Snijeg pade na behar na voće...

Snijeg pade na behar na voće...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
U Banja Luci sića kako je ovdje u (Istočnom) Sarajevu. Ja danas oko 2 došao kući, koja je 200 metara od glavne ceste. Komšije nisu mogle, kasnije došli i previše napadao. Sad ne mogu maknuti, sreća neku garažu baš ove godine napravio, a i nove Continetal gume pa ide super.

Vernes_AMG je napisao(la):
Ti puta cistim oko kuce , i malo puta , sad isto ko da nisam nista dotakao :icon_eek: A kolike su pahulje , tacno osjetis kad ti padne na glavu :D

Ma ja 3 sata danas čistio sa burazom, ma skoro kao da ništa nismo radili. Može se samo primjetiti na osnovu onoga gdje nismo čistili.
 
jucer sam odlopatao sve za okreniti auto pa svoga puta 70ak metara pa sporedne ceste jedno 200tinjak metara sa susjedima i izisli na glavnu.... jutros usta koda nista nismo radili danas samo oko auta i to okretaliste malo se provoza :lol: i sada opet sve isto :lol: i jos sto ja najgore nitko nema one lopate za snijeg nego one baustelske :lol:
 
Član
402394_186013484831922_100002698144777_243949_1670892970_n.jpg
 
Član
kavaz je napisao(la):
jusuf je napisao(la):
kavaz je napisao(la):
Tuzlaci koji su u prisnim odnosima sa rucnom pripazite malo, policije na svakom cosku ;)
Izasli da malo nadgledaju situaciju, a :D:D:D
Al bas sad nasli da nadgledaju :D:D vidio sam makar 10 patrola :lol:
ne znam gdje je triza i ta njegova ekipa, nema ih ni na mapi


Danas kod hametove pijace i kod Bibe na Husinu redovne kontrole.....Snijeg sipa a ljudi cunjeve i zaustavljaju:D
 
Član
Dobro vece svima evo i ja da kazem kako je kod mene
Lukavac oko 30-35 cm ulice katastrofa gume nove al kada nije ocisceno jedva se ide al sta ce mo moramo

pozdrav svima
 
Član
kavaz je napisao(la):
jusuf je napisao(la):
kavaz je napisao(la):
Tuzlaci koji su u prisnim odnosima sa rucnom pripazite malo, policije na svakom cosku ;)
Izasli da malo nadgledaju situaciju, a :D:D:D
Al bas sad nasli da nadgledaju :D:D vidio sam makar 10 patrola :lol:
ne znam gdje je triza i ta njegova ekipa, nema ih ni na mapi
Cudi me da ih nema kod moje zgrade, uglavnom je patrola tu....a triza je vjerovatno nasao neko mjesto skriveno od nepozeljnih pogleda :D:D:D:D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top