenju u naselju Radakovo,preko dana ih nisam upratio,ali navecer su jako aktivni :123:

Nije crni, nego tamnoplavi petica 2.0 TDI (pišu mu te oznake nazad), tablice su 617-T-613, obično su dvojica u njemu i izgledaju krupno, pogotovo suvozač jer on nosi službenu policijsku uniformu (daju mu se primjetiti bijeli rukavi)...po danu im se vidi displej iznad police gepeka na kojem pišu poruke (stop, policija, slijedi me i sl.), kada nisu na dužnosti taj displej je u gepeku (valjda)...sretniji ga vide na Hifi u Crkvicama dok sipa gorivo, oni malo manje sretni se lično upoznaju sa vozačem i suvozačem:lol:
Tu peticu su oni farbali milion puta,

Ima tih petica više komada izgleda, ovdje ispred kantonalnog MUP-a u Zenici budu parkirane kada miruju...samo ne znam za šta koja služi...
 
Član
ljudi jel moze mala pomoc sutra idem u Gračanicu i Srebrenik i tamo dole Doboj istok pa me zanima jel zna neko neki spisak radara i gdje bi mogli stojati cika policajci jer zurim tj vrsim neku isporuku robe za Spanish Market a imam puno robe da nebi ostajao do kasno molim ako neko moze da napise spisak radara i radarskih kontrola ;)
 
Član
Kenno je napisao(la):
saledoboj je napisao(la):
Kenno je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
i jos samo da vas upozorim kad prolazite na M17 u okolini Zenice,patrolira crni golf mk5,svaku noc oko 20:00h nekog zaustave na prosirenju u naselju Radakovo,preko dana ih nisam upratio,ali navecer su jako aktivni :123:

Nije crni, nego tamnoplavi petica 2.0 TDI (pišu mu te oznake nazad), tablice su 617-T-613, obično su dvojica u njemu i izgledaju krupno, pogotovo suvozač jer on nosi službenu policijsku uniformu (daju mu se primjetiti bijeli rukavi)...po danu im se vidi displej iznad police gepeka na kojem pišu poruke (stop, policija, slijedi me i sl.), kada nisu na dužnosti taj displej je u gepeku (valjda)...sretniji ga vide na Hifi u Crkvicama dok sipa gorivo, oni malo manje sretni se lično upoznaju sa vozačem i suvozačem:lol:
Tu peticu su oni farbali milion puta,

Ima tih petica više komada izgleda, ovdje ispred kantonalnog MUP-a u Zenici budu parkirane kada miruju...samo ne znam za šta koja služi...

crnu i plavu sam vidio, obje 617-T-
 
Član
Ima i crna petica 011-M-119, ali za razliku od te plave 617-T-613 koja je izgleda highline oprema i 2.0 tdi motor ova je niža oprema i 1.9 tdi...(bez oznake pozadi)...
 
Član
Vidio sam novu civilnu Corsu u Mostaru, voza je cura u civilu. Ne zaustavlja samo se parkira pored ceste, postavi 10 metara dalje od auta kameru koja slika, ona ne zasutavlja nikako auta. Je li netko zna je li ima vise takvih auta ili samo ovo jedno?
 
Član
Franki je napisao(la):
Vidio sam novu civilnu Corsu u Mostaru, voza je cura u civilu. Ne zaustavlja samo se parkira pored ceste, postavi 10 metara dalje od auta kameru koja slika, ona ne zasutavlja nikako auta. Je li netko zna je li ima vise takvih auta ili samo ovo jedno?

Samo nam je ovo još trebalo...
 
Član
Znaci cuvajte se ne samo po gradu, nego i na otvorenim cestama u prigradskim naseljima gdje je brzina 50, a ti vozis 80 i ne osjetis nista. ;)
Zajebano vrijeme doslo sto se tice ove tehnologije. Znas gdje su radari i mozes usporit, a ovako ne znas gdje te netko ceka da te uslika. Samo gledaju gdje ce ti izbiti 100 km iz dzepa :icon_smile:
A nedavno je bilo u novinama da ce Mostar biti pokriven sa 100 kamera, ne znam jesu li odustali od toga i uveli ove Corse ....
 
Član
Franki je napisao(la):
Znaci cuvajte se ne samo po gradu, nego i na otvorenim cestama u prigradskim naseljima gdje je brzina 50, a ti vozis 80 i ne osjetis nista. ;)
Zajebano vrijeme doslo sto se tice ove tehnologije. Znas gdje su radari i mozes usporit, a ovako ne znas gdje te netko ceka da te uslika. Samo gledaju gdje ce ti izbiti 100 km iz dzepa :icon_smile:
A nedavno je bilo u novinama da ce Mostar biti pokriven sa 100 kamera, ne znam jesu li odustali od toga i uveli ove Corse ....

Nisu odustali, Čapljina je pokrivena kompletna odavno, itd... krenuo je Big Brother... punimo proračun retardima koji od silne zloće ne vode državu pa ni u propast, tu smo od početka, čisto pokrivamo njihove privatne troškove....

Hvala za info,.,,, o corsi
 
Top