SOFFA-NOVE SLIKE 2014.

SOFFA-NOVE SLIKE 2014.

Član
skoda octavia..vrs

kao sto reko od sad svi radovi ce ovdje ici na ovu temu puno vw imam pa reko da sta pocnem raditi drugo...pa evo za pocetak:icon_smile:
skodaoctaviars20101600x.jpg

audietronconcept2009160.jpg

audietronconcept2009160.jpg

et skodice pa koja vam se boja svidi meni je zuta TOP....:icon_smile:
 
Član
RE: SKODA OCTAVIA..VRS..:)

Jel ti tesko da uradis ovu moju stetu, ne mora biti slika moje, bitno mi je samo da vidim kako joj stoje steffan felge evo slika felgi http://imageshack.us/photo/my-images/69/p1811111149.jpg/ Znaci nes brzinski, felge spusti i to je to. Pa imas pice od mene ;)
 
Član
RE: SKODA OCTAVIA..VRS..:)

sinoc ne uspje sve postaviti od skode radove pa evo sad malo slobodnog vremena i zavrsajem sa skodom....:icon_smile:
skodaoctaviars20101600xd.jpg

skodaoctaviars20101600xh.jpg
 
Član
RE: SKODA OCTAVIA..VRS..:)

hvala druze a opet ja poceo s ovim svjetlima al sta cu nadam se da cu naci dobru posadinu da ovo sve kako treba uklopim....:icon_smile:
 
Član
RE: SKODA OCTAVIA..VRS..:)

prvi jeste dobro ispao a drugi vec sam poceo gubiti zivce...stvar je samo u zivcima i vremenu...nista na brzinu nema...hvala jos jednom...;)
 
Član
RE: SKODA OCTAVIA..VRS..:)

evo jos jednog rada i bas kad treba da najvise radim odustanem a i ako ko ima video o tutorialu za svjetlost na autu kako se sta radi nisam bas s brusem dobar pa ako ko ima volio bi dobiti par savjeta kako se to radi bas kao u ovom slucaju kad sijalice rade pa sad da to i na auto prenesem....:icon_smile:
seatleon19991600x1200wa.jpg

lexusisconvertible20101.jpg
 
RE: SEAT LEON...i malo pomoci...:)

I ja bi za refleksije koji tutorijal i za svijetlo :)) ... a samo zivci i vrijeme a oboje kod mene nije bas :cool::cool: ... fin je seat ;)
 
Član
RE: SEAT LEON...i malo pomoci...:)

dospio jos jedan rad na ovu temu..snijeg padao pa reko da uradim bijelog....:icon_smile::icon_smile:
audia33door19981600x120.jpg

49627390426563b1658boco.jpg
 
RE: SEAT LEON...i malo pomoci...:)

http://www.mdracing.co.uk/downloads_press_photos.asp

hajd jednog odradi sa ovih slika :icon_biggrin:

dobar je audi ;)
 
Top