Spisak radara u BiH

Spisak radara u BiH

OggyBoy je napisao(la):
Upecan je moj ćaća, 59km/h prekoračenje, nisu ga stigli presretači pa morali doći kući lično da uruče kaznu.:D

:lol::lol::lol::lol::lol: Kralj :lol::lol::lol:


Najviše imaš u Bl "presretača" u bijelim Golfovima 4 .. u civilu su,znaju preteći pa podražavati da nagasiš pa onda zaustavljati,ko i svagdje :D Al' nisu nešto opasni :icon_biggrin: Ovi u Golfovima su najčešći :D Imaš kamere na ulazu u BL ;)
 
Član
B.M - Floyd je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Upecan je moj ćaća, 59km/h prekoračenje, nisu ga stigli presretači pa morali doći kući lično da uruče kaznu.:D

:lol::lol::lol::lol::lol: Kralj :lol::lol::lol:


Najviše imaš u Bl "presretača" u bijelim Golfovima 4 .. u civilu su,znaju preteći pa podražavati da nagasiš pa onda zaustavljati,ko i svagdje :D Al' nisu nešto opasni :icon_biggrin: Ovi u Golfovima su najčešći :D Imaš kamere na ulazu u BL ;)

Prvi put da im nije jeb'o mater policijsku 3 dana i psov'o, čovjek opušten i nasmijan, jebeš stoju, merak je kad te traže koji sat da dostave čestitku.:D
 
Kakve su sad u zadnje vrijeme fore sa ovim tablama radarska kontrola a nigdje radara? Vidio sam na nekoliko mjesta da imaju a stoje vec podugo.
 
Član
SoundLunatic je napisao(la):
Kakve su sad u zadnje vrijeme fore sa ovim tablama radarska kontrola a nigdje radara? Vidio sam na nekoliko mjesta da imaju a stoje vec podugo.

koliko sam primjetio, table su na dionicama gdje su znali postavit(ostaviti hehe) tronozac, dok im je auto koju stotinu metara dalje ispred kafane... sada da nije kakva dopuna u zakonu pa da "trebaju" biti table na takvim mjestima, kao i za ove stacionirane radare, nezz :icon_rolleyes:
 
po zakonu je uvijek i bilo a i bice da se moraju znati gdje kad i koliko dugo su radarske kontrole, planirano mjesec unaprijed i najavljeno, ako su negdje van toga moze se tuzba protiv njih podnijeti,,,,naravno kod nas se toga niko ne drzi ali moraju pa pocinju polako....

Table "moraju" biti na svim relacijama gdje su kontrole ceste kao i gdje se nalaze stacionarni radari....
 
Član
u sarajevu crni golf petica, rabbit 2.5 fsi, stari tip tablica, nije zatamljena ni nista, presretaci unutra...pripazite
 
Limpi je napisao(la):
koliko sam primjetio, table su na dionicama gdje su znali postavit(ostaviti hehe) tronozac, dok im je auto koju stotinu metara dalje ispred kafane... sada da nije kakva dopuna u zakonu pa da "trebaju" biti table na takvim mjestima, kao i za ove stacionirane radare, nezz :icon_rolleyes:

i ja sam to pomislio, jer sam isto vidjao na tim mjestima tronozce, ali sam danas opet vidio tronozac na mjestu gdje nema table pa neznam, moguce da tek nadolazi takav zakon, dobro je ako je tako.
 
Super Moderator
CoL3 je napisao(la):
da,stvarno je dobar put,do Zagreba nisam vidio onoliko dobrog puta

Ja prvi put kad sam otisao na taj autoput cijelog sam ga 210 prosao :lol: ni ne razmisljajuci o tome da li ima kamera neka ili presretaca bas sam pametan :icon_confused: al taj autoput samo ima fin teren, nema puno krivina pa ti se cini da je dobar, kad malo bolje obratis paznju lose je uradjen, losije nego ovaj Sarajevo, puno trese i nekako je neravan al fino je vozit

Ima u sarajevu skoda superb nova, crna, isto presretaci koliko sam skuzio ;)
 
Top