SOFFA-NOVE SLIKE 2014.

SOFFA-NOVE SLIKE 2014.

Član
RE: vw touran u novom izdanju..:)

hehe mislio sam da hoce ali ipak nece da hoce neki turnir pokrenuti da radim 10 dana neki rad a ne ovako 2 do 3 dana maximalno jer svarno na netu nista ne pratim osim ovog foruma pa dobro bi dosao neki turnir da ko postavi kakav autic....;)
 
Član
RE: vw touran u novom izdanju..:)

hvala..a za vrata pa jesu unikatna za tourana i ne bi bilo lose ovako napraviti...;)
 
Član
RE: vw touran u novom izdanju..:)

volkswagensciroccor2010.jpg

i onda ja nesto uvjek unakazim...:icon_smile:
volkswagensciroccor2010.jpg

volkswagensciroccor2010.jpg
 
Član
RE: evo i od mene jedan SIROCCO...:)

Meni je rocco extra, pogotovo prvi, zadnji mi nije nešto jer je on sav taman, a elge mu crvene, jedino mi se to ne sviđa ,a ostalo extra
 
Član
RE: evo i od mene jedan SIROCCO...:)

pa dobro trebalo je jos detalja ubaciti crvenih ima par linia na maski i retrovizoru ali trebalo je uraditi jos sta crvenom da se to uklopi...ipak hvala...;)
 
Član
vw bora

mislim da i bore nemam u svojim radovima ima jedna ali to je bilo za jednog momka da se uradi a ovo je bas kako da nazovem rad....;)
volkswagenbora19981600x.jpg

volkswagenbora19981600x.jpg
 
Član
RE: evo i od mene jedan SIROCCO...:)

scirroco je po meni najbolje uradjen posebno na ovoj prvoj slici, sve pohvale za radove :cool:
 
Član
RE: evo i od mene jedan SIROCCO...:)

hvala a i meni se svidja prva slika od sirocca...nesto mi zatvoreno izgleda na ovoj drugoj a bora je druga prica malo se bacio na americko trziste...:icon_smile:
 
Član
RE: VW BORA...sad je JETTA...:)

druze napredovao si puno svaka cast...a bora je super odradjena...sta mislis da je samo jos malo spustis i stavis neke bbs-ice ?
 
RE: VW BORA...sad je JETTA...:)

Ja mislim da nema potrebe da je spustas jos vise i za bbs-icama .. Dovoljno je spustena,a feluge je fino upasovo ..Ja mislim da ko ne zna da je photoshop ne bi primjetio da je u ps-u radjena ..Mozda jedino da si jos antenu skratio ;)
 
Član
RE: VW BORA...sad je JETTA...:)

rocco je pre predobar... :) svidja mi se front nenormalno...

borra, hmm... zadnji difuzor ti nije realan i kod boje auta si trebao malo smanjiti kontrast ili povecati kontrast kod pozadine jer ovako odudara... ;)

svako dobro... ;););)
 
Član
RE: VW BORA...sad je JETTA...:)

ma nije belaj probat cemo i to reko malo na amere da se bacim a evo bit ce i german stayl sa bbs i spustanjem do poda...:)
 
Top