Spisak radara u BiH

Spisak radara u BiH

Član
Jesi ti siguran da ta cura slika za policiju? Mozda je postavila svoj aparat na stativ i slika nesto onako...
 
Član
boki, nema u mostaru takih umjetnika :lol:
salim se moze svata biti, gdje si vidio tu corsu da se malo pricuvam :D
 
Član
Kenno je napisao(la):
Ima i crna petica 011-M-119, ali za razliku od te plave 617-T-613 koja je izgleda highline oprema i 2.0 tdi motor ova je niža oprema i 1.9 tdi...(bez oznake pozadi)...

plava je 2.0 kao sto kazes, imao sam skoro blizak susret s deckima koji je voze, jako prijatni ljudi:lol:
 
Član
maloprije idem sa utakmice i onako umoran zaboravim na onaj zadnji radar pred doboj... koliko je ogranicenje tu ?? oko 80 sam isao.. sta da ocekujem. (zavisi od ogranicenja)... znam da preko 30 ide vozacka..
 
Član
Zar u RS ima radara ? Barem ova nasa okolica nema koliko znam PD ,Bos.Novi(novi grad) ??? Il grijesim posteno :icon_rolleyes::icon_rolleyes:

Skoro sam isao za Krupu i primjetio sam samo onaj kad iz Novog ides za Krupu pa ima na onoj raskrsnici ides prema Cazinu-stijenam
 
Član
badboy je napisao(la):
Zar u RS ima radara ? Barem ova nasa okolica nema koliko znam PD ,Bos.Novi(novi grad) ??? Il grijesim posteno :icon_rolleyes::icon_rolleyes:

Skoro sam isao za Krupu i primjetio sam samo onaj kad iz Novog ides za Krupu pa ima na onoj raskrsnici ides prema Cazinu-stijenam

Ima taj, a ima i kad uđeš u Krupu, kod starog pružnog prelaza što je sad asfaltiran.
 
Član
sta je sa onog tronosca u TZ... dugo ga nisam vidio... da nije na bazdarenju ili kako se to vec zove... znam prije su ga stavljali stalno u Miladijama a po gradu sad vidjam samo one sto pucaju, rucne...
 
Administrator
A je li taj tronožac mijenja ponekad policijske stanice ili samo stoji u jednoj, znaci trenutno u Istoku?
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
A je li taj tronožac mijenja ponekad policijske stanice ili samo stoji u jednoj, znaci trenutno u Istoku?

na ljeto je mog tetka upucao u miladijama... na onom standardnom mjestu gdje bude radar... sad je vjerovatno na istoku jer ga dugo nisam vidio po gradu, i kod kipova i kod panonskog su bili oni rucni kad god sam prolazio...
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
badboy je napisao(la):
Zar u RS ima radara ? Barem ova nasa okolica nema koliko znam PD ,Bos.Novi(novi grad) ??? Il grijesim posteno :icon_rolleyes::icon_rolleyes:

Skoro sam isao za Krupu i primjetio sam samo onaj kad iz Novog ides za Krupu pa ima na onoj raskrsnici ides prema Cazinu-stijenam

Ima taj, a ima i kad uđeš u Krupu, kod starog pružnog prelaza što je sad asfaltiran.

Bos.Novi i Otoka nemaju radare,prema Krupi ima kod Acme ili poslije benzinske partner,i ima na ulazu u Krupu preko puta osnovne skole,u Stijeni ima poslije kafica Central,na Gnjilavcu preko puta benzinske Duric ,u Cazinu kod autobusne tacnije kod benzinske nemogu da se sjetim kako se zove,u Ćoralicima preko puta Huremagica,onda prema Bihacu ima ih 3-4 ....ali nisu svi istodobno u funkciji,
 
Član
Raspored stacionarnog radara, fojnica, kiseljak, kreševo mjesec april.
m1i038bdqee7nwwbtvkn.jpg
 
mirza_mali je napisao(la):
Nova lokacija Perkovici poslije Zepackog tunela prema Maglaju jedno 2 km stavlja se tronozac skoro pa svaki dan sad policija na skretanju se skriva za Novi Šeher

Znači 500 metara poslije Zovkine pumpe iz smijera Maglaj prema Zenici sa desne strane postave radar onaj što ga nosaju naokolo (iako kod same pumpe ima ovaj sto se nemoze odnjeti koji slika na 71(60kofol) ):D i to na parking sinan comerc kruga i sjednu u kafic da piju kavicu dok on slika,,skoro ga je nemoguće primjetiti.
Tu je nedavno i poginuo momak pa od tada često postavljaju radar na tom mjestu. Ja živim tu u blizini ali ni sam nisam siguran koje je ograničenje. Uglavnom raskrsnica je pa jedno 70 ne bih rekao da se treba tuda voziti brže ;)
 
Top