SOFFA-NOVE SLIKE 2014.

SOFFA-NOVE SLIKE 2014.

Član
RE: VW BORA...sad je JETTA...:)

nije neki rad al et sinula mi ideja reko da pokazem da je duja dorasla konkurenciji...hehe pa sad malo pretjerao al et....:icon_smile:
2410902312a906a5879dbco.jpg
 
RE: DuJa i njezini prijatelji...:)

de mi tita ti daj link za ovu originalnu al citavu sliku (al ako je u onoj velikoj rezoluciji), nekad davno sam imao, i zagubio negdje..
 
Član
RE: DuJa i njezini prijatelji...:)

pa nije neki rad naveo sam to samo mi pala ideja za ovim to je nekih pola sata trajalo rada a koju sliku hoces duje ili ove druge...:icon_smile:
 
Član
RE: DuJa i njezini prijatelji...:)

pa cim ulozim vise truda i vremena vidi se odmah sta se koma svidja pa ce biti i tako od sad vise zivaca i vremena da bolje to odradim...hvala...;)
 
Član
VW GTI...)

EVO PAR SLICICA NISAM SE BAS PRETRGO OKO RADOVA AL RADIM SEMINARSKI I TAKO POMALO RADIO I POLA.....:icon_smile:
volkswagenpologti201116.jpg

2398759057bebe6a52cabco.jpg

4537576358ca1acbe384bco.jpg
 
Član
RE: POLO GTI..drugaciji od ostalih...:)

hvala puno samo na cabriu nisam trebo ove sipke ili sta je vec iza sjedista ostavljati mozda bi bilo bolje i jos pa detalja mozda lcd doors al dobro je i meni se vice svidja cabrio verzija....:icon_smile:
 
Legend
RE: POLO GTI..drugaciji od ostalih...:)

kazes da se nisi pretrgo od radova na ovom polu ,......ma covjece ovo je stvarno odlicno odradjeno,ne znam sa da kazem , skoro pa ne primjetno da je ps ;)
 
Član
RE: POLO GTI..drugaciji od ostalih...:)

a na koju sliku mislis prvu ili drugu inace ovu sa dimom mi je oduzela vise vremena a opet ova druga meni bolja opet ima svako svoj ukus i misljenje....:icon_smile:
 
Top