Snimka saobracajne nesrece Radakovo1

Snimka saobracajne nesrece Radakovo1

Član
Ne znam jel ovo bilo stari je snimak ja prvi puta ga gledo prije par minuta, strasno :icon_rolleyes:

Strada biciklista :icon_confused::icon_sad:
Koji udar :icon_eek: procita u komentarima da je cura neka vozila auto,treba joj 20 godina robije minimum dati :icon_rolleyes:


<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/c7IJJu4BZBg?fs=1&hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/c7IJJu4BZBg?fs=1&hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
 
Član
:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek: nisam imao predstavu da ga je udarila ovako visoko u raskrsnici. Jbt zivot kojom brzinom je isla.STRASNO:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
ja sve ocekujem da ce udes biti negdje na pola raskrsnice, gdje se krizaju... kad ono gore, izlazu iz krivine... ccc
ovo treba ubiti.. a ne osuditi :icon_mad:
 
Kao prvo...jedva je izbjegla da ne napravi udes gore,na samom vrhu (uletila u "makazice"),onda udari biciklistu...pa ugrozi zivot pjesacima na zebri (koji su imali velike srece,da ne budu pregazeni).
Stvarno...nemam rijeci!:icon_mad::icon_mad:
 
Legend
najgore sto ces ova iz naseg bosanskog zatvora izaci za 5 god.,a kolko je retardirana zaboravit ce i sta je uradila...
ma japanci su zakon,odmah vjesanje za ovako nesto...
 
Član
r.i.p,za vozaca strijeljanje odmah,aj sto je najgore nitko nesmije pric da vidi tijelo :icon_sad::icon_sad:
 
Član
ovu narkomanku sto je vozila treba zavezati za noge za kuku i provozat je kroz grad!! :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
Nexus je napisao(la):
najgore sto ces ova iz naseg bosanskog zatvora izaci za 5 god.,a kolko je retardirana zaboravit ce i sta je uradila...
ma japanci su zakon,odmah vjesanje za ovako nesto...

Upravu si Nexus zalosno al istinito :icon_confused:

Trebalo je elektricnu stolicu pustit u upotrebu za ovakve pa ako ne daju skroz smrtu nek ih makar malo sprzi :icon_twisted:
 
Top