Snimka saobracajne nesrece Radakovo1

Snimka saobracajne nesrece Radakovo1

Član
http://rapidshare.com/files/416604718/Zenicablog.com__Stravican_snimak_udesa_u_Zenici.flv

eto moze se skinuti 10 puta

Citam ove komentare na zenicablog stvarno jeziv slucaj :icon_confused:
 
Član
http://www.liveleak.com/view?i=db9_1283370584

link sa live leak..
majku joj retardiranu pa stvarno sta joj je ovo trebalo.... bez dodira kocnice
 
Evo sad sam vidio, teska ovisnica o kokainu i izgleda da je takodjer ovisna i o dozivljavanju sudara.
Dodje mi sad da sjednem u auto, odem u Zenicu i da je nalemam da krv lije iz ociju:icon_mad:
 
Član
Ew ovdje ima videoo...i njena slika sa fb http://www.sarajevo-x.com/bih/crnahronika/clanak/100902003
 
Član
ma nemam riječi za sve ovo... pretjeralo je sve granice... spuco bi ja njoj dozivotno za ovo, pa nek se puši...

ma šta je ovo pa sve ide u *****...


mora da je ova bila pod dejstvima raznih sredstava, droga ili alkohol ili nešto treće... stvarno ne humano, pa bolje da se zapucala u onaj stub pa sebe kaznila već biciklistu što je pokupila
 
Legend
evo sad sam pogledao video......ne znam , nemam rijeci :(
koza ce odgovarati svoje , veci dokaz za ubistvo ne moze biti od ovoga

i jos pored onih pjesaka je na metar prosla ,i njih je mogla pobiti......
 
Član
nije mi jasno kako je uspjela izbjec ono auto sto je proslo pored bicikliste tamo prema radakovu..ne moze se no zamislit da je npr na onoj livadi ispred penzionerskog bilo djece koja su tu svakodnevno..
rekoh vec..odredjeno da samo jedna osoba izgubi zivot i to je tako..drugacije nije moglo bit..
a sto se tice zene..nemam komentar..
 
Legend
Strasno :(
ne mogu da vjerujem

glupo je sad kriviti, biciklistu sto nije isao trotoarom, ali ko bi ovo ocekivao uopste..

stvarno ne mogu da vjerujem, zbog cega ljudi voze k'o kreteni.. toliko policije, toliko kazni.. i opet

savijest nam je ravna 0

RIP
 
Član
j*o joj mater onaj ko je pustio za volan.Nadam se da ce istruhnut u zatvoru, KUJA:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
nisu video trebali pustati u javnost samo zbog porodice od ovog covjeka...zamislite se vi u njihvoj situaciji da gledaju kako vaseg bliznjeg udara auto kojeg vozi psihopata i kako mu otpada jedna ruka i jedna noga.....ccc...ovo je preslo sve granice...samo se pitam na sta ce ovaj svijet izaci....:icon_sad::icon_sad:
 
Član
Da bog dragi sacuva... Nemam komenara ostao sam bez texta... Fakat ovak uletjet na semafore i pokupiti biciklistu nezz kako bi osudio ovu osobu, stvarno nezzz.... A i ovi ljudi nakon nesrece nitko ni da priđe covjeku da pogleda jel ziv, jel ima nesto za reci, makar oprostajne rijeci, al đaba nitko od raje ne prilazi, hebeni mentalitet!
 
GOLF TZ je napisao(la):
nisu video trebali pustati u javnost samo zbog porodice od ovog covjeka...zamislite se vi u njihvoj situaciji da gledaju kako vaseg bliznjeg udara auto kojeg vozi psihopata i kako mu otpada jedna ruka i jedna noga.....ccc...ovo je preslo sve granice...samo se pitam na sta ce ovaj svijet izaci....:icon_sad::icon_sad:

Snimak je izbacen jer nisu znali identitet nastradalog, pa je objavljen snimak, da bi neko mogao ga prepoznati!
 
Top