SOFFA-NOVE SLIKE 2014.

SOFFA-NOVE SLIKE 2014.

Član
VW passat 5+...:)

volkswagenpassat2003160.jpg

skodatudorconcept200216.jpg

skodatudorconcept200216.jpg
 
Član
RE: peugeoth 206...zvjercica...:)

ooo hvala dario druze...ma slabo sad sa radovima all evo ovako kad se ima vremana postavim na forum...kad si u tz da znam...:icon_smile:
 
Član
RE: peugeoth 206...zvjercica...:)

druga slika passanera je mrak, nego trebo si i lijevu gumu smotat bar malo kad si i desnu
:lol::lol::lol:
;);)
 
Član
vw golf IV...:)

evo postavio sam rad samo iz razloga sto ne mogu da promjenim navedeni naziv teme izbaci mi nesto kao administrator je zabranio upisivanje svakih 60 minuta tako nesto pise i sad mi stoji ovaj naziv od peugeotha...a evo i rada...:icon_smile:
volkswagengolfiv1997160.jpg

volkswagengolfiv1997160.jpg


Žao nam je ali ne možete učitati svoju poruku. Administrator je ograničio učitavanje poruka na unutar 60 minuta od upisa e ovo mi pise kad hocu da promjenim naziv teme...pa ako ko zna o cemu je rijec nek prica....
 
Član
RE: peugeoth 206...zvjercica...:)

Znaci da izmjene u poruci mozes da vrsis samo untar 60 minuta od objavljivanja te poruke ;)
 
Član
RE: peugeoth 206...zvjercica...:)

eto sad sam postavio ovaj rad i nece da promjeni naziv teme ili moram cekati da prodje 60minuta pa onda....prvi put mi se ovo desava...;)
 
Član
RE: peugeoth 206...zvjercica...:)

soffa je napisao(la):
eto sad sam postavio ovaj rad i nece da promjeni naziv teme ili moram cekati da prodje 60minuta pa onda....prvi put mi se ovo desava...;)
Skoro je to uvedeno, znaci kako sam ti i rekao prije ovoga, poruku koju napises, mozes da mijenjas 60 minuta od trenutka kad si je napisao, posle ne mozes. Obrati se nekom od admina ili modova, pitaj da ti neko od njih izmijeni naziv teme ;)
 
Član
citroen c4 coupe..bio nekad....:)

evo da i ja prije turnira nesto uradim....greski naravno pa da cujem komentare....:icon_smile:
citroenc4coupeenterpris.jpg

bugattiveyrongrandsporth.jpg
 
Član
RE: Moji radovi u PS-u

maa to je bilo da malo uklopim crno bijelo i radi ovog spojlera naprijed na braniku crnog...brzinski je bilo...hvala nedimee a floyd vidimo se na turniruu mada cu kasniti prvi dan turnira al nadoknadit cu vikend....;)
 
Top