SOFFA-NOVE SLIKE 2014.

SOFFA-NOVE SLIKE 2014.

Član
RE: Moji radovi u PS-u

Malo vise paznje posveti sjenama, i budi malo detaljniji sa selekcijama :) sve u svemu sve bolje i bolje
 
Član
RE: Moji radovi u PS-u

to i ja primjetim pa ako mozes da mi pomognes oko refleksije kao u tebe ovo na alfi po vratima i prozorima ili ako imas video da mi posaljes ovdje pa cu ja lagano nauciti....;)
 
Član
RE: Moji radovi u PS-u

Refleksije rijetko kad "diram" ovo sto je kod mene na alfi ispalo je usvari radi efecta koji sam primjenio na citavu sliku... Ja ti konkretno govorim sa sjene ispod auta... Evo ti slika pa ti mozda bude jasnije, probaj sad nesto uradit i obrati paznju na selekcije,sjene i ove stvari koje sam naveo na slikama ;)

http://img853.imageshack.us/img853/9058/92991891.jpg

Zaboravih napisati za 2. sliku, Ovdje ispada kao da sunce udara direktno u njih sto zapravo nije slucaj, sunce udara u drugu stranu auta a to vidis i po sjenama ispod auta, da si se samo malo poigrao sa opcijom brightnes/contrast uspjeo bih izbjeci taj efekat
 
Član
RE: Moji radovi u PS-u

hvala ti za ovo nesto sam novo naucio i vidim sve gdje si zaokruzio gde sta treba popraviti...hvala jos jednomm...;)
 
Član
RE: Moji radovi u PS-u

hvala druze samo sam stao sad i ovaj turnir jedva jer sam se razbolio pa nije mi ni docega uradi se po neki rad al skroz slabo ako do kraja turnira ozdravim sigurno cu se posvetiti kojem radu...;)
 
Član
sa turnira nesto

evo dva rada sa turnira sto su bili naravno ni jednog boda nisam dobio al bitno je raditi i zabavljat se....:icon_smile:
scaled.php

scaled.php

scaled.php
 
Član
RE: Moji radovi u PS-u

evo dva rada sa turnira jedan pobjednicki u ulazak u finale i drugi je punto za drugo kolo koje eto na zalost nece prikazati....:icon_sad:
scaled.php

scaled.php

scaled.php

scaled.php
 
Član
RE: Moji radovi u PS-u... Nove slike

drustvo evo i ovdje da postavim klip neki ne mogu da pogledaju pa ne znam o cemu je rijeci probajte link otovriti....:icon_rolleyes:
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MH3mLDdE3ok&context=C443a3cdADvjVQa1PpcFOVdDPWVu58jYCvcZ-uBe5pcsw7a6VpgUE=[/video]
 
RE: Moji radovi u PS-u... Nove slike

tebra de uradi jednog golfa cetvorku al da je crn ovkav ko kod mene ono naaa :D aj pa kad te vidim idemo na sladoled... heh radovi su ti ;);) svaka cast :123:
 
Član
RE: Moji radovi u PS-u... Nove slike

hehe moze i na pivu baa...aa imam ja negdje pravih slika od mk4 pa cu ti u pp poslat....;)
 
Član
RE: Moji radovi u PS-u... Nove slike

Odlicni radovi kolega. Koji napredak kada usporedis prve slike i ove zadnje za Puntom. Svaka cast, samo nastavi tako ;)
 
Član
RE: Moji radovi u PS-u... Nove slike

ooo to sam bas neki dan gledao paa ide na bolje nije bas da je ono pravoo...al dobro je napredujem...;)
 
Top