Snijeg pade na behar na voće...

Snijeg pade na behar na voće...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
evo slusam na radiju u Mostaru se regrutuju muskarci na ciscenje snijega :icon_biggrin:

i u Zenici je opet poceo padat,samo da mi ne sjebe konekciju,nek pada :smajli31:
 
VR6Boki je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
prejak, 1.6 110 ks, 4x4, unutra prostora ko u prici, ovakav jedan ide u moje dvoriste cim financije dopuste

Nisam znao da ovaj auto ima ovako lud 4x4, bas se fino cupa iz krivine, ko rally auti, a ne ova govna sto danas prave (izuzmemo li Minija Countrymana koji je isto ovakav). Jos da mu je kakav jaci motor od 150-ak KS, malo olaksati i ovo ludnica za zime. Ja sam bas prije par godina nasao u oglasima Hondu VTEC prodaje lik, 1.6 masina, 94-o godiste. Ja kontao to ona lijepa, Civic 5-e generacije i odem do Hadzica kad ovo cudo stoji. Muka mi bi kad sam je vidio :D

Usput, evo ja maloprije Saxu oslobodio i napravio kruzic gradom, opet je mobilan :cool:

sad si me zbunio, 94. i jos k tome vtec, a ovaj Civic, cudno, u ovom Shuttle-u je vrhunac 1.6 d16a6 110 ks i prestao se proizvodit kad i svi ostali 4. generacije, do 91.
a da je ruzna, ruzna je do bola, premda moze se i ona fino sredit, necu sad da kvarim temu slikama, al fine fele i spustanje, bomboncic :)
 

IGY

Član
Evo od mene jedna prije i poslije :lol:


405511_10150582421884303_845619302_8807426_1298384053_n.jpg



400178_10150582426904303_845619302_8807431_135596489_n.jpg
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
HAHA...KOJI LUDJACI...:cool::cool:


menso206 je napisao(la):
evo i kod nas poceo padati :icon_smile: neko me danas malo zakacio na parkingu sa strane nije nista udubljeno samo malo crvene boje ostalo :icon_mad::icon_mad: moze li se icim skinut ta boja?

cekaj proljece...da ne bi bilo jos slicnih stvari pa onda ga sredis svega ;)
 
Član
ev da i ja se javim :D



U Sanskom Mostu poceo nenormalno da pada .... sve je ponovo zabjelio, maloprije stavljao zimske zadnje gume i magistralom vozio 120 kmh a prije par min. dosao kuci nisam mogao prec 40 khm ...



SAMO NEK ROKAAAA
 
Član
zen_3dom je napisao(la):
sema911 je napisao(la):
zen_3dom je napisao(la):
MTR je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
Gume :icon_eek::lol::lol::lol::lol:

ljeva u puru desna u polivalo :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

izvinite oprostite gdje je ovdje pravo :D:D:D
stas to mu ucinioo

najgore sto nisam ja :lol::lol::lol: zimske cari sunce ti poljubim, dok ne okopni nema micanja :D:D
sta gdje kako kada jutros ja masem pored radnje ti nista
 
Početnik
U Kaknju duplo manje snijega nego u Sarajevo, ma ni blizu ko gore...nista posebno, vala, a opet nam glavna ulica kroz grad, i jedna jedina, skroz slabo ociscena, jbg, kaze ovaj nas nacelnik, pickopacenik, da ne moze potrosti puno sredstava namijenjenih za odrzavanje, mora i njemu ostat :cool:
 
ma katastrofa, auto u fazi mirovanja vec 4,5 dan,,
procistili glavnu , ove sporedne ulice nisu ni cistili, kako koje
a visina snijega 1,30. lopata majka, 100m dnevno :lol:
izvucu se nece me nista sprijeciti, mora se kafa piti ;)
 
Član
Kod mene skroz druga situacija, mogu sa autom otici gdje hocu, al vratiti se kuci tesko....:icon_sad:
 
Član
Mi smo se organizovali, probili 200 metara puta do glavne ulice za širinu auta. Usput, ovi likovi što im je drago da još padne su stvarno smješni i nisu dobri sa glavom. Situacija kritična, ljudi umiru i mnogi se bore da prežive a oni bi da im padne još snjega.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top