Snimka saobracajne nesrece Radakovo1

Snimka saobracajne nesrece Radakovo1

Član
Strasno,na ovom snimku kako se vidi ona je bas isla na biciklistu ko na neki predmet....uzasno,treba joj sve polomit na tijelu............:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
e jestel procitali na sajtu ..ew kopiracu Interesantno je da je na svom Facebook profilu Adisa Gačić 23. aprila postavila fotografiju na kojoj je u crnoj šubari sa psom, a u opisu fotografije Adisa je napisala da je "imala strašnu nesreću u Zenici".
 
Član
Sinoć sam ovo pogledao,i za mene je ovo ubistvo,a otac je saučesnik,i obadvoje bi trebali dugo iza rešetaka.Ako je jedno ludo bilo,nije mogao i drugi bit pa da ne reaguje na brzinu.Što se ljudi tiče koji ne prilaze,nije do mentaliteta.Kad se video pogleda,čovjek je svjestan da vjerovatno ni sam ne bih smio prići,a da kasnije ne završi na prihoterapiji zbog slika koje bi ga proganjale.Vidjeo sam nekoliko puta da našu njudi trče u pomoć i na najmanji vapaj,ali vidjeti dijelove tijela i prići...kome pomoći:icon_cry:
 
Član
galebu2 je napisao(la):
nemam rijeci. sad je na redu drzava da joj se usere u zivot, ako bog da

usrat ce k*,stari proglasit ce je neuracunljivom i ode na lijecenje,zivit ce ko carica,bolje nego polovina nas:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
ArminM je napisao(la):
galebu2 je napisao(la):
nemam rijeci. sad je na redu drzava da joj se usere u zivot, ako bog da

usrat ce k*,stari proglasit ce je neuracunljivom i ode na lijecenje,zivit ce ko carica,bolje nego polovina nas:icon_mad::icon_mad::icon_mad:

vjeruj mi da nece, bolje ce zivjeti klosar bez kuceta i maceta nego ona sa ovim covjekom na dusi
 
Član
yosma je napisao(la):
Sinoć sam ovo pogledao,i za mene je ovo ubistvo,a otac je saučesnik,i obadvoje bi trebali dugo iza rešetaka.Ako je jedno ludo bilo,nije mogao i drugi bit pa da ne reaguje na brzinu.Što se ljudi tiče koji ne prilaze,nije do mentaliteta.Kad se video pogleda,čovjek je svjestan da vjerovatno ni sam ne bih smio prići,a da kasnije ne završi na prihoterapiji zbog slika koje bi ga proganjale.Vidjeo sam nekoliko puta da našu njudi trče u pomoć i na najmanji vapaj,ali vidjeti dijelove tijela i prići...kome pomoći:icon_cry:

potpis... ni ja da sam se nasao na ovom mjestu nebi smio prici... zvao bi policiju i slicno, ali ne bi mogao prici....
 
Član
sub3r je napisao(la):
yosma je napisao(la):
Sinoć sam ovo pogledao,i za mene je ovo ubistvo,a otac je saučesnik,i obadvoje bi trebali dugo iza rešetaka.Ako je jedno ludo bilo,nije mogao i drugi bit pa da ne reaguje na brzinu.Što se ljudi tiče koji ne prilaze,nije do mentaliteta.Kad se video pogleda,čovjek je svjestan da vjerovatno ni sam ne bih smio prići,a da kasnije ne završi na prihoterapiji zbog slika koje bi ga proganjale.Vidjeo sam nekoliko puta da našu njudi trče u pomoć i na najmanji vapaj,ali vidjeti dijelove tijela i prići...kome pomoći:icon_cry:

potpis... ni ja da sam se nasao na ovom mjestu nebi smio prici... zvao bi policiju i slicno, ali ne bi mogao prici....

naravno da niko nece prici. drugo je prici covjeku koji moli za pomoc, a drugo je prici raskomadanom covjeku kome ne mozes pomoci sve i da smijes prici. na licu mjesta u ovom slucaju nista ne mozes pomoci samo mozes u sudnici
 
Član
izbjegavao sam citavo vrijeme video ali me nesto povuklo pa sam morao pogledati.. stvarno nemogu da vjerujem da je kuja vozila tom brzinom i da je presla na suprotnu traku da proleti kroz crveno jer su na njenoj bila auta, i jadnog biciklistu da pokupi, ni ja nekontam kako je izbjegla ono auto sto je proslo kraj bicikliste malo prije udara, ovo je za vjesanje stvarnoo, volio bi da nisam pogledao video ALI.. :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
ErRoR je napisao(la):
Da bog dragi sacuva... Nemam komenara ostao sam bez texta... Fakat ovak uletjet na semafore i pokupiti biciklistu nezz kako bi osudio ovu osobu, stvarno nezzz.... A i ovi ljudi nakon nesrece nitko ni da priđe covjeku da pogleda jel ziv, jel ima nesto za reci, makar oprostajne rijeci, al đaba nitko od raje ne prilazi, hebeni mentalitet!

pa vidi jednu stvar..oni u golfu na raskrsnici..znaci covjek i zena..totalno su se izgubili..nisu znali za sebe..
a ovi sto prolaze to je i do morala naseg naroda a i na kraju krajeva to je krivicno djelo..obaveza je da stanes i pomognes ako se pomoc moze..

yosma je napisao(la):
Sinoć sam ovo pogledao,i za mene je ovo ubistvo,a otac je saučesnik,i obadvoje bi trebali dugo iza rešetaka.Ako je jedno ludo bilo,nije mogao i drugi bit pa da ne reaguje na brzinu.Što se ljudi tiče koji ne prilaze,nije do mentaliteta.Kad se video pogleda,čovjek je svjestan da vjerovatno ni sam ne bih smio prići,a da kasnije ne završi na prihoterapiji zbog slika koje bi ga proganjale.Vidjeo sam nekoliko puta da našu njudi trče u pomoć i na najmanji vapaj,ali vidjeti dijelove tijela i prići...kome pomoći:icon_cry:

odakle ti informacija da je njen otac saucesnik???ne pricaj gluposti..napisano vise puta da je cura bila sama..
 
Član
Kako mozete napisati da ne bi prisli, pa sta da je vas djed bio, djete necije neko vas!!!!
Gdje ce vam dusa ljudi!
 
Član
Davor_ je napisao(la):
Kako mozete napisati da ne bi prisli, pa sta da je vas djed bio, djete necije neko vas!!!!
Gdje ce vam dusa ljudi!

ja ne bi prisao od straha,u to sam siguran...vidjet ovakvu sliku pred ocima,kako lete dijelovi tijela,mene stomak zavrnuo kad sam gledao na videu,iako sam znao otprilike sta ce bit...a mogu mislit uzivo...:S
sinoc sam prolazio tom raskrsnicom,raskrsnica je ogromna,a nju je taj covjek skoro svu preletio :S
 

MTR

Član
da vidite otprilike skalu duzine zaustavnog puta i kuda je kuja proletila

<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/-DNF1IGXTGY?fs=1&hl=en_US&rel=0"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/-DNF1IGXTGY?fs=1&hl=en_US&rel=0" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>
 
Top